Chytrá zásuvka HomeKit NEO NAS-WR10BH ZigBee 16A FR

Works with Apple Home SmartThings Works with alexa
Značka: Neo
289 Kč –6 % 269 Kč / ks 222,31 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
  • maximální porud 16 A
  • ovládání pomocí aplikace TUYA/ Smart Life
  • kompatibilní s Apple HomeKit a SmartThings
  • sledování spotřeby energie

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Chytrá zásuvka HomeKit NEO NAS-WR10BH ZigBee 16A FR

 Chytrá zásuvka NEO NAS-WR07BH bude ideální pro vaši chytrou domácnost. Umožní vám vzdáleně ovládat připojená zařízení pomocí aplikace TUYA / Smart Life a je také kompatibilní s Google Assistant, Amazon Alexa, SmartThings a Apple HomeKit. Používejte časovače, vytvářejte složité scény a šetřete elektřinou díky funkci sledování spotřeby energie - možnosti jsou opravdu široké! Poznámka: pro správnou funkci zásuvky je nutná brána ZigBee a HomeKit (prodává se samostatně).

Neo/NAS-WR07BH-FR/1

 

Dálkové ovládání zařízení

 Nejste si jisti, zda jste před odchodem z domu zhasli světla nebo vypnuli televizor? Nyní to můžete udělat pomocí aplikace TUYA / Smart Life - stačí pár kliknutí! Zásuvka je kompatibilní s většinou oblíbených domácích spotřebičů, jako je lednička, lampa, mikrovlnná trouba, pračka, klimatizace nebo ventilátor. Díky tomu se skvěle hodí pro mnoho aplikací!

 Neo/NAS-WR07BH-FR/4

 

Ještě více možností s aplikací

 Kombinujte zásuvku s dalšími spotřebiči nebo senzory a vytvářejte chytré scény. Například můžete nechat klimatizaci automaticky spustit, když teplota v místnosti překročí určitou úroveň, a světlo na chodbě rozsvítit, když se vrátíte z práce. V aplikaci je také možné sdílet zařízení s ostatními členy rodiny, aby je i oni mohli ovládat na dálku. Nest také umožňuje nastavit provozní dobu vybraných spotřebičů.

Neo/NAS-WR07BH-FR/2

 

Široká kompatibilita

 Používáte Apple HomeKit nebo SmartThings? Máme pro vás dobrou zprávu - zásuvka je s těmito platformami kompatibilní, takže můžete svá zařízení pohodlně ovládat z jediné aplikace. Už nemusíte přepínat mezi okny! Výrobek také spolupracuje s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Assistant. Nyní stačí jednoduchý příkaz k zapnutí nebo vypnutí vybraného zařízení - nemusíte se ani hnout ze sedadla!

Neo/NAS-WR07BH-FR/7

 

Zdokonalený v každém detailu

 Zásuvka byla vytvořena z vysoce kvalitních materiálů a vyznačuje se moderním, minimalistickým designem - dokonale splyne s okolím. Byla také vybavena speciálním bezpečnostním zámkem, takže ji můžete bez obav používat v místech, kde se vyskytují děti. A co víc, pokud dojde k výpadku proudu, výrobek si zapamatuje poslední nastavení a po obnovení napájení automaticky obnoví provoz.

Neo/NAS-WR07BH-FR/6

 

Plaťte nižší účty za elektřinu

Chcete začít šetřit elektřinou a platit nižší účty? Zásuvka NEO vám v tom pomůže! Výrobek umožňuje sledovat spotřebu energie v reálném čase. Můžete tak zkontrolovat, která zařízení spotřebovávají nejvíce elektřiny a v jakou dobu. Na základě takto získaných informací upravte provoz svých spotřebičů tak, aby byly zapnuté jen tehdy, když je skutečně potřebujete. Snižte spotřebu elektřiny ve své domácnosti a ušetřete peníze!

Neo/NAS-WR07BH-FR/5

 

Parametry

Značka NEO
Model NAS-WR07BH
Barva Bílá
Vstup AC 85-240 V 50/60 Hz
Max. proud 16 A
Spotřeba energie v pohotovostním režimu 0.5 W
Provozní teplota 0 °C až 40 °C
Vlhkost 20-85%
Frekvence 2,4 GHz
Standard bezdrátové komunikace ZigBee 3.0, IEEE 802.15.4
Dosah Až 55 m
Rozměry 71 x 43 x 43 mm
Aplikace TUYA / Smart Life
Kompatibilita Google Assistant, Amazon Alexa, SmartThings, Apple HomeKit

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.07 kg
Kompatibilita: Google Assistant, Apple HomeKit, Tuya, Alexa, SmartThings
Připojení: Zigbee

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Česká společnost Immax Neo přináší komplexní řešení chytré domácnosti s nejširší nabídkou chytrého designového osvětlení v České republice, zabezpečením domova a dalšími SMART zařízeními. Jejich produkty vynikají jednoduchým ovládáním a jsou kompatibilní s různými systémy jako iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri, Google Assistant a dalšími.