Bezdrátový dálkový spínač SwitchBot-S1 (černý)

SmartThings Works with alexa
Značka: SwitchBot
759 Kč / ks 627,27 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Bezdrátový dálkový spínač SwitchBot-S1 (černý)

SwitchBot-S1 vám umožní proměnit jakýkoli vypínač v chytrý spínač.

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Bezdrátový dálkový spínač SwitchBot-S1 (černý)

SwitchBot-S1 vám umožní proměnit jakýkoli vypínač v chytrý spínač. Bude také dokonale fungovat v kombinaci s tlačítky. Zařízení se velmi snadno instaluje a k jeho napájení stačí jedna baterie CR2. Je také možné jej ovládat pomocí aplikace nebo dálkového ovladače SwitchBot Remote (není součástí balení). Navíc po spárování výrobku se SwitchBot Hub Plus/Mini (prodává se samostatně) jej můžete připojit k IFTTT a také jej ovládat hlasovými příkazy - je kompatibilní se Siri a Google Assistant.

Univerzální

Vytvořte si inteligentní domov, ve kterém se vám bude pohodlně žít. SwitchBot-S1 dokonale funguje s většinou kolébkových vypínačů a tlačítek. Vy rozhodujete o tom, jak jej budete používat! Můžete ho například připojit ke kávovaru nebo ho použít k pohodlnému zapínání a vypínání světel. Zařízení vám také umožňuje vybrat si ze 2 provozních režimů. Režim stisknutí funguje dobře pro tlačítka a režim přepnutí pro spínače.

Snadná instalace a konfigurace

Nebojte se problémů s montáží a konfigurací zařízení. Nezabere vám to příliš mnoho času! Nepotřebujete k tomu žádné nářadí - stačí výrobek nalepit vedle spínače nebo tlačítka pomocí samolepky 3M. Navíc k napájení SwitchBot-S1 potřebujete pouze jednu baterii CR2, kterou najdete v sadě. Nemusíte se také obávat, že byste ji museli rychle vyměnit - provozní doba zařízení je až 600 dní!

Možnosti dálkového ovládání

Získejte možnost ovládat přepínač na dálku. Stačí použít dálkové ovládání SwitchBot Remote (není součástí balení) nebo specializovanou aplikaci! Výrobek můžete také kombinovat se SwitchBot Hub Plus / Mini, který je k dispozici samostatně. Jakmile tak učiníte, budete moci pohodlně ovládat vybraná zařízení hlasovými příkazy - SwitchBot-S1 je kompatibilní s Amazon Alexa, Siri a Google Assistant. Spolupracuje také se službami IFTTT a SmartThings, což vám umožní připojit více zařízení a vytvářet chytré scény.

Nastavení časovačů a plánů

Přizpůsobte provoz svých zařízení svému rozvrhu. Aplikace SwitchBot umožňuje nastavit časovače a rozvrhy, takže můžete automatizovat provoz vybraných spotřebičů. Zařiďte, aby se světla automaticky vypnula, když odcházíte do práce, a aby se kávovar spustil, když vstanete z postele. Zjistíte, že bydlení v chytré domácnosti je mnohem příjemnější!

Balení obsahuje

  • Vypínač SwitchBot-S1
  • Uživatelská příručka
  • 2x přídavný modul pro zapnutí/vypnutí
  • Náhradní lepicí páska

 

Parametry

Značka SwitchBot
Model SWITCHBOT-S1
Barva Černá
Napájení 1x baterie CR2 (součástí dodávky)
Provozní doba Přibližně 600 dní
Napětí 3V
Připojení Bluetooth 4.2 nebo vyšší
Dosah Až 80 m (v otevřeném prostoru)
Úhel náklonu 135° max.
Hmotnost Přibližně 42 g
Rozměry Přibližně 43 x 37 x 24 mm
Systémové požadavky iOS 11+, Android 5.0+, watchOS 4.0+
Aplikace SwitchBot
Kompatibilita Amazon Alexa, Google Assistant, Siri, IFTTT, SmartThings, Clova (vyžaduje SwitchBot Hub Plus / Mini, k zakoupení samostatně)

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.068 kg
Kompatibilita: Google Assistant, IFTTT, Alexa, SmartThings
Připojení: Bluetooth

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SwitchBot je společnost, která vznikla z nápadu generálního ředitele, který chtěl vytvořit jednoduché a užitečné chytré roboty pro domácnost. Založena byla v roce 2016 s prvním produktem, SwitchBot Bot. Postupně rozšířili svou nabídku o další produkty jako SwitchBot Hub Plus, SwitchBot Plug, SwitchBot Curtain a další. Společnost se rychle rozvíjela a stala se bestsellerem v kategorii Smart. V dalších letech představili další produkty jako SwitchBot Hub Mini, měřiče a zvlhčovače SwitchBot Meter, SwitchBot Curtain a další. Společnost se snaží nabízet jednoduché a cenově dostupné produkty, které pomáhají lidem udělat své domovy chytřejšími a příjemnějšími.