Gosund WiFi Smart Plug EP2

Works with alexa
Značka: Gosund
239 Kč / ks 197,52 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Chytrá zástrčka Gosund EP2 pracuje s platformami, jako jsou Google Home, Gosund, TUYA a Smart Life

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Chytrá zástrčka Gosund EP2

Nyní můžete svou chytrou domácnost spravovat ještě pohodlněji. Chytrá WiFi zásuvka Gosund EP2 je kompatibilní s mnoha aplikacemi a hlasovými asistenty, jako jsou Amazon Alexa a Google Assistant. Umožňuje vzdáleně ovládat připojená zařízení, sledovat jejich spotřebu energie a dokonce je ovládat hlasem. Můžete také vytvářet pracovní plány a sdílet ovládání s rodinou nebo přáteli. Zásuvka je zároveň dostatečně kompaktní, aby nezabírala příliš mnoho místa.

Dálkové ovládání v aplikaci

Správa systému chytré domácnosti nebyla nikdy jednodušší. Zástrčka spolupracuje s platformami, jako jsou Google Home, Gosund, TUYA a Smart Life, což znamená, že můžete připojené spotřebiče pohodlně ovládat na dálku - ze svého chytrého telefonu. Zapínejte a vypínejte svá zařízení, ať jste kdekoli - doma, v restauraci nebo na dovolené. Můžete pro ně také vytvářet podrobné plány. Světlo, které se automaticky vypne, když opustíte byt? Nyní je to možné!


Ovládejte svá zařízení hlasem

Vaříte, máte plné ruce práce a hodilo by se vám další světlo? Sedíte pohodlně v křesle a chcete zapnout ventilátor? Žádný problém! Nemusíte se ani hnout ze židle nebo sahat po telefonu. Zástrčka EP2 je kompatibilní s hlasovými asistenty Google Assistant a Amazon Alexa. Stačí zadat správný příkaz a sledovat, jak se vaše chytrá domácnost přizpůsobuje vašim potřebám!


Sdílejte ovládání

Vaši chytrou domácnost může pohodlně spravovat i vaše rodina nebo přátelé. Pokud chcete, sdílejte své zástrčky a připojená zařízení v aplikaci s některými svými přáteli. I oni tak mohou na dálku ovládat spotřebiče, sledovat spotřebu energie a vytvářet plány. S aplikací Gosund snadno vytvoříte ze svého domova přátelské místo pro celou rodinu!


Sbohem vysoké účty za elektřinu

Gosund vám nabízí nový způsob, jak šetřit elektřinou. Co to znamená? Pomocí zásuvky EP2 můžete pohodlně sledovat spotřebu energie zařízení, která jsou k ní připojena, ze svého chytrého telefonu. Chcete se ujistit, že konkrétní zařízení neodebírá více energie, než je nutné? Naplánujte si, aby bylo spuštěno jen tehdy, když to potřebujete!


Malý a snadno instalovatelný

Zbavte se velkých a nepraktických zařízení, která zabírají příliš mnoho místa a překážejí ostatním zásuvkám v napájecí liště, takže je nelze používat. EP2 je tak malý, že nebude ničemu překážet! Ani jeho instalace a konfigurace vám nebude působit žádné problémy. Zařízení také zajišťuje bezpečnost používání. Nebude se přehřívat a bude chránit připojené zařízení před možným poškozením.


Úžasně odolný

Díky čemu dalšímu si chytrá zásuvka Gosund EP2 rozhodně zaslouží vaši pozornost? Zařízení je vyrobeno ze špičkových materiálů, které mu dodávají neuvěřitelnou odolnost. Ohnivzdorný kryt zajišťuje větší bezpečnost používání a chrání výrobek před poškozením, zatímco fosforobronzové konektory a pokročilé PCBA zajišťují jeho spolehlivost a zabraňují přetížení.


Značka Gosund
Model EP2
Počet kusů v krabici 1
Materiál Ohnivzdorný PC V0
Napětí 220-240V
Maximální účinnost 10A
Wi-Fi 2,4 GHz
Aplikace Gosund / Smart Life / TUYA
Kompatibilita Amazon Alexa i Google Assistant
Aktuální max. 10A
Výkon max. 2500W
Typ ochrany LED
Časový spínač Ano
Indikace stavu LED
Měření aktuální energie Ano

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.12 kg
Kompatibilita: Google Assistant, Google Home, Tuya, Alexa
Připojení: Wi-Fi

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Gosund je významnou značkou v oblasti chytrých domácností IoT. Jejich produkty, jako jsou chytré wifi zástrčky, světla a vypínače, jsou navrženy s důrazem na kvalitu a inovace. Společnost se zaměřuje na poskytování moderní technologie pro chytré domácnosti, aby zákazníci mohli snadno a pohodlně využívat výhody chytrých zařízení. Gosund se zaměřuje na vývoj produktů pro celou rodinu s důrazem na efektivitu a skvělý uživatelský zážitek. Jejich snahou je poskytnout zákazníkům moderní technologii chytré domácnosti, která je snadno dostupná a přináší inovativní řešení pro každodenní potřeby.