AQARA Motion Sensor P1 (MS-S02) - Zigbee pohybový senzor

Works with Apple Home Works with alexa
Značka: Aqara
529 Kč / ks 437,19 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Pohybový senzor P1 detekuje pohyb těla a stav okolního světla.

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Aqara Motion Sensor P1 je zařízení s podporou protokolu Zigbee, který spolupracuje s Aqara Hub. Pohybový senzor P1 detekuje pohyb těla a stav okolního světla. Pokud se v rozpoznaných oblastech pohybují lidé nebo se změní stav okolního osvětlení, snímač pohybu odešle oznámení do aplikace Aqara Home prostřednictvím připojeného hubu Aqara Zigbee 3.0 nebo se propojí s jinými zařízeními.

  • Zorné pole 170°: Extra široké zorné pole, 170° až 2 metry a 150° až 7 metrů. Navíc díky všestrannému 360stupňovému stojanu lze úhel pohledu nastavit tak, aby byl detekován pouze pohyb v požadované oblasti (např. postel nebo umyvadlo).
  • Nastavitelná citlivost (vzdálenost): Uživatel může nakonfigurovat, jak citlivý bude senzor. Tři režimy citlivosti (vysoká, střední a nízká) se týkají vzdálenosti, ze které bude senzor spuštěn, což může pomoci omezit falešné poplachy a učinit instalaci flexibilnější.
  • Vestavěný světelný senzor: Světelný senzor zabudovaný v P1 lze použít k přesnějšímu ovládání světel. Například zapínejte světla, pouze když je tma a je detekován pohyb, abyste ušetřili energii a prodloužili životnost světel.


Kompatibilita: Amazon Alexa, Apple HomeKit, IFTTT, Zigbee 3.0
Baterie: CR2450


Poznámka 1: Tento pohybový senzor Aqara Motion Sensor P1 je verze EU, model: MS-S02. Tato verze zařízení Aqara Motion Sensor P1 je určena pro použití s EU verzí řídící jednotky Aqara Hub EU.
Poznámka 2: Toto zařízení lze použít s řídící jednotkou Aqara Hub, která může pracovat s aplikacemi Aqara Home app (Android nebo iOS) nebo Xiaomi Mi Home app (Android nebo iOS).
Poznámka 3: Chcete-li tato zařízení používat jako zařízení HomeKit, je potřebný Aqara Hub. Tento Aqara Hub může fungovat jako bridge HomeKit (musíte použít aplikaci Aqara Home), což znamená, že zařízení, které se připojují k Aqara Hub, se dají ovládat pomocí aplikace HomeKit. Pokud chcete ovládat zařízení na dálku, nikoli z vaší domácí domácí sítě Wi-Fi / LAN, potřebujete jako domácí hub Apple TV (s tvOS 10.2 nebo novější) nebo iPad (s iOS 10.3 nebo novější) nebo HomePod.

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Kompatibilita: Apple HomeKit, IFTTT, Alexa
Připojení: Wi-Fi, Zigbee

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Aqara je dynamická značka inteligentní domácí automatizace, která patří pod světoznámého výrobce Xiaomi. Specializuje se na vývoj chytrých domácích zařízení, jako jsou senzory, spínače, kamery a centrální jednotky. Jednotlivé produkty značky Aqara jsou navržené tak, aby spolu dokonale komunikovaly a vytvářely tak integrovaný systém, který lze ovládat jednoduše přes mobilní aplikaci. Díky široké kompatibilitě s dalšími platformami jako jsou Apple HomeKit, Google Assistant či Amazon Alexa, je Aqara oblíbenou volbou pro ty, kteří hledají flexibilní a uživatelsky příjemné řešení pro chytrou domácnost. Ať už jste nadšenec do technologií, usilujete o zvýšení bezpečnosti vašeho domova, nebo se snažíte snížit energetickou stopu, Aqara má řešení, které se přizpůsobí vašim potřebám.