PRÁZDNINOVÁ AKCE - Doprava s PPL na výdejní místo pro objednávky nad 500,- ZDARMA

Chytrý termostat pro vytápění kotlů Avatto ZWT100 3A Zigbee Tuya

Works with alexa
Značka: Avatto
999 Kč / ks 825,62 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Chytrý termostat pro obsluhu kotlů CWU.

  • čidlo NTC
  • Zigbee
  • Tuya, Smart Life, Amazon Alexa, Google Assistant, Yandex Alice ...

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Chytrý termostat kotle CWU Avatto ZWT100 3A ZigBee TUYA

Chytrý termostat Avatto ZWT100 obsluhuje kotle CWU a umožňuje přímo zapínat/vypínat jejich napájení pro zajištění teplé vody pro vytápění. Je vybaven čidlem NTC, které je zodpovědné za přesnost teploty na 1 °C. Má vestavěný modul Zigbee a spolupracuje s aplikacemi Tuya, Smart Life, Amazon Alexa, Google Assistant, Yandex Alice atd.

Naprogramujte jeho provoz

V aplikaci Tuya nebo Smart Life můžete naprogramovat provoz termostatu. Zařízení podporuje různá nastavení teploty na dobu 5+2 / 6+1 / 7 dní, resp. se 6 časovými režimy na den. Můžete také použít manuální a automatický režim.

Pohodlné ovládání

Chytrý termostat Avatto ZWT100 můžete ovládat 3 různými způsoby. Výrobek funguje s aplikacemi Tuya a Smart Life, které si stáhnete do svého chytrého telefonu nebo tabletu. Díky tomu můžete nastavit provoz výrobku bez ohledu na to, kde se nacházíte. Termostat je možné ovládat také prostřednictvím hlasových příkazů - ZWT100 je kompatibilní s Amazon Alexa, Google Home, Yandex Alice atd. Využít můžete také dotykový displej výrobku.

Přístup k nejdůležitějším informacím

Další výhodou termostatu Avatto ZWT100 je jeho LCD displej. Z něj se dozvíte o nastaveném režimu provozu, připojení k síti, nastavené teplotě nebo zapnutém bezpečnostním zámku. Navíc termostat zobrazuje aktuální čas. Můžete také nastavit jas displeje nebo jej zcela vypnout. Všechny nejdůležitější informace tak máte na dosah ruky - stačí se jen podívat!

Další funkce

Chytrý termostat Avatto ZWT100 je vybaven speciální dětskou pojistkou, která zabraňuje používání zařízení. Tím zabráníte zapnutí/vypnutí nechtěné funkce. Kromě toho je možné spojit několik termostatů ZWT100 do skupin pro ještě lepší kontrolu. Přístup k zařízení můžete udělit i dalším členům domácnosti, aby jej mohl ovládat každý z vás.

Balení obsahuje

  • termostat
  • návod k použití
  • šrouby x2

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.205 kg
Aplikace: Tuya, Smart Life, Google Home
Hlasový asistent: Google Assistant, Alice, Alexa
Připojení / protokol: Zigbee
Displej: LCD
Maximální zatížení: 3A
Napětí: AC 95-220V 50/60Hz
Provozní teplota: -5°C - 50°C
Přesnost: 1°C
Rozměry: 86 x 86 x 40 mm
Rozsah zobrazované teploty: 0°C - 51°C
Spotřeba energie: <1W
Teplotní rozsah: 5°C - 60°C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Avatto je společnost zaměřená na posílení chytrých domácností po celém světě pomocí bezproblémového ovládání. Jejich inovativní zařízení jsou navržena s důrazem na jednoduchost ovládání prostřednictvím mobilní aplikace a kompatibilitu s hlasovými asistenty jako Google a Amazon. Avatto nabízí širokou škálu produktů pro osvětlení, zabezpečení, správu energie a zábavu, které zvyšují funkcionalitu domova a zjednodušují život. Snaží se zajistit bezproblémovou integraci, vysoký výkon a spolehlivost každého zařízení. Avatto se snaží překonat očekávání zákazníků a umožnit jim využít plné potenciálu chytrého bydlení.