AQARA Aqara Cube T1 Pro (CTP-R01) - Zigbee ovladač scén




Související produkty
Detailní popis produktu
Ovládání chytré domácnosti pomocí gest
Aqara Cube je kompaktní bezdrátový ovladač, který umožňuje řídit chytrou domácnost pomocí jednoduchých pohybů. Díky svému provedení ve formě kostky přináší intuitivní způsob ovládání bez nutnosti použití telefonu nebo klasických tlačítek a umožňuje přiřadit jednotlivým gestům konkrétní akce nebo scénáře.
Přesné snímání pohybu
Zařízení je vybaveno 6osým senzorem, který kombinuje akcelerometr a gyroskop, a díky tomu dokáže s vysokou přesností rozpoznat pohyb i změnu polohy. Kostka tak spolehlivě identifikuje různé typy interakcí, jako je otočení, naklonění nebo poklepání, a na jejich základě spouští přednastavené automatizace.
Automatizace a scénáře
Každému z podporovaných gest lze přiřadit konkrétní funkci, například zapnutí světel, změnu scény nebo ovládání dalších zařízení v ekosystému Aqara. Ovladač tak může sloužit jako univerzální prvek pro rychlé a jednoduché řízení celé domácnosti bez nutnosti otevírat aplikaci.
Kompatibilita a požadavky
Aqara Cube je kompatibilní s Apple HomeKit a Amazon Alexa a umožňuje integraci do širšího ekosystému chytré domácnosti. Pro správnou funkci je nutné připojení k centrální jednotce Aqara Hub, která zajišťuje komunikaci mezi zařízeními.
6 pohybů (gest) k ovládání domu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smart Home |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.076 kg |
| EAN: | 6970504217614 |
| Aplikace: | Apple Home, Aqara Home, IFTTT |
| Hlasový asistent: | Alexa, Siri |
| Připojení / protokol: | Zigbee |
| Baterie: | CR2450 |
| Hmotnost: | 76 g |
| Rozměry: | 45 × 45 × 45 mm |
| Třída krytí: | IP20 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Aqara je dynamická značka inteligentní domácí automatizace, která patří pod světoznámého výrobce Xiaomi. Specializuje se na vývoj chytrých domácích zařízení, jako jsou senzory, spínače, kamery a centrální jednotky. Jednotlivé produkty značky Aqara jsou navržené tak, aby spolu dokonale komunikovaly a vytvářely tak integrovaný systém, který lze ovládat jednoduše přes mobilní aplikaci. Díky široké kompatibilitě s dalšími platformami jako jsou Apple HomeKit, Google Assistant či Amazon Alexa, je Aqara oblíbenou volbou pro ty, kteří hledají flexibilní a uživatelsky příjemné řešení pro chytrou domácnost. Ať už jste nadšenec do technologií, usilujete o zvýšení bezpečnosti vašeho domova, nebo se snažíte snížit energetickou stopu, Aqara má řešení, které se přizpůsobí vašim potřebám.
| Výrobní společnost : | Lumi United Technology Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | No. 18, Changsheng West Road, Nanxiang Township, Jiading District, Shanghai, China |
| Zástupce výrobce v EU : | Aqara GmbH |
| Adresa zástupce v EU : | Hansaallee 299, 40549 Düsseldorf, Německo |
| E-mail zástupce v EU : | eu.support@aqara.com |
