PRÁZDNINOVÁ AKCE - Doprava s PPL na výdejní místo pro objednávky nad 500,- ZDARMA

Inteligentní přepínač Sonoff MINIR4

Works with alexa
Značka: Sonoff
239 Kč / ks 197,52 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Inteligentní spínač Sonoff MINIR4

Chcete svá zařízení používat ještě pohodlněji? S chytrým vypínačem Sonoff to bude možné! Produkt umožňuje ovládat připojená zařízení pomocí aplikace eWeLink nebo prostřednictvím asistentů, jako je Google Home nebo Amazon Alexa. Pro potvrzení bezpečnosti získalo zařízení několik certifikací. Navíc jeho kombinací s hardwarem R5 nebo S-MATE (k prodeji samostatně) získáte ještě více možností dálkového ovládání svých zařízení.


01Sonoff/MINIR4/4


Chytrý přepínač

Chytrý vypínač Sonoff se vyznačuje malými rozměry, díky nimž se pohodlněji používá a vejde se do různých montážních krabic, včetně té nejmenší - EU/86/120. Je vybaven čipem EPS32, který z něj udělal inteligentní zařízení. S jeho pomocí můžete automatizovat osvětlení a elektronická zařízení, a proměnit tak svůj domov, v inteligentní domácnost.


01Sonoff/MINIR4/5


Vysoká kompatibilita

Sonoff Smart Switch vykazuje velkou kompatibilitu. Můžete jej snadno připojit ke spínačům, jako jsou dveřní spínač, kolébkový spínač, momentový spínač, spínač SPDT, a dokonce i k bezproudovým senzorům. Navíc můžete snadno vytvářet chytré scény, protože spínač spolupracuje se senzory pohybu, dveřními a okenními senzory nebo dalšími funkcemi domácí automatizace.


01Sonoff/MINIR4/6


Snadné ovládání

Již se nemusíte obtěžovat se správou chytré domácnosti. Vypínač MINI R4 můžete rovnou spárovat s vypínačem R5 a S-MATE (k prodeji samostatně), takže jej budete moci ovládat lokálně, i když nemůžete navázat internetové připojení. Umožní vám to signál eWeLink-Remote. Navíc můžete přepínač ovládat i hlasem, a to díky kompatibilitě se službami Google Home a Amazon Alexa.


01Sonoff/MINIR4/2


Rychlé spuštění

Připojení chytrého vypínače je velmi snadné. Stačí jej propojit se správným zařízením a poté stáhnout aplikaci eWeLink. Nyní stačí spárovat telefon a zařízení s technologií Bluetooth. To vám umožní vykonávat kontrolu nad celou domácností, i když jste v práci nebo na nákupech.


01Sonoff/MINIR4/3


Zabezpečení

Chytrý vypínač Sonoff je také zárukou bezpečnosti i v neobvyklých situacích. Získal certifikaci TÜV a splňuje také normy CE a FCC. Díky tomu máte jistotu, že zařízení splňuje mezinárodní předpisy. Navíc je díky novým konektorům, ohnivzdornému pouzdru a použití kvalitních materiálů ještě odolnější vůči opotřebení a může vám sloužit velmi dlouho.


01Sonoff/MINIR4/1

VýrobceSonoff
ModelMINIR4
Vstup100-240 V ~ 50/60 Hz 10 A max.
Výstup100-240 V ~ 50/60 Hz 10 A max.
MateriálPC V0
Rozměry39,5 × 33 × 16,8 mm
Wi-FiIEEE 802.11b/g/n 2,4 GHz

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.04 kg
Hlasový asistent: Google Assistant, Alexa
Připojení / protokol: Wi-Fi, Bluetooth

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sonoff je mladá společnost založená v roce 2015 s cílem zlepšit životy lidí prostřednictvím jejich chytrého elektrického příslušenství. Navrhují, testují a vytvářejí inovativní, jednoduché a cenově dostupné produkty pro každou domácnost. Mezi jejich produkty patří chytré vypínače, zásuvky, žárovky a bezpečnostní zařízení, která lze snadno ovládat pomocí aplikace eWeLink pro Android a iOS a jsou kompatibilní s hlasovými asistenty, jako je Google Assistant a Amazon Alexa. Slogan značky Sonoff "Your Smart Home Solution" perfektně vystihuje zaměření a poslání této inovativní společnosti.