Chytrý přepínač Wi-Fi Sonoff Dual R3 Lite

Works with alexa
Značka: Sonoff
279 Kč / ks 230,58 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
  • připojení Wi-Fi
  • aplikace eWeLink

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Inteligentní spínač Sonoff Dual R3 Lite

Pohodlné ovládání osvětlení nebo automatických žaluzií. Inteligentní spínač Sonoff Dual R3 Lite umožňuje obousměrné ovládání vybraných zařízení a umožňuje vytvářet pracovní plány prostřednictvím aplikace. Je také kompatibilní s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Home. Spolupracuje také s dalšími produkty Sonoff, jako je například LED pásek L2, a je mimořádně odolný.

Mnoho způsobů použití

Vypínač může sloužit jako inteligentní řídicí modul pro střídavý motor 100-240 V. Díky tomu je ideální mimo jiné pro ovládání automatických záclon, elektrických rolet, markýz, garážových vrat nebo dokonce elektrického grilu. Můžete jej také úspěšně použít k ovládání osvětlení.

Naplánujte si práci

Přizpůsobte si spínání připojených zařízení tak, aby odpovídalo vašemu dennímu rozvrhu. Produkt umožňuje vytvářet podrobné pracovní plány. Chcete, aby vás ráno probudily první sluneční paprsky? Nastavte roletu tak, aby se automaticky zvedla v určitý čas. Můžete dokonce nastavit procento otevření závěsů!

Dálkové ovládání

Než jste odešli z domu, nezatáhli jste venkovní rolety a zrovna začalo pršet? Žádný problém - stačí sáhnout po telefonu! Aplikace umožňuje dálkově ovládat zařízení připojená k vypínači. Několika kliknutími je můžete spustit, vypnout nebo upravit jejich parametry.

Získejte jedinečnou atmosféru

Vypínač Dual R3 Lite je kompatibilní i s dalšími výrobky Sonoff. Můžete například vytvořit inteligentní scénu, která po aktivaci zatáhne žaluzie, zapne LED pásek L2 a změní barvu osvětlení. Tímto způsobem můžete rychle změnit atmosféru v místnosti!

Hlasové ovládání

Už nemusíte pokaždé sahat po telefonu nebo se zvedat ze židle, abyste mohli ovládat svá zařízení. Přepínač je kompatibilní s aplikacemi Amazon Alexa a Google Assistant, což znamená, že jej můžete ovládat hlasem. Jednoduchým příkazem můžete zatáhnout žaluzie nebo rozsvítit světla!

Oboustranné ovládání

Chcete mít možnost ovládat osvětlení vypínačem nejen v prvním patře, ale i v přízemí? Žádný problém! Systém Dual R3 Lite podporuje 2-cestné ovládání, takže můžete používat zařízení podle svého výběru. Zapněte světlo, když chcete vystoupat po schodech, a vypněte, když jste nahoře. Už se nemusíte orientovat ve tmě!

 

Parametry

Značka Sonoff
Model Dual R3 Lite
Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2,4 GHz
Odporová zátěž 2200 W / 10 A pro každý gang, 3300 W / 15 A celkem
Lišta DIN 35mm
Vstup / výstup AC 100-240V 50/60Hz
Zatížení motoru 10-240W / 1A
Materiál PC V0
Rozměry 54x49x24 mm
Pracovní teplota -10-40°C

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.071 kg
Kompatibilita: Google Assistant, Google Home, Alexa
Připojení: Wi-Fi

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sonoff je mladá společnost založená v roce 2015 s cílem zlepšit životy lidí prostřednictvím jejich chytrého elektrického příslušenství. Navrhují, testují a vytvářejí inovativní, jednoduché a cenově dostupné produkty pro každou domácnost. Mezi jejich produkty patří chytré vypínače, zásuvky, žárovky a bezpečnostní zařízení, která lze snadno ovládat pomocí aplikace eWeLink pro Android a iOS a jsou kompatibilní s hlasovými asistenty, jako je Google Assistant a Amazon Alexa. Slogan značky Sonoff "Your Smart Home Solution" perfektně vystihuje zaměření a poslání této inovativní společnosti.