Chytrý termostatický radiátorový ventil Avatto TRV10 Zigbee Tuya

Works with alexa
Značka: Avatto
709 Kč / ks 585,95 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Avatto TRV10 Zigbee Tuya 

Chcete, mít doma vždy příjemnou teplotu? Hledáte chytré zařízení, které vám s tím pomůže? Chytrá termostatická hlavice Avatto bude perfektní volbou! Vyznačuje se kompaktními rozměry a navíc je vybavena mnoha užitečnými funkcemi, které velmi usnadňují její obsluhu. A co víc, s pomocí speciální aplikace ji budete moci spravovat odkudkoli a kdykoli. Podívejte se, co vám Avatto může nabídnout!

Avatto/TRV10/7

Promyšlený design

To, co odlišuje chytrou termostatickou hlavici Avatto, je její promyšlený design. Rozměry jsou pouze 59,4 × 99,3 × 59,4 mm, díky čemuž je velmi skladná a vejde se do každého interiéru. K dispozici jsou také režimy Auto/Manual/Off/On. Zařízení je napájeno 3 bateriemi AA. Součástí balení jsou také různé adaptéry, díky nimž je zařízení Avatto kompatibilní s různými ohřívači.


Avatto/TRV10/3

Snadné ovládání

Chytrá termostatická hlavice Avatto znamená také snadné ovládání. Stačí si do telefonu stáhnout aplikaci Smart Life nebo Tuya a získáte možnost ovládat zařízení odkudkoli a kdykoli. A co víc, když to zkombinujete s chytrou bránou (prodává se samostatně), získáte hlasové ovládání s asistenty, jako je Amazon Alexa a Google Home. Aplikace vám dává možnost naprogramovat týdenní plány. To vám umožní naplánovat, jaká by měla být teplota na 7 dní ve 4 různých časech. Zaznamenává také historii teplot a zobrazuje ji jako křivku. Kromě toho můžete sdílet ovládání se svou rodinou.


Avatto/TRV10/9

Bezpečné použití

Když si vyberete zařízení Avatto, nemusíte se bát o svou bezpečnost a bezpečnost své rodiny. V aplikaci najdete funkci zámku, aby vaše dítě nemohlo ovládat hlavici, takže si můžete být jisti, že je správně chráněno. Navíc, tato chytrá hlavice je standardně naprogramována tak, aby se zapínala a vypínala při určité teplotě a čase.


Avatto/TRV10/6

Další funkce

Chytrá termostatická hlavice Avatto je vybavena řadou funkcí pro ještě pohodlnější použití. Díky funkci kalibrace teploty přesně zjistí a zobrazí teplotu, abyste vždy věděli, kolik stupňů je v místnosti. Je také vybavena detektorem otevřeného okna. Když teplota v místnosti během 5 minut klesne o 1,5 stupně, zařízení uzavře ventil, což má za následek zastavení topení. Znovu se zapne, když teplota v místnosti stoupne o 1,5 stupně za 4,5 minuty nebo po 30 minutách bez jakékoli operace v aplikaci nebo na zařízení.


Avatto/TRV10/2

Více schopností

Zařízení Avatto má také funkci propojení. Co to znamená? To vám dává možnost vytvářet různé inteligentní automatizace pro spouštění scén. Navíc je vám k dispozici také funkce skupinového ovládání. Můžete ovládat několik spotřebičů umístěných v různých místnostech současně. Objevte, jaký uživatelský komfort získáte s Avatto!


Avatto/TRV10/5

Balení obsahuje

1x chytrá termostatická hlavice
6x adaptér
návod k použití


Výrobce Avatto
Model TRV10
Rozměry 59.4 × 99.3 × 59.4 mm
Baterie 3 × 1.5 V AA
Teplota max. 90°C
Připojení M30 x 1.5 mm
Krytí IP20
Okolní teplota 0-50°C

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.25 kg
Kompatibilita: Google Home, Tuya, Alexa
Připojení: Zigbee

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Avatto je společnost zaměřená na posílení chytrých domácností po celém světě pomocí bezproblémového ovládání. Jejich inovativní zařízení jsou navržena s důrazem na jednoduchost ovládání prostřednictvím mobilní aplikace a kompatibilitu s hlasovými asistenty jako Google a Amazon. Avatto nabízí širokou škálu produktů pro osvětlení, zabezpečení, správu energie a zábavu, které zvyšují funkcionalitu domova a zjednodušují život. Snaží se zajistit bezproblémovou integraci, vysoký výkon a spolehlivost každého zařízení. Avatto se snaží překonat očekávání zákazníků a umožnit jim využít plné potenciálu chytrého bydlení.