Teploměr a vlhkoměr SwitchBot

SmartThings Works with alexa
Značka: SwitchBot
269 Kč / ks 222,31 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
  • měření teploty od -20°C do 80°C
  • napájení: Baterie AAA 2x
  • ovládání přes aplikaci SwitchBot

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Teploměr a vlhkoměr SwitchBot 

Mějte vše pod kontrolou. Teploměr a vlhkoměr SwitchBot přesně měří vlhkost a teplotu, přičemž za jeho spolehlivý výkon je zodpovědný pokročilý senzor. Můžete jej také zkombinovat se samostatně dostupným ovládacím panelem SwitchBot Hub Plus/Mini a získat tak možnost vzdáleného ovládání zařízení, jejich ovládání hlasem a automatizaci jejich provozu.

Mimořádně přesný

Vyberte si teploměr a vlhkoměr, na který se můžete spolehnout. Zařízení od společnosti SwitchBot je vybaveno pokročilým senzorem, který umožňuje extrémně přesné měření vlhkosti a teploty. Údaje se navíc obnovují přibližně každé 4 sekundy, což znamená, že máte neustálý přístup k aktuálním informacím. Můžete si také vybrat jednotku - °C nebo °F. Pohodlné čtení výsledků měření umožňuje vestavěný displej.


Spousta možností s aplikací

Přidejte své zařízení do aplikace a získejte pohodlný přístup k historii měření (historie za posledních 5 týdnů nebo neomezené cloudové úložiště, pokud používáte ovládací panel). Výrobek se s telefonem propojí prostřednictvím Bluetooth a má dosah až 120 m. Data můžete také exportovat do souborů CSV. Budete také dostávat speciální oznámení. Například pokud teplota v pokoji vašeho dítěte klesne pod určitou úroveň, budete o tom okamžitě vědět!

Poznámka: k používání těchto funkcí je zapotřebí ústředna SwitchBot Hub Mini.


Ještě více pohodlí s chytrým ovládacím panelem

Připojte svá zařízení k chytrému ovládacímu panelu SwitchBot Hub Mini a získejte možnost ovládat je pohodlně na dálku. Díky kompatibilitě s aplikacemi Amazon Alexa, Siri a Google Assistant budete svá zařízení ovládat hlasovými příkazy - nemusíte se ani hýbat! Teploměr také spolupracuje s IFTTT. Zařízení můžete také automatizovat - nechat klimatizaci zapnout, když teplota stoupne na zvolenou úroveň, a zvlhčovač vzduchu začít pracovat, když vlhkost v místnosti nadměrně klesne.


Promyšlený design - dlouhá životnost

Teploměr se vyznačuje robustní konstrukcí, takže vám bude dobře sloužit po dlouhou dobu. Můžete jej snadno postavit na jakýkoli rovný povrch, přilepit na zeď nebo připevnit na lednici pomocí magnetu. K napájení přístroje potřebujete pouze 2 baterie AAA, které jsou součástí sady. Nebojte se nutnosti jejich rychlé výměny - doba provozu výrobku dosahuje přibližně jednoho roku!


Mnoho aplikací

Toto lehké a kompaktní zařízení se bude skvěle hodit pro mnoho aplikací. Využijete ho například v dětském pokoji - s jeho pomocí můžete kdykoli zkontrolovat, zda tam není příliš chladno nebo příliš teplo. S úspěchem jej využijete také ve skleníku nebo vinném sklípku. S jeho pomocí se snadno postaráte o optimální podmínky na těchto místech! Teploměr a vlhkoměr SwitchBot najde uplatnění také v kanceláři nebo v kuchyni.


V balení

  • Teploměr a vlhkoměr
  • Kovová deska se samolepkou
  • Stojan
  • Baterie AAA x2
  • Uživatelská příručka

 

Parametry

Značka SwitchBot
Název SwitchBot Meter
Model SwitchBot MeterTH S1
Barva Bílá
Připojení BLE 4.2 nebo vyšší
Rozsah přenosu Až 120 m (za ideálních podmínek, bez překážek)
Napájení 2x baterie AAA
Doba provozu Přibližně 1 rok
Rozlišení 0,1°C / 0,1°F / 1%RH
Rozsah měření teploty Od -20°C do 80°C (-4°F do 176°F)
Rozsah měření vlhkosti 0-99%RH
Přesnost měření teploty Od -20°C do 0°C: ±0,4°C / ±0,7°F;
Od 0°C do 65°C: ±0,2°C / ±0,4°F;
Od 65°C do 80°C: ±0,3°C / ±0,5°F;
Přesnost měření vlhkosti 0-10%RH: ±4%RH;
10-90%RH: ±2%RH;
90-99%RH: ±4%RH;
Materiál ABS
Rozměry 55 x 55 x 24 mm
Hmotnost 69 g (s bateriemi)
Systémové požadavky Android 4.3+, iOS 10.0+, watchOS 1.0+
Aplikace SwitchBot
Kompatibilita (vyžaduje SwitchBot Hub Plus / Mini). Amazon Alexa, Google Assistant, Siri Shortcuts, IFTTT, SmartThings, Line Clova.

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.094 kg
Kompatibilita: Google Assistant, Line Clova, IFTTT, Alexa, SmartThings
Připojení: Bluetooth

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SwitchBot je společnost, která vznikla z nápadu generálního ředitele, který chtěl vytvořit jednoduché a užitečné chytré roboty pro domácnost. Založena byla v roce 2016 s prvním produktem, SwitchBot Bot. Postupně rozšířili svou nabídku o další produkty jako SwitchBot Hub Plus, SwitchBot Plug, SwitchBot Curtain a další. Společnost se rychle rozvíjela a stala se bestsellerem v kategorii Smart. V dalších letech představili další produkty jako SwitchBot Hub Mini, měřiče a zvlhčovače SwitchBot Meter, SwitchBot Curtain a další. Společnost se snaží nabízet jednoduché a cenově dostupné produkty, které pomáhají lidem udělat své domovy chytřejšími a příjemnějšími.