Sonoff THR316D TH Elite

Works with alexa
Značka: Sonoff
379 Kč / ks 313,22 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Chytrý Wi-Fi spínač pro monitorování teploty a vlhkosti

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Chytrý spínač pro monitorování teploty a vlhkosti Sonoff THR316D TH Elite

Sonoff THR316D je 16 A relé, které najde své uplatnění ve vnitřních bazénech, vinárnách nebo teráriích. Dobře poslouží také pro domácí vytápění, zavlažovací systémy nebo skleníky. Výrobek spolupracuje s teplotními a vlhkostními čidly. Můžete také vytvářet plány z aplikace a používat automatický režim.

Kompatibilní

Relé Sonoff podporuje zařízení s vysokou spotřebou energie, například podlahové vytápění. Konektor RJ9 4P4C navíc umožňuje připojit výrobek k dalším zařízením. V závislosti na připojeném čidle můžete řídit teplotu pomocí hermetického čidla DS18B20, vlhkost (THS01) nebo vlhkost půdy, což umožňuje čidlo MS01. Výrobek také spolupracuje s aplikacemi Home Assistant a IFTTT, což umožňuje větší svobodu používání.

Dálkové ovládání

Výrobek umožňuje vzdálenou správu zařízení prostřednictvím aplikace eWeLink. Z ní můžete zařízení zapnout/vypnout bez ohledu na to, kde se nacházíte. Kromě toho je možné nastavit časovač nebo plán a 8 dostupných programů vám umožní přizpůsobit provoz THR316D a ušetřit peníze za účet za elektřinu. Výrobek je také kompatibilní se službami Amazon Alexa a Google Assistant. Díky podpoře sítě LAN můžete navíc přepínač používat i v případě, že je přístup k síti dočasně nedostupný.

Zůstaňte v obraze

Chytrý vypínač Sonoff monitoruje teplotu a vlhkost v reálném čase. Pokud dojde k zapnutí/vypnutí zařízení nebo pokud zařízení dosáhnou vámi nastavené hodnoty, budete o tom informováni prostřednictvím aplikace. Vypínač můžete také automatizovat pomocí chytrých zařízení, například chytrých zásuvek nebo topných těles. To ale není všechno! Aplikace také umožňuje zobrazit historii teploty a vlhkosti v podobě grafu po hodinách, dnech a měsících. A historická data za posledních 6 měsíců můžete exportovat ve formátu xlsx.

Promyšlený design

Chytrý spínač Sonoff THR316D se vyznačuje promyšleným designem. Výrobek je vybaven velkým tlačítkem, které slouží k zapnutí/vypnutí zařízení. Přiložená montážní lišta umožňuje snadné upevnění zařízení na požadované místo a štít na přední straně zajišťuje bezpečnost. Vylepšený systém zapojení navíc chrání před zkratem.

Bezpečnost používání

Vypínač využívá vysoce kvalitní materiály, které splňují požadavky norem UL a RoHS. Je vyroben z nehořlavého PC a díky pečlivě promyšlené konstrukci jej můžete bezpečně používat i za nepříznivých povětrnostních podmínek, například při bouřce. Konektor RJ9 4P4C navíc zajišťuje stabilní a spolehlivé připojení.

Výrobce Sonoff
Model THR316D
Barva bílá
Materiál PC V0
Napětí 100-240 V ~ 50/60 Hz max. 16 A
WiFi IEEE 802.11 b/g/n 2,4 GHz
Rozměry 98 x 54 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.15 kg
Kompatibilita: Google Assistant, IFTTT, Alexa
Připojení: Wi-Fi
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 28.3.2024
Sháněl jsem WiFi termostat s externím čidlem do teploty 90 stupňů. Tento produkt toto splňuje. Navíc má grafický přehled teplot detailní (po 1 hodině) až týden zpět a přehled maximální a minimální teploty až půl roku zpětně. Pro automatické spinání připojené zátěže na základě teploty má možost nastavit i více teplot pro různé časové úseky. Pomocí naprogramování různých scén jsou pak možnosti automatizace mnohem širší.

Sonoff je mladá společnost založená v roce 2015 s cílem zlepšit životy lidí prostřednictvím jejich chytrého elektrického příslušenství. Navrhují, testují a vytvářejí inovativní, jednoduché a cenově dostupné produkty pro každou domácnost. Mezi jejich produkty patří chytré vypínače, zásuvky, žárovky a bezpečnostní zařízení, která lze snadno ovládat pomocí aplikace eWeLink pro Android a iOS a jsou kompatibilní s hlasovými asistenty, jako je Google Assistant a Amazon Alexa. Slogan značky Sonoff "Your Smart Home Solution" perfektně vystihuje zaměření a poslání této inovativní společnosti.