Chytrý adaptér Sonoff

Works with alexa
Značka: Sonoff
159 Kč / ks 131,40 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Chytrý adaptér Sonoff

Funkční adaptér Sonoff Micro vám poskytuje plnou kontrolu nad vašimi chytrými zařízeními. S jeho pomocí je budete moci ovládat na dálku, například prostřednictvím aplikace, a také hlasem. Zařízení vám také umožní nastavit časové plány. Využijte jeho funkce k optimální správě své chytré domácnosti.

Dálkové ovládání osvětlení

Sonoff Micro vám nabízí tisíce možností. S jeho pomocí můžete například dálkově zapínat a vypínat světla. Když jste v práci nebo na dovolené, zařízení vám umožní simulovat vaši přítomnost doma prostřednictvím inteligentního ovládání osvětlení - tím odradí potenciální zloděje.

Hlasové ovládání

Nechce se vám zvednout z gauče nebo z postele, abyste zhasli světlo? Dejte příslušný hlasový příkaz! Adaptér Sonoff Micro vám tuto možnost poskytne a umožní vám užívat si vysněného pohodlí. Zařízení je kompatibilní s asistentem Google a Amazon Alexa.

Komplexní rozvrhy

Naplánujte svá chytrá zařízení tak, abyste optimalizovali jejich výkon. Světlo se automaticky zapne nebo vypne ve vámi nastavený čas. Už to nemusíte dělat ručně - Sonoff Micro se o to postará pomocí speciálního softwaru za vás.

Bezpečné nabíjení

Adaptér také umožňuje zabránit přetížení zařízení připojených k napájení. Nastavte inteligentnímu softwaru časový plán, aby automaticky přerušil nabíjení při dosažení 100 %. Tím zajistíte bezpečnost svého zařízení a prodloužíte jeho životnost.

Pohodlí a bezpečnost při používání

Přístroj je zcela bezpečný a pohodlný při používání. Kryt PC V0 chrání před poškozením. Odolnost vůči vysokým teplotám a ohni dodává adaptéru velkou pevnost. Obsluhu adaptéru Sonoff Micro usnadňuje 5V výstup a vstup a praktické tlačítko. Připojení a provoz Wi-Fi signalizují LED diody.

Promyšlený design

Sonoff Micro se vyznačuje praktickým a promyšleným designem. Dokonale se hodí k různým typům kabelů a adaptérů USB. Kapesní rozměry a minimální hmotnost 17 g umožňují vzít si jej s sebou téměř kamkoli. Sonoff Micro je kompatibilní s mnoha zařízeními - vyzkoušejte jeho nevídané možnosti.

 

Parametry

Model Micro
Typ Adaptér USB
Vstup Max. DC5V/2,5A
Výstup
Max. DC5V/2,5A 7
Poznámka: podporuje pouze nabíjecí protokol BC 1.2.
Wifi IEEE 802,11 b/g/n 2,4GHz
Materiál PC V0
Rozměry 45//30,5/26mm
Hmotnost 17 g
Certifikáty CE, FCC

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.025 kg
Kompatibilita: Alexa
Připojení: Wi-Fi

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sonoff je mladá společnost založená v roce 2015 s cílem zlepšit životy lidí prostřednictvím jejich chytrého elektrického příslušenství. Navrhují, testují a vytvářejí inovativní, jednoduché a cenově dostupné produkty pro každou domácnost. Mezi jejich produkty patří chytré vypínače, zásuvky, žárovky a bezpečnostní zařízení, která lze snadno ovládat pomocí aplikace eWeLink pro Android a iOS a jsou kompatibilní s hlasovými asistenty, jako je Google Assistant a Amazon Alexa. Slogan značky Sonoff "Your Smart Home Solution" perfektně vystihuje zaměření a poslání této inovativní společnosti.