Avatto Gateway GW16-W ZigBee/Bluetooth Mesh (bílá)

Works with alexa
Značka: Avatto
569 Kč / ks 470,25 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Brána Avatto GW16-W


Brána Avatto se stane srdcem vaší chytré domácnosti. Umožní vám propojit všechna vaše chytrá zařízení do jednoho systému. Navíc podporuje protokol Zigbee 3.0/BLE. Kromě toho máte k dispozici také ovládání prostřednictvím hlasových asistentů, což přispívá k většímu pohodlí. Podívejte se, co s Avatto získáte!

Avatto/GW16-W/3

Chytré scény

Brána Avatto umožňuje vytvářet inteligentní scény, které zajistí výjimečnou automatizaci vaší domácnosti. Můžete libovolně kombinovat různé brány a komponenty a snadno tak ovládat chytrá zařízení v celé domácnosti. Pokud například nainstalujete senzor na dveře, můžete automaticky nastavit scénu, která při otevření dveří otevře záclony a zapne klimatizaci. To je jen příklad možností, které poskytuje aplikace Avatto, jež vám umožní přizpůsobit si ovládání zařízení a vytvořit si chytrou domácnost, která bude fungovat podle vašich představ.

Avatto/GW16-W/4

Snadné ovládání

Avatto nabízí velmi snadné ovládání vaší chytré domácnosti. Díky spolupráci s Amazon Alexa a Google Home jej můžete pohodlně ovládat hlasem. Máte také možnost ovládat jej prostřednictvím speciální aplikace, která vám umožní spravovat zařízení kdykoli a odkudkoli. Brána Avatto podporuje bezdrátové připojení Zigbee 3.0/BLE, což umožňuje propojení s řadou zařízení, jako jsou dveřní senzory, chytré zástrčky, chytré žárovky nebo záplavové senzory, a vytvoření komplexního ekosystému chytrých řešení ve vaší domácnosti.

Avatto/GW16-W/5

Balení obsahuje:
1x bránu Avatto
Kabel USB
Uživatelskou příručku

Značka Avatto
Model GW16-W
Rozměry 85 × 100 × 23 mm
Provozní teplota -20°C - 45°C
Příkon 5V DC/1A
Bezdrátové připojení Zigbee 3.0/BLE
Provozní vlhkost 10%-90% relativní vlhkost
Barva Bílá

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.127 kg
Kompatibilita: Google Home, Alexa
Připojení: Zigbee, Bluetooth

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Avatto je společnost zaměřená na posílení chytrých domácností po celém světě pomocí bezproblémového ovládání. Jejich inovativní zařízení jsou navržena s důrazem na jednoduchost ovládání prostřednictvím mobilní aplikace a kompatibilitu s hlasovými asistenty jako Google a Amazon. Avatto nabízí širokou škálu produktů pro osvětlení, zabezpečení, správu energie a zábavu, které zvyšují funkcionalitu domova a zjednodušují život. Snaží se zajistit bezproblémovou integraci, vysoký výkon a spolehlivost každého zařízení. Avatto se snaží překonat očekávání zákazníků a umožnit jim využít plné potenciálu chytrého bydlení.