PRÁZDNINOVÁ AKCE - Doprava s PPL na výdejní místo pro objednávky nad 500,- ZDARMA

Chytrý termostatický radiátorový ventil Avatto TRV06 Zigbee 3.0 TUYA

Works with alexa
Značka: Avatto
649 Kč / ks 536,36 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Chytrá termostatická hlavice s detekcí otevřeného okna.

  • připojení ZigBee
  • odstraňování vodního kamene
  • ochrana proti zamrznutí

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Chytrý termostatický ventil Avatto TRV06 Zigbee 3.0 TUYA

Udělejte si ve svém bytě příjemné teplo. Chytrý termostatický ventil Avatto TRV06 vám umožní ovládat jej na dálku téměř odkudkoli na světě pomocí aplikace Tuya a také vytvářet provozní plány. Rozbočovač (není součástí balení) vám umožní využívat všechny funkce, které termostatický ventil nabízí. Spolupracuje také s inteligentními hlasovými asistenty. Disponuje řadou praktických funkcí, včetně detekce otevřeného okna, odstraňování vodního kamene a ochrany proti zamrznutí. Je také vybaven LED displejem pro snadný přístup ke klíčovým informacím.

Funkce odvápňování

Mějte jistotu, že je váš ohřívač plně funkční. Hlavice TRV06 jednou za dva týdny zcela otevře ventil na dobu přibližně 30 sekund. Toto řešení zabrání tvorbě velkého množství vodního kamene. Na displeji se zobrazí "Ad" a po 30 sekundách se radiátor vrátí do předchozího provozního stavu.

Inteligentní detekce otevřeného okna

Vysoké účty za vytápění jsou minulostí. Zařízení je vybaveno funkcí otevřeného okna. Co to znamená? Když termostatický ventil zjistí pokles teploty v místnosti o více než 6 °C během 4 minut, okamžitě vypne topení. Toto řešení vám ušetří peníze! Funkce se vypne po zjištění nárůstu teploty o 3 °C nebo automaticky po 48 minutách. Vypnout jej můžete také ručně.

Ještě více možností

TRV06 nabízí funkci Anti-Freezing, která účinně chrání systém před zamrznutím. Když je topení vypnuté a teplota v místnosti klesne pod 5 °C, zařízení automaticky zapne topení. Ventil navíc inteligentně ukládá poslední nastavené parametry - mimořádně užitečná funkce zejména v případě výpadku proudu. K dispozici je také dětská ochrana a je možné ovládat několik termostatů v různých místnostech.

Pohodlné dálkové ovládání

Všechny nejdůležitější informace na dosah ruky! Stáhněte si aplikaci Tuya Smart do svého chytrého telefonu nebo tabletu a pohodlně spravujte ventil TRV06 odkudkoli. Po připojení zařízení k rozbočovači (není součástí dodávky) jej můžete ovládat také pomocí chytrých hlasových asistentů včetně Smart Things, Google Assistant nebo Amazon Alexa - k nastavení teploty v místnosti stačí jednoduchý hlasový příkaz! Zařízení je také možné sdílet s dalšími členy a vytvořit tak společnou chytrou domácnost.

Přizpůsobte jeho provoz svému rozvrhu

Nyní můžete vytápění ve své domácnosti snadno přizpůsobit svému životnímu stylu. Zařízení umožňuje vytvářet týdenní provozní plány prostřednictvím aplikace. Díky němu můžete snadno přizpůsobit teplotu v každé místnosti svým potřebám. Už se nemusíte obávat, že se ráno probudíte v promrzlé místnosti!

S důrazem na detail

Termostatický ventil Avatto je vybaven přehledným LED displejem, díky kterému získáte přístup k nejdůležitějším informacím o stavu jeho provozu. Z jeho úrovně se dozvíte o stavu vytápění, nastavené teplotě nebo zvoleném režimu. Upozorní vás také na nízkou úroveň nabití baterie.Balení obsahuje:

  • Chytrý termostatický ventil
  • Adaptér Danfoss RA
  • Adaptér Danfoss RAV
  • Adaptér Danfoss RAVL
  • návod k použití

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.217 kg
Aplikace: Tuya, Google Home
Hlasový asistent: Google Assistant, Alice, Alexa
Připojení / protokol: Zigbee
Barva: Bílá
Bezdrátové připojení: 2,4 GHz / 2,4 GHz a 5 GHz
Jmenovitý proud: 10A
Jmenovitý výkon: 800W
Materiál: ABS, tvrzené sklo
Napájení: 2x baterie AA 1,5 V (není součástí dodávky)
Provozní teplota: -10 °C~40 °C
Přesnost teploty: ±1°C
Rozměry: 118 x 124 x 33 mm
Spotřeba v pohotovostním režimu: 0,45 W/0,1 mA
Systémové požadavky: iOS 8.0 (a novější) / Android 4.0 (a novější)
? Teplotní čidlo: NTC
Teplotní rozsah: 5°C~60°C
Vstupní napětí: AC 110~240V, 50/60 Hz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Avatto je společnost zaměřená na posílení chytrých domácností po celém světě pomocí bezproblémového ovládání. Jejich inovativní zařízení jsou navržena s důrazem na jednoduchost ovládání prostřednictvím mobilní aplikace a kompatibilitu s hlasovými asistenty jako Google a Amazon. Avatto nabízí širokou škálu produktů pro osvětlení, zabezpečení, správu energie a zábavu, které zvyšují funkcionalitu domova a zjednodušují život. Snaží se zajistit bezproblémovou integraci, vysoký výkon a spolehlivost každého zařízení. Avatto se snaží překonat očekávání zákazníků a umožnit jim využít plné potenciálu chytrého bydlení.