Shelly Pro 3EM Switch Add-on - přídavné bezpotenciálové relé 2A




Související produkty
Detailní popis produktu
Shelly Pro 3EM Switch Add-on

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smart Home |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 3800235268131 |
| Bezpotenciální kontakt: | Ano |
| Délka drátěného pásu: | 6 až 7 mm |
| Elektrická spotřeba: | < 1 W |
| Max. nadmořská výška: | 2000 m |
| Maximální spínací napětí AC: | 240 V |
| Maximální spínací napětí DC: | 30 V |
| Maximální spínací proud: | 2 A |
| Montáž: | na lištu DIN, připevněný k Shelly Pro 3EM |
| Napájení: | 3,3 V DC a 12 V DC (ze zařízení Shelly Pro 3EM) |
| Okolní teplota: | -20°C až 40°C |
| Průřez drátu: | 0,5 až 2,5 mm / 20 až 14 AWG |
| Rozměry: | 94x19x69 mm |
| Šroubové svorky Max. kroutící moment: | 0,4 Nm / 3,54 lbin |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Shelly své uživatele oslovuje širokou nabídkou inteligentních zařízení, jako jsou chytré žárovky, spínače, termostaty a mnoho dalších produktů, jež lze snadno integrovat do existující domácí sítě. Produkty SHELLY jsou vhodné pro široké spektrum uživatelů, od technologických nadšenců, kteří si chtějí svůj domov přizpůsobit do nejmenších detailů, až po ty, kteří hledají snadné řešení pro základní automatizaci. Pokud se zaměříme na uživatelskou zkušenost, SHELLY klade velký důraz na uživatelské rozhraní a celkovou uživatelskou přívětivost. Aplikace SHELLY Cloud je intuitivní, což umožňuje uživatelům rychlé a snadné nastavení a správu svých zařízení.
| Výrobní společnost : | Shelly Group LLc. |
|---|---|
| Adresa : | 51 Cherni Vrah Blvd Bulgaria Sofia 1407 |
| E-mail : | office.bg@shelly.com |
