Chytrá zásuvka Wi-Fi Sonoff S26R2TPF-DE (Type F)

SmartThings Works with alexa
Značka: Sonoff
229 Kč / ks 189,26 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
  • připojení Wi-Fi
  • zatížení až 16A
  • aplikace eWeLink

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Chytrá zásuvka Wi-Fi Sonoff S26R2TPF-DE

Přeměňte obyčejnou zásuvku ve své domácnosti na chytrou zásuvku pomocí zásuvky WiFi Smart plug Sonoff S26R2TPF-DE. Nyní můžete připojená zařízení pohodlně ovládat pomocí aplikací nebo hlasových příkazů, vytvářet pro ně pracovní plány a chytré scény. Výrobek je kompatibilní s aplikacemi Amazon Alexa, Google Assistant, Samsung SmartThings a Alice. Umožňuje také sdružovat zařízení do skupin. Zásuvka vydrží velké zatížení až 16 A, takže k ní můžete připojit i náročnější spotřebiče, například topení nebo pomalý hrnec.

Ovládejte svá zařízení na dálku

Už se nemusíte bát, že zapomenete vypnout spotřebič před odchodem z domu. Zásuvka S26R2TPF-DE umožňuje dálkově ovládat připojené spotřebiče pomocí aplikace eWeLink. Nyní můžete spustit klimatizaci nebo vypnout světla odkudkoli - například v práci, v restauraci nebo na dovolené. Můžete také ovládat a upravovat stav svých zařízení. Pomocí této funkce se můžete snadno postarat o bezpečnost ve své domácnosti a ušetřit elektrickou energii.

Sdílení ovládání

Pohodlné ovládání svých zapojených zařízení může využívat i vaše rodina a přátelé. V aplikaci s nimi můžete sdílet vybraná zařízení. Pokud ve vaší domácnosti žije více lidí, tato funkce se vám jistě bude hodit! Nyní budou moci vaši spolubydlící také na dálku zapínat a vypínat zařízení, kontrolovat jejich stav a vytvářet pro ně plány!

Hlasové ovládání - usnadní vám život

Máte při vaření zaměstnané ruce? Pohodlně ležíte v posteli a nechce se vám vstávat, abyste zhasli světlo? Už se nemusíte hýbat ze židle nebo dokonce sahat po svém chytrém telefonu! Chytrá zásuvka Sonoff S26R2TPF-DE spolupracuje s hlasovými asistenty, jako jsou Amazon Alexa, Google Assistant a Alice. Nyní stačí pár dobře zvolených slov k zapnutí elektrické pánve, uvaření kávy, rozsvícení světla nebo vypnutí topení.

Seskupování zařízení

Se zařízením Sonoff je správa vaší chytré domácnosti jednodušší a pohodlnější než kdykoli předtím. Zásuvka S26R2TPF-DE podporuje seskupování zařízení. Už nemusíte ovládat každé zařízení zvlášť - stačí vytvořit skupinu a ovládat jich několik současně a synchronizovat jejich provoz! Jedním kliknutím můžete zhasnout světla v celém domě nebo zapnout kuchyňskou lampu a kávovar. Možnosti jsou skutečně obrovské!

Přizpůsobte chytrou domácnost svému životnímu stylu

Při některých každodenních činnostech už nemusíte ztrácet čas a energii. Zásuvka umožňuje vytvářet chytré scény a plány. Zařiďte, aby kávovar uvařil kávu v 7:00 a ohřívač vody se zapnul v 18:00. Nebo například spárujte zásuvku S26R2TPF-DE se snímačem pohybu (není součástí dodávky) a nastavte ji tak, aby automaticky rozsvítila světlo, když někdo vstoupí do místnosti. Vyzkoušejte všechny možnosti a vytvořte si inteligentní domov, ve kterém se vám bude dobře žít!

Podívejte se, co se děje ve vašem bytě

Chcete mít možnost kontrolovat, co se děje ve vašem bytě, když jste například v práci nebo na dovolené? Chytrá zásuvka Sonoff S26R2TPF-DE vám to umožní! Jednoduše k ní připojíte kameru, díky které můžete kdykoli zkontrolovat situaci ve svém bytě. Zkontrolujte, co dělá váš milovaný domácí mazlíček, zjistěte, zda do domu nevstoupil někdo nežádoucí, a ujistěte se, že se neděje nic rušivého.

 

Parametry

Značka Sonoff
Model S26R2TPF-DE
Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2,4GHz
Podporované systémy Android, iOS
Provozní teplota -10 °C-40 °C
Vstup 250V ~50-60Hz
Maximální zatížení 4000 W / 16 A
Materiál PC V0

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.236 kg
Kompatibilita: Google Assistant, Alice, Alexa, SmartThings
Připojení: Wi-Fi

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sonoff je mladá společnost založená v roce 2015 s cílem zlepšit životy lidí prostřednictvím jejich chytrého elektrického příslušenství. Navrhují, testují a vytvářejí inovativní, jednoduché a cenově dostupné produkty pro každou domácnost. Mezi jejich produkty patří chytré vypínače, zásuvky, žárovky a bezpečnostní zařízení, která lze snadno ovládat pomocí aplikace eWeLink pro Android a iOS a jsou kompatibilní s hlasovými asistenty, jako je Google Assistant a Amazon Alexa. Slogan značky Sonoff "Your Smart Home Solution" perfektně vystihuje zaměření a poslání této inovativní společnosti.