Chytrý aktivátor SwitchBot Tag

149 Kč / ks 123,14 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
  • možnost ovládat všechna zařízení SwitchBot

  • NFC modul

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Inteligentní aktivátor SwitchBot Tag

Získejte plnou kontrolu nad svým domovem, bez ohledu na to, kde jste! SwitchBot Tag je chytrý aktivátor s modulem NFC, který vám umožní pohodlně ovládat vaše zařízení SwitchBot. Je vybaven 3M páskou pro snadnou instalaci a bezpečné připevnění na více místech.


SwitchBot/W1501000/3

Inteligentní automatizace

Zapomněli jste ráno při odchodu do práce zhasnout světla? Nebo si přejete, aby byla klimatizace zapnutá už po příchodu domů? Nyní je to možné! Chytrý aktivátor s NFC modulem vám umožní volně ovládat všechna vaše zařízení SwitchBot. Otevřete žaluzie, zatáhněte závěsy, zapněte světla, spusťte ventilátor nebo jiná zařízení – pouhým stisknutím tlačítka v aplikaci na vašem chytrém telefonu.


SwitchBot/W1501000/7

Snadné použití

Aktivace SwitchBot Tag je extrémně snadná – stačí se pomocí SwitchBot Tag dotknout příslušné oblasti vašeho telefonu (ve vzdálenosti 0,5 až 2 cm). S SwitchBot Hub Mini (prodává se samostatně) získáte možnost vytvářet scény nebo předprogramované sekvence akcí v aplikaci SwitchBot, které vám umožní ovládat více zařízení jediným dotykem.


SwitchBot/W1501000/6

Parametry

Výrobce Switchbot
Čtecí vzdálenost Od 0,5 do 2 cm
Systémové požadavky iOS 13 nebo novější, Android 5.0 nebo novější

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.009 kg
Kompatibilita: Matter

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SwitchBot je společnost, která vznikla z nápadu generálního ředitele, který chtěl vytvořit jednoduché a užitečné chytré roboty pro domácnost. Založena byla v roce 2016 s prvním produktem, SwitchBot Bot. Postupně rozšířili svou nabídku o další produkty jako SwitchBot Hub Plus, SwitchBot Plug, SwitchBot Curtain a další. Společnost se rychle rozvíjela a stala se bestsellerem v kategorii Smart. V dalších letech představili další produkty jako SwitchBot Hub Mini, měřiče a zvlhčovače SwitchBot Meter, SwitchBot Curtain a další. Společnost se snaží nabízet jednoduché a cenově dostupné produkty, které pomáhají lidem udělat své domovy chytřejšími a příjemnějšími.