PRÁZDNINOVÁ AKCE - Doprava s PPL na výdejní místo pro objednávky nad 500,- ZDARMA

Inteligentní nástěnný vypínač scén Sonoff R5

259 Kč / ks 214,05 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
  • možnost dálkově ovládat zařízení přidaná do aplikace eWeLink
  • 6 tlačítek
  • 2x baterie CR2032

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Nástěnný spínač Smart Scene Sonoff R5

Usnadněte si ovládání svých chytrých zařízení. Nástěnný vypínač Sonoff R5 je vybaven 6 tlačítky a díky funkci brány eWeLink-Remote umožňuje dálkově ovládat zařízení přidaná do aplikace eWeLink. Jeho dosah je až 90 m a podporuje také 3 typy spouštěcích akcí. Můžete jej použít ke spouštění jednotlivých akcí i celé scény. Výrobek se velmi snadno instaluje a jeho tlačítka můžete označit přiloženými samolepkami.

Vyrobeno pro chytrou domácnost

Vyzkoušejte si, jak jednoduchá a pohodlná může být správa chytré domácnosti. Pokud nechcete ovládat zařízení umístěná v různých místnostech prostřednictvím aplikace, můžete použít spínač R5. Funkce brány eWeLink-Remote vám umožní lokálně ovládat chytré spotřebiče na vzdálenost až 90 metrů. Dvoucestné ovládání osvětlení je možné také pomocí přídavného spínače M5 (prodává se samostatně).

Ještě pohodlnější ovládání

Pouhým stisknutím tlačítka můžete vyvolat chytrou scénu vytvořenou dříve pomocí aplikace. Je-li k dispozici internetové připojení, můžete jedním kliknutím rozsvítit všechna světla v kuchyni nebo vypnout noční lampičky v ložnici. K jednomu zařízení eWeLink Remote gateway lze navíc připojit až 8 zařízení R5! To znamená, že k ovládání jedné lampy můžete úspěšně použít více spínačů.

Stiskněte tlačítko třemi způsoby

Získejte ještě více možností. Tlačítka spínače lze stisknout 3 způsoby - k dispozici jsou možnosti jednoduchého kliknutí, dvojitého kliknutí a dlouhého kliknutí. Každý typ stisku může odpovídat jiné akci. Například jedno kliknutí rozsvítí všechna světla v ložnici, dvojité kliknutí rozsvítí pouze noční lampičky a dlouhé kliknutí způsobí zhasnutí všech světel. Volba je na vás - možnosti jsou téměř neomezené!

Jednoduchá instalace - dlouhá doba provozu

Zařízení se velmi snadno instaluje. Stačí jej pouze přilepit na zeď pomocí samolepek, které najdete v balení. Nemusíte se starat o zapojení! Vypínač můžete také používat jako běžný dálkový ovladač a jednoduše jej položit na stůl nebo polici. Navíc k napájení zařízení budete potřebovat pouze 2 baterie CR2032, které zajistí provozní dobu až 2 roky.

Součástí balení je 20 samolepek

Obáváte se, že si nebudete pamatovat, ke kterým zařízením jsou přiřazena určitá tlačítka přepínače? Obáváte se, že se vám budou plést? Nemusíte! V sadě najdete 20 samolepek, kterými snadno označíte funkce konkrétních tlačítek. Vytvořte si vlastní personalizovaný vypínač, přizpůsobte si ho podle svých potřeb a užívejte si pohodlné ovládání chytrých zařízení ve své domácnosti!

V balení

  • Vypínač R5
  • Montážní šrouby
  • Samolepicí samolepky
  • Samolepky pro označení tlačítek
  • Uživatelská příručka


Parametry

Značka Sonoff
Model R5
Počet tlačítek 6
Zdroj napájení 2x 3V baterie CR2032
Pracovní teplota 0°C-40°C
Materiál PC V0
Rozměry 86x86x13,5 mm
Barva Šedá

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.111 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sonoff je mladá společnost založená v roce 2015 s cílem zlepšit životy lidí prostřednictvím jejich chytrého elektrického příslušenství. Navrhují, testují a vytvářejí inovativní, jednoduché a cenově dostupné produkty pro každou domácnost. Mezi jejich produkty patří chytré vypínače, zásuvky, žárovky a bezpečnostní zařízení, která lze snadno ovládat pomocí aplikace eWeLink pro Android a iOS a jsou kompatibilní s hlasovými asistenty, jako je Google Assistant a Amazon Alexa. Slogan značky Sonoff "Your Smart Home Solution" perfektně vystihuje zaměření a poslání této inovativní společnosti.