SwitchBot Spotlight Venkovní kamera

Works with alexa
Značka: SwitchBot
1 990 Kč / ks 1 644,63 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
  • rozlišení HD videa 1080P

  • široké zorné pole

  • detektor pohybu

  • noční vidění

  • krytí IP55

  • kompatibilní s Wi-Fi a Bluetooth


Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

SwitchBot Outdoor Spotlight Cam wi-fi venkovní kamera

SwitchBot Outdoor Spotlight Cam je chytré řešení, které vám umožní pohodlně a spolehlivě sledovat prostředí kolem vašeho domova. Je vybaven mnoha funkcemi a poskytuje vysoce kvalitní snímky a je ideální pro zabezpečení vašeho majetku.


SwitchBot/W2802000/4

Vysoká kvalita obrazu

Kamera nabízí rozlišení HD videa 1080P, což znamená, že na natočeném záznamu bude vidět každý detail. Ať už sledujete své domovní dveře nebo dvorek, můžete se spolehnout na ostré a jasné nahrávky, ve kterých bude vše, co se děje kolem vašeho domova, jasné a čitelné.


SwitchBot/W2802000/13

Široké zorné pole

Široké zorné pole 110° horizontálně je velkou výhodou Wi-Fi kamery SwitchBot Outdoor Spotlight Cam, která umožňuje zaznamenat mnohem větší plochu než standardní sledovací kamery. Díky tomu můžete snadno sledovat okolí vašeho domova, aniž byste museli investovat do více kamer nebo složitých sledovacích systémů.


SwitchBot/W2802000/11

Noční viditelnost

I po setmění kamera poskytuje viditelnost až 7,5 metru. To je ideální pro ty, kteří chtějí mít úplný přehled o dění na pozemku v kteroukoli denní nebo noční dobu. Když kamera po setmění zaznamená pohyb, aktivuje světlo, takže žádný vetřelec nezůstane bez povšimnutí.


SwitchBot/W2802000/9

Inteligentní detektor pohybu

Kamera je vybavena PIR senzorem s dosahem 7,5 metru a úhlem detekce 110°. To znamená, že jakýkoli pohyb osoby nebo zvířete v dosahu kamery bude zaznamenán, což dále zvyšuje pocit bezpečí a eliminuje riziko falešných poplachů souvisejících s pohybem objektu.


SwitchBot/W2802000/8

Oznámení v reálném čase

Nyní budete mít přehled o všem, co se děje kolem vašeho domova. Vyhrazená aplikace odesílá do vašeho telefonu upozornění v reálném čase, takže když je v dosahu kamery detekován pohyb, budete okamžitě upozorněni. Kromě toho aplikace podporuje alarmy, které dosahují v případě nouze až 100 dB, což vám umožní reagovat co nejrychleji.


SwitchBot/W2802000/5

Hlasová schopnost

Zařízení podporuje hlasového asistenta Google a Amazon Alexa, což vám dává ještě pohodlnější přehled o tom, co se děje v dosahu kamery. Hrají si děti na zahradě, zatímco vy vaříte večeři? Stačí krátký příkaz, abyste se ujistili, že jsou v bezpečí.


SwitchBot/W2802000/7

Obousměrná komunikace

Kamera je vybavena reproduktorem a mikrofonem, takže podporuje obousměrnou komunikaci. Můžete snadno zavolat děti na oběd nebo mluvit s kurýrem, aniž byste museli otevírat dveře, když se nemůžete přiblížit. Je to také přidaná bezpečnostní funkce, která vám umožní snadno zastrašit možného vetřelce.


SwitchBot/W2802000/3

Záznam na microSD kartu

Videozáznamy můžete nahrávat a ukládat na microSD kartu s kapacitou až 256 GB naformátovanou na FAT32. Jedná se o flexibilní řešení, které umožňuje uchovávat záznamy po delší dobu, aby posloužily jako suvenýr nebo důkazní záznam v případě nechtěných událostí.


SwitchBot/W2802000/2

Odolný vůči povětrnostním vlivům

Kamera má krytí IP55, což znamená, že je odolná vůči vlhkosti a prachu. Pracuje v teplotním rozsahu -20 ℃ až 50 ℃, takže je vhodný pro použití v různých povětrnostních podmínkách a poskytuje vám klid a bezpečí po celý rok..


SwitchBot/W2802000/1

Snadná montáž a bezproblémová instalace

Příprava kamery k provozu pro vás nebude náročná. Součástí balení je nástěnný držák, pomocí kterého jej můžete nainstalovat kdekoli. Zařízení je kompatibilní s Wi-Fi a Bluetooth Low Energy 4.2, což mu umožňuje snadné připojení k vašim mobilním zařízením a poskytuje okamžitý přístup k videu z kamery.


SwitchBot/W2802000/14

Flexibilní napájecí zdroj

Kamera je napájena vestavěnou 10000 mAh baterií pro nepřetržitý provoz. Samostatně se navíc prodává solární panel, který umožňuje solární nabíjení. Jedná se o řešení šetrné k životnímu prostředí, které vám umožňuje šetřit elektrickou energii a poskytuje vám klid, že vás kamera v rozhodujících okamžicích nezklame.


SwitchBot/W2802000/10

V balení

Venkovní kamera
Základna
Montážní šrouby
Držák pro montáž na stěnu
Nálepka
USB-C kabel 1m


Parametry

Výrobce SwitchBot
Model W2802000
Barva bílá
Materiál ABS s UV odolnou povrchovou úpravou
Velikost 86 × 86 × 83 mm
Váha 320 g
Napájení 5 V 2 A
Provozní teplota -20℃ to 50℃
Rozlišení videa 1080P HD
Zorné pole 110° horizontálně
Úložiště odporuje karty microSD ve formátu FAT32 až do velikosti 256 GB
Noční viditelnost 7.5 m (24.6 ft)
Provozní vlhkost ≤ 95% RH
Síťová konektivita 802.11 b/g/n, 2.4 GHz; Bluetooth Low Energy 4.2
Kapacita baterie 10000 mAh
Detekční vzdálenost 7,5 m
Úhel detekce 110°
Odolnost vůči povětrnostním vlivům IP55

Doplňkové parametry

Kategorie: Zabezpečení
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.465 kg
Kompatibilita: Alexa
Připojení: Wi-Fi, Bluetooth

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SwitchBot je společnost, která vznikla z nápadu generálního ředitele, který chtěl vytvořit jednoduché a užitečné chytré roboty pro domácnost. Založena byla v roce 2016 s prvním produktem, SwitchBot Bot. Postupně rozšířili svou nabídku o další produkty jako SwitchBot Hub Plus, SwitchBot Plug, SwitchBot Curtain a další. Společnost se rychle rozvíjela a stala se bestsellerem v kategorii Smart. V dalších letech představili další produkty jako SwitchBot Hub Mini, měřiče a zvlhčovače SwitchBot Meter, SwitchBot Curtain a další. Společnost se snaží nabízet jednoduché a cenově dostupné produkty, které pomáhají lidem udělat své domovy chytřejšími a příjemnějšími.