Adaptér ZigBee USB Sonoff CC2531

199 Kč / ks 164,46 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

ZigBee USB Adaptér Sonoff CC2531

CC2531 dongle je mimořádně užitečné a funkční zařízení USB, které funguje jako koordinátor ZigBee. Slouží jako jakýsi výchozí uzel, ke kterému můžete připojit další zařízení kompatibilní s IEEE802. Stačí jej připojit k počítači nebo notebooku s aplikací Home Assistant a můžete využívat přívětivé uživatelské rozhraní - brána má také nahraný software CC2531ZNP-Prod, který umožňuje používat aplikaci ZigBee2MQTT.

Snadné nastavení

Z Pomocí zařízení můžete snadno konfigurovat a ovládat další kompatibilní produkty Sonoff ZigBee v systému domácí automatizace. Doporučujeme však integrovat klíč CC2531. Koordinátor zvládne obsluhovat až přibližně 30 zařízení.

Pohodlné ovládání pomocí aplikace Home Assistant

Po konfiguraci koordinátoru ZigBee s ním jednoduše spárujte vybraná zařízení. Jakmile tak učiníte, získáte pohodlný přístup k informacím o hardwaru a také možnost aktualizovat jeho software. Ovládání domácího asistenta nebylo nikdy tak pohodlné

Dokonalé provedení

ZigBee CC2531 překvapí svým velmi dobrým dosahem a promyšleným designem. Klíč je vybaven 8 IO konektory, ladicím portem, regulátorem napětí a invertovanou F anténou. Všechny tyto komponenty se vyznačují vynikající kvalitou a zajišťují spolehlivý provoz koordinátoru.

Uživatelsky přívětivý

Přístroj byl navíc vybaven 2 tlačítky a LED diodami, které indikují jeho provoz. Díky tomu je ovládání ještě jednodušší a intuitivnější - zkrátka přizpůsobené vašim potřebám.

Kompaktní konstrukce

Koordinátor má malé rozměry a nízkou hmotnost 6 g. Využívání jeho funkcí je proto velmi pohodlné. Jeho rozměry jsou pouze 5,6x1,6x0,7 cm. Klíč nemá pouzdro - můžete si jej zakoupit samostatně

 

Parametry

Model M0802010007
Rozměry 4,1*1,6 cm
Hmotnost 6 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Připojení: Zigbee

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sonoff je mladá společnost založená v roce 2015 s cílem zlepšit životy lidí prostřednictvím jejich chytrého elektrického příslušenství. Navrhují, testují a vytvářejí inovativní, jednoduché a cenově dostupné produkty pro každou domácnost. Mezi jejich produkty patří chytré vypínače, zásuvky, žárovky a bezpečnostní zařízení, která lze snadno ovládat pomocí aplikace eWeLink pro Android a iOS a jsou kompatibilní s hlasovými asistenty, jako je Google Assistant a Amazon Alexa. Slogan značky Sonoff "Your Smart Home Solution" perfektně vystihuje zaměření a poslání této inovativní společnosti.