Sonoff RL560 5m

69 Kč / ks 57,02 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Prodlužovací kabel senzoru Sonoff RL560

Prodlužovací kabel senzoru Sonoff RL560 vám umožní instalovat senzory teploty a vlhkosti a provádět měření, kdekoli chcete! Kabel umožňuje oddálit snímače teploty a vlhkosti od modulů Sonoff. Produkt pracuje s dedikovanými senzory Sonoff – pasuje mimo jiné na zařízení řady Elite a Origin a jeho délka je 5 metrů. Umožňuje maximální prodloužení o 60 metrů, což vám poskytne neomezenou svobodu.

Hodí se pro různé modely

Sonoff extender je kompatibilní se snímačem teploty DS18B20, snímačem vlhkosti půdy M01 a také snímačem teploty a vlhkosti THS01. To usnadňuje připojení správného zařízení a jeho umístění na vámi zvolené místo.

Získejte ještě více možností

Délka RL560 je až 5 metrů, což vám poskytne neuvěřitelnou svobodu. To však není vše! Rozšiřte své možnosti propojením více prodlužovacích kabelů až do délky 60 metrů. Toto řešení vám umožní přístup i na těžko dostupná místa, takže můžete měřit téměř kdekoli!

Parametry

Výrobce Sonoff
Model RL560
Barva Černá
Délka kabelu 5 m
Maximální délka 60 m
Izolační odpor min. 5MΩ
Odpor vodiče max. 10Ω
Rozhraní RJ9 4P4C
Kompatibilní senzory Sonoff TH01, DS18B20, MS01

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.074 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sonoff je mladá společnost založená v roce 2015 s cílem zlepšit životy lidí prostřednictvím jejich chytrého elektrického příslušenství. Navrhují, testují a vytvářejí inovativní, jednoduché a cenově dostupné produkty pro každou domácnost. Mezi jejich produkty patří chytré vypínače, zásuvky, žárovky a bezpečnostní zařízení, která lze snadno ovládat pomocí aplikace eWeLink pro Android a iOS a jsou kompatibilní s hlasovými asistenty, jako je Google Assistant a Amazon Alexa. Slogan značky Sonoff "Your Smart Home Solution" perfektně vystihuje zaměření a poslání této inovativní společnosti.