PRÁZDNINOVÁ AKCE - Doprava s PPL na výdejní místo pro objednávky nad 500,- ZDARMA

AQARA Dual Relay Module T2 (DCM-K01) - Zigbee 3.0 dvojitý relé modul

Works with Apple Home Works with alexa Matter
Značka: Aqara
799 Kč / ks 660,33 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Dokonalý 2-kanálový reléový ovladač typu vše v jednom.

 • Funguje s vypínačem, zásuvkami, závěsy, garážovými branami a dokonce i kotly.
 • Podpora AC/DC, režim suchého kontaktu, montáž na lištu DIN vytváří z tohto zařízení skutečně všestranné řešení pro domácnost.
 • Může být využito všemi ekosystémy třetích stran.

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Aqara Dual Relay Module T2 je zařízení, které využívá technologii Zigbee k měření výkonu, ovládání funkcí zapnutí a vypnutí. Je schopen spravovat celou řadu zařízení včetně motorů, garážových vrat, světel, spínačů a zásuvek ve dvou režimech: suchý kontakt a mokrý kontakt. Tento modul může zvýšit inteligenci a potenciál tradičního vybavení. Zařízení je propojeno s platformou Apple Home a lze jej bez problémů ovládat prostřednictvím aplikace Apple Home. Kromě toho je široce kompatibilní s různými platformami třetích stran. Pomocí Hub-u lze implementovat funkce, jako je dálkové ovládání založené na aplikaci, řízení časování a statistiky výkonu.

Upozornění: Doporučená hloubka elektroinstalační krabice je 60 mm.

Funkce:

 • Všestranné řešení pro domácnost: T2 je všestranný a může být použit různými způsoby. Může být instalován do stropních svítidel pro inteligentní ovládání nebo do běžných nástěnných vypínačů a zásuvek pro vzdálený přístup. Kromě toho je vhodný pro automatizaci kávovarů, osvěžovačů vzduchu, elektrických ohřívačů, rolet a garážových rolovacích vrat v domácnostech.
 • Podpora Apple Home a Matter over Bridge*: Module T2 je kompatibilní s Apple Home, Matter, Google Home a Amazon Alexa. Transformuje tradiční zařízení na inteligentní a bez problémů se integruje s více systémy třetích stran. To usnadňuje automatické nastavení a propojení s jinými kompatibilními produkty a nabízí všestranné a uživatelsky příjemné prostředí.
 • Ovládání motoru: Uživatelé mohou připojit duální relé Modul T2 pro obousměrné motory snadno a bezpečně. Nyní může být T2 použit k ovládání motorů pro rolety, žaluzie, markýzy nebo jiné stínění.
 • Monitorování energie a paměť napájení: Dvojitý reléový modul T2 obsahuje funkci paměti stavu zapnutí/vypnutí, která si pamatuje poslední stav po výpadku napájení. Kromě toho nabízí funkce měření výkonu a statistiky.
 • Vylepšená bezpečnost a zabezpečení: Bezpečnost je prvořadá při řešení DIY elektrická zařízení. Upřednostňujeme bezpečnost uživatelů vzhledem ke složitosti instalace a používání. Umožňujeme nastavení maximálních a minimálních hodnot napětí, proudu a výkonu. V případě abnormálních stavů se k zajištění bezpečnosti automaticky vypne napájení.**
 • Režim bezdrátového přepínání: Konverze na režim bezdrátového přepínání je také podporovány. Díky této funkci bude možné stávající nástěnný vypínač přeměnit na ovladač scény: aktivujte nebo deaktivujte bezpečnostní systém, ovládejte závěsy nebo světla pomocí starého kabelového vypínače.***
 • Snadné použití a instalace: adaptér pro instalaci relé modulu na DIN lištu usnadňuje jeho připevnění do elektrických skříní a jiných úzkých míst. Díky kompaktním rozměrům je ještě vhodnější pro jiné nástěnné boxy včetně 86 mm a standardních v USA.****


Důležité poznámky

 • *Apple Home, Google, Alexe a Matter nejsou nativně podporovány, jsou podporovány přes Hub Zigbee.
 • **Instalace T2 je určena pro uživatele, kteří jsou obeznámeni s elektroinstalací. Vždy vám doporučujeme, abyste se obrátili na profesionálního elektrikáře a tyto pokyny používali jen jako referenci.
 • ***Upozornění: snímač nebo přepínač připojený ke kontaktům S1/S2/COM by měl podporovat napětí, které je přiváděno do relé.
 • ****Poznámka: T2 podporuje maximální proud 10A. A doporučuje se nástěnná krabice s hloubkou asi 60 mm. V případě, že stávající nástěnná skříňka není dostatečně hluboká, můžete k ovládání relé zkusit použít bezdrátový dálkový spínač H1 nebo povrchový nebo ultratenký nástěnný spínač.

 


Hodnocené parametry
AC:

 • 100 – 250 V, 50/60 Hz/Max. 10 A, Max 2 500 W (žárovka);
 • Max. 1A, Max. 250 W (LED, CFL fluorescenční lampa);
 • Max. 1A, Max. 1/4 HP (motor) M.1

DC:

 • 24 – 30 V: Max. 10 A, max. 300 W (odporové zatížení);
 • 30 – 60 V: Max. 1 A, max. 60 W (odporové zatížení);


Balení obsahuje:

 • Modul s dvojitým relé T2 × 1,
 • Uživatelská příručka × 1,
 • Příslušenství pro kolejnici DIN ×1,
 • Propojka × 1
Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.106 kg
Aplikace: Apple Home, Aqara Home, Google Home
Hlasový asistent: Alexa, Siri
Připojení / protokol: Zigbee, Matter
Maximální výstupní výkon Zigbee: ≤ 13 dBm
Ovládání elektrických okruhů: 2 okruhy
Provozní frekvence Zigbee: 2405 – 2475 MHz
Provozní teplota: -10 °C ~ 40 °C
Provozní vlhkost: 0 ~ 95 % RH, žádná kondenzace
Rozměry: 45,5 × 48 × 24 mm
Spínání střídavé napětí 230V AC: Ano
Třída krytí: IP20
Typ elektrického spoje: Fázový spoj
Typ použití: Vnitřní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Aqara je dynamická značka inteligentní domácí automatizace, která patří pod světoznámého výrobce Xiaomi. Specializuje se na vývoj chytrých domácích zařízení, jako jsou senzory, spínače, kamery a centrální jednotky. Jednotlivé produkty značky Aqara jsou navržené tak, aby spolu dokonale komunikovaly a vytvářely tak integrovaný systém, který lze ovládat jednoduše přes mobilní aplikaci. Díky široké kompatibilitě s dalšími platformami jako jsou Apple HomeKit, Google Assistant či Amazon Alexa, je Aqara oblíbenou volbou pro ty, kteří hledají flexibilní a uživatelsky příjemné řešení pro chytrou domácnost. Ať už jste nadšenec do technologií, usilujete o zvýšení bezpečnosti vašeho domova, nebo se snažíte snížit energetickou stopu, Aqara má řešení, které se přizpůsobí vašim potřebám.