SwitchBot Teploměr a vlhkoměr Plus

SmartThings Works with alexa
Značka: SwitchBot
379 Kč / ks 313,22 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
  • aplikace SwitchBot
  • napájení 2x baterie AAA
  • se SwitchBot Hub Plus / Mini kompatibilní s Amazon Alexa, Google Home, Siri Shortcuts, Line, IFTTT, SmartThings

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Teploměr a vlhkoměr SwitchBot Teploměr a vlhkoměr Plus

Nyní můžete pouhým pohledem zkontrolovat teplotu a vlhkost ve vámi zvolené místnosti. Teploměr a vlhkoměr od společnosti SwitchBot poskytuje velmi přesná měření a je vybaven snadno čitelným 3″ displejem. Navíc po spárování se SwitchBot Hub Mini, který je k dispozici samostatně, můžete pohodlně automatizovat svá zařízení a ovládat je hlasem.

Vestavěný displej

Mějte ruku na tepu a pohodlně kontrolujte podmínky v místnosti. Teploměr a vlhkoměr SwitchBot Plus má vestavěný 3palcový displej, který vám poskytne informace týkající se aktuální teploty a vlhkosti. Stačí vám pouhý pohled! Za zmínku stojí také speciální indikátor, který pomocí emoji snadno znázorňuje aktuální podmínky a pomůže vám určit, zda jsou příznivé, nebo ne.

Vysoká přesnost měření

Zařízení je vybaveno pokročilým senzorem, který umožňuje měřit teplotu a vlhkost s velmi vysokou přesností. Údaje se navíc obnovují přibližně každé 4 sekundy, takže máte vždy aktuální informace. Tím však možnosti měření nekončí. Pomocí výrobku si můžete zvolit jednotku měření teploty - °C nebo °F. Stačí jen stisknout tlačítko!

Mnoho aplikací

Díky kvalitnímu magnetu a stabilnímu stojanu můžete teploměr a vlhkoměr SwitchBot úspěšně používat kdekoli ve vaší domácnosti. Chcete jej používat v kuchyni? Stačí jej připevnit na ledničku! Můžete jej také postavit na stůl v ložnici nebo v dětském pokoji. Přístroj se vám bude hodit i ve skleníku - pomůže vám tam udržovat optimální podmínky.

Chytré ovládání

Spárujte teploměr s chytrým ovládacím panelem SwitchBot Hub Mini (prodává se samostatně) a získejte více možností. Zařízení je kompatibilní se službami Amazon Alexa, Google Home, Siri Shortcuts, Line, IFTTT a SmartThings. Můžete jej tedy ovládat pomocí aplikací dle vlastního výběru a dokonce i hlasovými příkazy! Nyní stačí jen pár slov, aby vám váš chytrý asistent například přečetl a předal aktuální hodnotu teploty.

Propojte jej s dalšími zařízeními

Brána SwitchBot Hub Mini nabízí ještě více možností. Díky ní můžete teploměr a vlhkoměr propojit s dalšími zařízeními a automatizovat jejich provoz. Přimějte klimatizaci, aby se automaticky zapnula, když teplota v místnosti stoupne na určitou úroveň, a zvlhčovač vzduchu, když vlhkost výrazně klesne.

Pohodlný přístup k informacím

Mějte vše pod kontrolou. Stačí použít chytrý ovládací panel Hub Mini a speciální aplikaci SwitchBot! Přidejte k ní teploměry a vlhkoměry a získáte pohodlný přístup k uloženým datům a historii měření prezentované formou přehledných grafů. Budete také dostávat užitečná upozornění - například pokud teplota v pokoji vašeho dítěte klesne pod určitou úroveň.

Dlouhá provozní doba

K napájení zařízení budete potřebovat pouze 2 baterie AAA, které najdete v sadě. Nebojte se, že je budete muset rychle vyměnit! Výrobek využívá moderní čip Bluetooth, který zajišťuje nejen rychlé a stabilní připojení, ale také nízkou spotřebu energie. Díky tomu vám teploměr bude sloužit až rok, než budete muset koupit nové baterie! Teploměr a vlhkoměr SwitchBot Plus vám ušetří peníze i čas.

V balení

  • Vnitřní teploměr a vlhkoměr
  • Baterie AAA x2
  • 3M samolepicí kovová destička
  • Uživatelská příručka


Parametry

Značka SwitchBot
Název SwitchBot Meter Plus
Model W2301500
Barva Bílá
Úhlopříčka obrazovky 3″
Připojení BLE 4.2 nebo vyšší
Rozsah přenosu Až 120 m (za ideálních podmínek, bez překážek)
Napájení 2x baterie AAA
Doba provozu Přibližně 1 rok
Rozlišení 0,1°C / 0,1°F / 1%RH
Rozsah měření teploty Od -20°C do 80°C (-4°F do 176°F)
Rozsah měření vlhkosti 0-99%RH
Přesnost měření teploty Od -20°C do 0°C: ±0,4°C / ±0,7°F;
Od 0°C do 65°C: ±0,2°C / ±0,4°F; Od 65°C do 80°C: ±0,3°C / ±0,5°F;
Přesnost měření vlhkosti 0-10%RH: ±4%RH;
10-90%RH: ±2%RH; 90-99%RH: ±4%RH;
Materiál ABS
Rozměry 79 x 65 x 22 mm
Hmotnost 64g
Systémové požadavky iOS 11.0+, Android OS 5.0+
Aplikace SwitchBot
Kompatibilita (vyžaduje SwitchBot Hub Plus / Mini). Amazon Alexa, Google Home, Siri Shortcuts, Line, IFTTT, SmartThings

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.118 kg
Kompatibilita: Google Home, IFTTT, Alexa, SmartThings
Připojení: Bluetooth

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SwitchBot je společnost, která vznikla z nápadu generálního ředitele, který chtěl vytvořit jednoduché a užitečné chytré roboty pro domácnost. Založena byla v roce 2016 s prvním produktem, SwitchBot Bot. Postupně rozšířili svou nabídku o další produkty jako SwitchBot Hub Plus, SwitchBot Plug, SwitchBot Curtain a další. Společnost se rychle rozvíjela a stala se bestsellerem v kategorii Smart. V dalších letech představili další produkty jako SwitchBot Hub Mini, měřiče a zvlhčovače SwitchBot Meter, SwitchBot Curtain a další. Společnost se snaží nabízet jednoduché a cenově dostupné produkty, které pomáhají lidem udělat své domovy chytřejšími a příjemnějšími.