Snímač pohybu Sonoff PIR3-RF

219 Kč / ks 180,99 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Detektor pohybu Sonoff PIR3-RF

  • Detekční úhel 100°
  • Rozsah detekce až 8m (uvnitř budovy)
  • Napájení 3V baterie CR2450 

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Detektor pohybu Sonoff PIR3-RF

 

Postarejte se o bezpečnost ve své domácnosti. Sonoff PIR3-RF detekuje pohyb v úhlu 100° na vzdálenost až 8 m a podporuje 2 režimy provozu. Umožňuje vytvářet inteligentní scény pomocí dalších zařízení, jako je kamera nebo osvětlení. Pracuje s RF můstkem (není součástí dodávky).


V zájmu bezpečnosti

Když snímač detekuje pohyb, odešle vám příslušné informace do telefonu. Můžete také zkontrolovat historii oznámení. Zařízení podporuje 2 režimy provozu. V režimu upozornění se aktivuje každých 5 sekund, pokud se někdo nachází v jeho dosahu. V normálním režimu se může aktivovat každých 60 sekund.


Vytváření chytrých scén

Senzor spolupracuje s dalšími chytrými zařízeními, která si můžete zakoupit samostatně. Pomocí něj můžete například zajistit, aby se světla automaticky rozsvítila při detekci pohybu. Můžete jej také spárovat s kamerou. Detektor je kompatibilní se službou IFTTT.


Snadná instalace

Montáž senzoru vám nebude činit žádné problémy. Díky lepicí pásce 3M jej snadno přilepíte na rovný povrch dle vašeho výběru, například na zeď. Můžete jej také připevnit pomocí šroubu s univerzálním kloubem (není součástí balení), takže jej můžete otáčet o 360° nebo naklánět o 90°.
Parametry

Značka Sonoff
Model PIR3-RF
RF 433MHz
Rozsah detekce Až 8 m (uvnitř budov)
Pracovní vlhkost 10-90% relativní vlhkosti (bez kondenzace)
Pracovní teplota -10-40°C
Detekční úhel 100°
Materiál PC
Napájení 3V baterie CR2450 (není součástí dodávky)

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.12 kg
Kompatibilita: IFTTT
Připojení: RF

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sonoff je mladá společnost založená v roce 2015 s cílem zlepšit životy lidí prostřednictvím jejich chytrého elektrického příslušenství. Navrhují, testují a vytvářejí inovativní, jednoduché a cenově dostupné produkty pro každou domácnost. Mezi jejich produkty patří chytré vypínače, zásuvky, žárovky a bezpečnostní zařízení, která lze snadno ovládat pomocí aplikace eWeLink pro Android a iOS a jsou kompatibilní s hlasovými asistenty, jako je Google Assistant a Amazon Alexa. Slogan značky Sonoff "Your Smart Home Solution" perfektně vystihuje zaměření a poslání této inovativní společnosti.