PRÁZDNINOVÁ AKCE - Doprava s PPL na výdejní místo pro objednávky nad 500,- ZDARMA

Chytrý přepínač WiFi Gosund SW3, Tuya

Works with alexa
Značka: Gosund
209 Kč / ks 172,73 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Relé, které promění vaše zařízení v chytré.

  • aplikace Gosund Smartphone nebo Tuya Smart
  • hlasové ovládání pomocí Google Assistant nebo Amazon Alexa
  • dosah až 45 metrů

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Dálkové ovládání zařízení

Gosund SW3 je relé WiFi, které se umístí mezi zdroj napájení a zařízení, které chcete pohodlně ovládat. Díky tomuto řešení můžeme pomocí aplikace Gosund Smartphone nebo Tuya Smart spustit jakékoli zařízení v naší domácnosti. Díky snadnému použití, obrovským možnostem a kompaktnímu designu je toto zařízení nepostradatelným doplňkem vaší domácnosti.

Snadné ovládání

Aplikace umožňuje vzdálené ovládání relé Gosund odkudkoli. Najdete ji v obchodě Google Play nebo App Store. Nebojte se problémů s konfigurací - software poskytuje konkrétní pokyny, jak se připojit k vybranému zařízení. Pomocí aplikace je také možné naplánovat spuštění konkrétního zařízení v určitý čas. Můžete ji také sdílet s ostatními členy rodiny, aby i oni mohli využívat snadné a pohodlné ovládání.

Hlasové ovládání

Relé Gosund SW3 může také spolupracovat se systémy hlasového ovládání, jako je Google Assistant nebo Amazon Alexa. Máte tak ještě více možností, jak dálkově ovládat svá zařízení. Jednoduchým příkazem můžete přizpůsobit jejich provoz - nemusíte ani vstávat z křesla nebo pohovky!

Řada vymožeností

Při konstrukci relé bylo myšleno na vše, aby vám poskytlo maximální pohodlí. Dosah až 45 metrů od směrovače zaručuje spolehlivý provoz, který si přejete. Potřebné informace vám poskytne speciální LED dioda indikující provozní stav zařízení. Kompaktní rozměry a jednoduchý tvar znamenají, že relé nezabere ve vaší domácnosti příliš mnoho místa - můžete jej namontovat kamkoli budete chtít!

Dokonalá organizace

Aplikace Tuya Smart vám dává možnost rozdělit svá zařízení až do 30 kategorií. Dohled, klimatizace, napájení - uspořádejte si zařízení podle svých představ. Přizpůsobte si provoz relé podle svých potřeb a užívejte si dokonalou organizaci!

Široké využití

Relé Gosund SW3 lze použít doma i v kanceláři. Umožňuje ovládat jakékoli zařízení s napájecím napětím 100~240 V a proudem až 10 A, díky čemuž je možné integrovat přibližně 11 000 zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.09 kg
Aplikace: Gosund, Tuya
Hlasový asistent: Google Assistant, Alexa
Připojení / protokol: Wi-Fi
Funkce: Časovač, časové rozvrhy
Materiál: PC V0
Maximální proud: 10 A
Rozměry: 9 x 4,5 x 3 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Gosund je významnou značkou v oblasti chytrých domácností IoT. Jejich produkty, jako jsou chytré wifi zástrčky, světla a vypínače, jsou navrženy s důrazem na kvalitu a inovace. Společnost se zaměřuje na poskytování moderní technologie pro chytré domácnosti, aby zákazníci mohli snadno a pohodlně využívat výhody chytrých zařízení. Gosund se zaměřuje na vývoj produktů pro celou rodinu s důrazem na efektivitu a skvělý uživatelský zážitek. Jejich snahou je poskytnout zákazníkům moderní technologii chytré domácnosti, která je snadno dostupná a přináší inovativní řešení pro každodenní potřeby.