PRÁZDNINOVÁ AKCE - Doprava s PPL na výdejní místo pro objednávky nad 500,- ZDARMA

AQARA Camera E1 (CH-C01E) - vnitřní 2K kamera

Works with Apple Home Works with alexa
Značka: Aqara
1 409 Kč / ks 1 164,46 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Chytrá vnitřní kamera s WiFi.

 • kompatibilita: Apple HomeKit
 • 101° širokoúhlý objektiv a 1296p vysoké rozlišení
 • Podpora microSD s větší kapacitou
 • Podpora nahrávání na NAS
 • Napájecí port USB-C
 • Vlastní vyzváněcí tón
 • Dosvit nočního IR je 8m

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Camera E1 je cenově dostupná kamera se zaměřením na funkce inteligentní automatizace domácnosti a podporu ekosystému Aqara Home. Vyznačuje se nejnovějšími síťovými technologiemi, jako je Wi-Fi 6, a výrazně snižuje počet falešných upozornění tím, že obsahuje vestavěnou lokální detekci a sledování osob založenou na AI, která snižuje počet falešných výstrah.

Funkce:
Kompatibilní s Apple Home atd.: Kamera E1 se integruje s ekosystémy třetích stran, jako jsou Apple Home, Google Home a Amazon Alexa. Podporuje Apple HomeKit Secure Video, čímž zajišťuje soukromou analýzu a šifrování zachycených videí na vašich domácích houbových zařízeních (Apple TV nebo HomePod) a bezpečné úložiště iCloud*. S předplatným iCloud+ získáte přístup k aktivitám za posledních 10 dní z jedné nebo více kamer.
Čistější, přirozenější obraz s PT: Zachyťte každý detail v úžasném 2K ultravysokém rozlišení. Monitorujte události v reálném čase před kamerou kdykoli. Zajistěte bezpečnost a pohodu svých dětí nebo zkontrolujte, zda nepotřebují pomoc nebo zda nemají nějaké problémy. Zahrnuje také obousměrnou zvukovou komunikaci a možnosti nočního vidění. Dokonce i na velkých plochách můžete stále používat funkci PT (pan and tilt) pro sledování a nahrávání s 360° perspektivou zobrazení. Všechno se stává pohodlným a uklidňujícím.
Inovace ochrany soukromí: E1 má režim soukromí, který dokáže otočit kameru do určené polohy a uživatel si může otáčení přizpůsobit nebo vypnout kameru. Můžete také skrýt konkrétní oblasti. Poprvé E1 představuje funkci pro zakázání nahrávání zvuku nebo vypnutí mikrofonu, ať už manuálně nebo prostřednictvím automatizace. Kromě toho E1 nabízí podporu pro WPA3, čímž zvyšuje bezpečnost, abyste lépe ochránili vaše soukromí a snížili potenciální zranitelnosti.
Nahrávání 24 hodin denně, 7 dní v týdnu** a několik způsobů ukládání: Nepřetržité nahrávání vám pomůže kdykoli zkontrolovat váš domov a poskytnout vám klid 24 hodin denně. Musíte však vložit Micro SD kartu (není součástí balení). Nemusíte se obávat, že by dlouhodobé nahrávání způsobovalo problémy s ukládáním videa, protože si podle potřeby můžete vybrat mezi SD kartou nebo placeným cloudovým úložištěm (s jedním dnem bezplatného používání***). Několik možností místního nebo cloudového úložiště poskytují uživatelům rozmanitější rozsah možností a odstraňují omezení.
Místní detekce osob v automatizaci****: E1 dokáže rozpoznat lidské tvary a provádět 350-stupňové sledování záběrů. A co víc, stále může dosáhnout integrace s více inteligentními zařízeními založenými na ekosystému více kategorií Aqara prostřednictvím sledování osob AI. Například, když E1 zaznamená někoho na chodbě, může spustit rozsvícení světel*. Když senzory dveří a oken na předních dveřích zaznamenají otevření, E1 se otočí do konkrétní polohy pro přesnou střelbu.
Uživatelsky příjemná instalace a nastavení: Díky použití síťové technologie Bluetooth v MagicPair je připojení E1 stabilní a efektivní. Kromě toho získala certifikaci Wi-Fi 6. Kamera podporuje horizontální umístění i obrácenou instalaci díky 1/4palcovému závitovému šroubovému uchycení a šroubovací základně. A využívá napájecí rozhraní USB-C.*****
Udělejte si nějaké vlastní předvolby polohy: Podporuje až 50 často používaných předvoleb polohy, což umožňuje vytváření 15sekundového časosběrného videa a nahrávání vlastních vyzvánění . Díky paměti při vypnutí vám po výpadku proudu neuniknou rodinné chvíle a navíc nabízí automatický návrat.

Vysvětlivky

 • * Je požadován domovský hub a předplatné.
 • ** Nepřetržité nahrávání vyžaduje kartu Micro SD.
 • *** 24hodinové cloudové úložiště událostí je zahrnuto zdarma. Placené členství Aqara (s bezplatnou zkušební verzí) může poskytnout až 30 dní cloudového úložiště událostí.
 • **** K dosažení automatizace je zapotřebí extra hub Aqara.
 • ***** Poznámka: Kamera vyžaduje napájecí zdroj 2A USB-A, který není součástí dodávky a je třeba jej zakoupit samostatně.Balní obsahuje:

 • Kamera E1 × 1,
 • Uživatelská příručka × 1,
 • Kabel USB-A na USB-C × 1,
 • Plastový podstavec × 1,
 • Sada šroubů × 1Doplňkové parametry

Kategorie: Zabezpečení
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg
Aplikace: Apple Home, IFTTT, Aqara Home, Google Home
Hlasový asistent: Alexa, Siri
Připojení / protokol: Wi-Fi, Bluetooth
Kódování videa: H.264
Porty: USB-C
Rozlišení videa: 1296p
Vstupní výkon: 5V DC 2A
Bezdrátové připojení: Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n/ax 2,4GHz, Bluetooth 5.2
Zobrazovací úhel: 101° (úhlopříčka)
Provozní teplota: -10 °C ~ 45 °C (14 °F ~ 113 °F)
Provozní vlhkost: 0 ~ 85 % relativní vlhkosti, žádná kondenzace
Úložiště: Micro SD (není součástí dodávky). Podporována je CLASS 4 nebo vyšší, až 512 GB.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Aqara je dynamická značka inteligentní domácí automatizace, která patří pod světoznámého výrobce Xiaomi. Specializuje se na vývoj chytrých domácích zařízení, jako jsou senzory, spínače, kamery a centrální jednotky. Jednotlivé produkty značky Aqara jsou navržené tak, aby spolu dokonale komunikovaly a vytvářely tak integrovaný systém, který lze ovládat jednoduše přes mobilní aplikaci. Díky široké kompatibilitě s dalšími platformami jako jsou Apple HomeKit, Google Assistant či Amazon Alexa, je Aqara oblíbenou volbou pro ty, kteří hledají flexibilní a uživatelsky příjemné řešení pro chytrou domácnost. Ať už jste nadšenec do technologií, usilujete o zvýšení bezpečnosti vašeho domova, nebo se snažíte snížit energetickou stopu, Aqara má řešení, které se přizpůsobí vašim potřebám.