Chytrý senzor oken a dveří Avatto ZDS16

Works with alexa
Značka: Avatto
259 Kč / ks 214,05 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Chytrý senzor otevírání oken a dveří Avatto ZDS16


Avatto ZDS16 je chytrý senzor otevírání oken a dveří, který vám poskytne další způsob zabezpečení ve vaší domácnosti. Díky protokolu Zigbee jej snadno integrujete do vaší chytré domácnosti a jeho kompaktní design znamená, že jej můžete namontovat prakticky kamkoli – na dveře, okna nebo zásuvky. Dálkové ovládání pomocí aplikace Smart Life nebo Tuya Smart, kompatibilita s hlasovými asistenty a také možnost vytvářet provozní scénáře a propojovat je s dalšími zařízeními ve vaší domácnosti jsou jen některé z jejích výhod. Objevte, jak může Avatto ZDS16 udělat váš domov ještě chytřejším!

Avatto/ZDS16/1

Zabezpečení na nejvyšší úrovni

Spěte klidně s vědomím, že váš domov je chráněn! Senzor Avatto ZDS16 má funkci upozornění na odstranění, což znamená, že každý neoprávněný pokus o odstranění zařízení bude okamžitě detekován. To zaručuje plnou ochranu vašeho domova! A co víc, senzor je schopen detekovat pokusy o vloupání a zasílat okamžitá upozornění na váš smartphone, což vám umožní okamžitě zasáhnout, ať jste kdekoli.Avatto/ZDS16/2

Ovládání na dálku odkudkoli

Aplikace Smart Life/Tuya vám umožňuje vzdáleně sledovat a ovládat senzor odkudkoli na světě pomocí smartphonu nebo tabletu. Je to pohodlné řešení, které vám umožní ovládat váš domov, i když jste pryč. Snímač spolupracuje také s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Home, takže jeho používání je ještě jednodušší. Můžete také sdílet přístup k senzoru s ostatními členy rodiny a vytvořit tak chytrou domácnost společně.

Avatto/ZDS16/7

Chytré scénáře

Senzor Avatto ZDS16 vám dává možnost vytvářet chytré provozní scénáře ve spojení s dalšími zařízeními ve vaší domácnosti. Můžete například nastavit, aby se světla automaticky rozsvítila při otevření dveří. Toto je jen jeden z mnoha příkladů, jak si můžete přizpůsobit zařízení ve vaší domácnosti tak, aby odpovídala vašemu dennímu rozvrhu!

Avatto/ZDS16/4

Snadná instalace, dětská ochrana

Avatto ZDS16 má vestavěnou dětskou pojistku, takže si můžete být jisti, že jej nejmladší členové domácnosti omylem nevypnou nebo nezmění nastavení. A co víc, jeho instalace je extrémně jednoduchá – stačí přilepit zařízení na požadované místo a užít si přidanou úroveň zabezpečení a pohodlí, které chytrá domácnost nabízí.

Avatto/ZDS16/6

Balení obsahuje:

  • senzor
  • magnet
  • montážní nálepku x2
  • návod k použití 

 

Výrobce Avatto
Model ZDS16
Bezdrátová technologie Zigbee
Provozní napětí DC 3v (baterie CR2032)
Provozní teplota -10°C to +55°C
Indikátor slabé baterie Ano
Vzdálenost spouštění alarmu 23±5 mm
Životnost baterie Více než rok (při použití 20x denně)
Rozměry Hlavní tělo: 65 x 26 x 12.7 mm
Magnet: 38.8 x 10.9 x 13 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.018 kg
Kompatibilita: Google Home, Tuya, Alexa
Připojení: Zigbee

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Avatto je společnost zaměřená na posílení chytrých domácností po celém světě pomocí bezproblémového ovládání. Jejich inovativní zařízení jsou navržena s důrazem na jednoduchost ovládání prostřednictvím mobilní aplikace a kompatibilitu s hlasovými asistenty jako Google a Amazon. Avatto nabízí širokou škálu produktů pro osvětlení, zabezpečení, správu energie a zábavu, které zvyšují funkcionalitu domova a zjednodušují život. Snaží se zajistit bezproblémovou integraci, vysoký výkon a spolehlivost každého zařízení. Avatto se snaží překonat očekávání zákazníků a umožnit jim využít plné potenciálu chytrého bydlení.