Smart Hub Sonoff RF BridgeR2 433MHz

SmartThings Works with alexa
Značka: Sonoff
389 Kč / ks 321,49 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Smart Hub Sonoff RF BridgeR2 433MHz

Nyní můžete svou chytrou domácnost spravovat ještě snadněji a pohodlněji. BridgeR2 umožňuje připojit dálkové ovladače, senzory a další zařízení 433 MHz RF k vaší síti Wi-Fi. Díky tomu je můžete všechny snadno ovládat z aplikace! Můžete také dokonce ovládat zařízení hlasovými příkazy - umožňuje to kompatibilita s aplikacemi Google Assistant a Amazon Alexa. Ovládací panel lze spárovat až s 16 zařízeními a ukládá až 64 433MHz kódů. Spolupracuje mimo jiné také s platformou Samsung SmartThings.

Pohodlnější ovládání chytrých zařízení

Pomocí chytrého rozbočovače Sonoff můžete snadno přeměnit svá zařízení, která komunikují prostřednictvím 433MHz rádiového přenosu, na zařízení využívající připojení Wi-Fi. Můžete je snadno přidat do uživatelsky přívětivé aplikace eWeLink. Výrobek je kompatibilní mimo jiné s řadou RF vypínačů, RF zásuvek, RF ovládaných žárovek a RF senzorů. Můžete jej spárovat s 16 zařízeními. Jeden dálkový ovladač se 4 tlačítky umožňuje ovládat 4 zařízení, což znamená, že BridgeR2 umožňuje přidat do aplikace až 64 spotřebičů!

Vytvářejte chytrou domácnost

Spárujte chytrý rozbočovač s vybranými dálkovými ovladači, senzory nebo jinými zařízeními a získejte možnost vytvářet chytrá propojení spotřebičů. Přimějte topení, aby se automaticky vypnulo, pokud někdo otevře okno, a zhasněte světla v celém domě, když stisknete tlačítko na dálkovém ovladači. Se systémem Sonoff se můžete postarat také o bezpečnost ve svém bytě. Jak na to? Například pokud někdo vstoupí do vašeho domu, můžete okamžitě obdržet oznámení na telefon a světlo se automaticky rozsvítí.

Nastavení vybraného časovače

Přizpůsobte si svou chytrou domácnost tak, aby vyhovovala vašemu životnímu stylu. Chytrý rozbočovač BridgeR2 umožňuje nastavit až 8 různých typů časovačů současně. Můžete například nastavit, aby se světla každý den rozsvítila v určitou dobu a po určité době zhasla. Chcete, aby se topení nebo ventilátor automaticky zapínaly a vypínaly například každých 10 minut? I to je možné! Stačí nastavit časovač tak, aby běžel ve smyčce.

Ovládání zařízení hlasem

Máte plné ruce práce s vařením, ale potřebujete rozsvítit světlo? Potřebujete zatáhnout žaluzie, ale nechce se vám vstávat z pohodlné postele? To už není problém! Chytrý rozbočovač je kompatibilní s hlasovými asistenty Amazon Alexa, Google Assistant a Alice, což znamená, že svá spárovaná zařízení můžete ovládat jednoduchými příkazy. Stačí pár slov a můžete rozsvítit světla, roztáhnout žaluzie nebo vypnout ventilátor - podívejte se, jak je to pohodlné!

Balení obsahuje

  • Chytrý rozbočovač BridgeR2
  • Uživatelská příručka

 

Značka Sonoff
Model RF BridgeR2
Vstup 5V 1A
RF 433,92 MHz
Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2,4GHz
Operační systémy Android, iOS
Provozní teplota -10 °C-40 °C
Materiál PC V0
Rozměry 62x62x20 mm
Napájení Micro USB

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.045 kg
Kompatibilita: Google Assistant, Alice, Alexa, SmartThings
Připojení: Wi-Fi, RF

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sonoff je mladá společnost založená v roce 2015 s cílem zlepšit životy lidí prostřednictvím jejich chytrého elektrického příslušenství. Navrhují, testují a vytvářejí inovativní, jednoduché a cenově dostupné produkty pro každou domácnost. Mezi jejich produkty patří chytré vypínače, zásuvky, žárovky a bezpečnostní zařízení, která lze snadno ovládat pomocí aplikace eWeLink pro Android a iOS a jsou kompatibilní s hlasovými asistenty, jako je Google Assistant a Amazon Alexa. Slogan značky Sonoff "Your Smart Home Solution" perfektně vystihuje zaměření a poslání této inovativní společnosti.