Chytrý přepínač Sonoff ZBMINIL2

Works with alexa
Značka: Sonoff
359 Kč / ks 296,69 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Sonoff Smart Switch ZBMINIL2

Chcete snadněji spravovat svá zařízení? S přepínačem Sonoff to bude možné! S jeho pomocí získáte kontrolu nad osvětlením. Vyznačuje se malými rozměry, takže jej snadno nainstalujete do různých montážních krabic, a navíc spolupracuje s různými typy vypínačů. Navíc jej můžete ovládat hlasem, protože je kompatibilní s aplikacemi Google Home nebo Amazon Alexa.


01Sonoff/ZBMINIL2/7

Chytrý vypínač

Vypínač Sonoff Smart Switch se vyznačuje malými rozměry, takže jej můžete namontovat do různých montážních krabic, dokonce i do té nejmenší - EU/86/120. Navíc funguje s různými typy externích vypínačů, jako je kolébkový vypínač nebo nástěnný vypínač s tlačítky. Zařízení Sonoff se také snadno instaluje a nevyžaduje nulový vodič.


01Sonoff/ZBMINIL2/1

Více možností ovládání

Inteligentní spínač Sonoff má možnost obousměrného ovládání. Můžete jej snadno připojit k osvětlení schodiště. Navíc pro ještě snadnější ovládání můžete vytvářet chytré scény a pomocí funkce časovače můžete nastavit, kdy se mají světla zapnout, vypnout, nebo naplánovat časové smyčky.


01Sonoff/ZBMINIL2/6

Jednoduchost a spolehlivost

Pro větší pohodlí je spínač Sonoff vybaven hlasovým ovládáním, protože vykazuje kompatibilitu s aplikacemi Google Home, Amazon Alexa nebo Alice. Navíc se nemusíte obávat problémů s internetem, protože Sonoff se svým spínačem Zigbee 3.0 se může připojit k rozbočovači Zigbee a vytvořit domácí síť LAN. Navíc máte možnost ovládat osvětlení, i když jeho výkon je pouze 3 W.


01Sonoff/ZBMINIL2/2

Rychlé spuštění

Připojení chytrého spínače je velmi snadné. Stačí jej propojit se správným zařízením a poté stáhnout aplikaci eWeLink. Nyní stačí spárovat telefon a zařízení s technologií Bluetooth. To vám umožní vykonávat kontrolu nad celou domácností, i když jste v práci nebo na nákupech.


01Sonoff/ZBMINIL2/4

Záruka bezpečnosti

Chytrý vypínač Sonoff ZBMINIL2 je zárukou bezpečnosti, a proto je jeho kryt vyroben z PC s požární odolností V-0. Navíc svorkovnice zaručují bezpečnost kabelů a zajišťují jejich spolehlivé připojení. Přepínač je také vybaven jádrem EFR32MG22, které se vyznačuje nízkou spotřebou energie. To vše znamená, že inteligentní spínač Sonoff můžete bezpečně používat.

01Sonoff/ZBMINIL2/5

Výrobce: Sonoff
Model ZBMINIL2
Bezdrátové připojení Zigbee 3.0
Rozměry 39,5 × 32 × 18,4 mm
Materiál PC V0
Vstup 100-240 V ~ 50/60 Hz 6 A max.
Výstup 100-240 V ~ 50/60 Hz 6 A max.

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.04 kg
Kompatibilita: Google Home, Alice, Alexa
Připojení: Zigbee, Bluetooth

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sonoff je mladá společnost založená v roce 2015 s cílem zlepšit životy lidí prostřednictvím jejich chytrého elektrického příslušenství. Navrhují, testují a vytvářejí inovativní, jednoduché a cenově dostupné produkty pro každou domácnost. Mezi jejich produkty patří chytré vypínače, zásuvky, žárovky a bezpečnostní zařízení, která lze snadno ovládat pomocí aplikace eWeLink pro Android a iOS a jsou kompatibilní s hlasovými asistenty, jako je Google Assistant a Amazon Alexa. Slogan značky Sonoff "Your Smart Home Solution" perfektně vystihuje zaměření a poslání této inovativní společnosti.