Chytrý senzor teploty a vlhkosti ZigBee LCD Sonoff SNZB-02D

Works with alexa
Značka: Sonoff
389 Kč / ks 321,49 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
  • obnova každých 5 sekund
  • ovládání v aplikaci eWeLink 
  • vysoká přesnost
  • Zigbee 3.0
  • napájení baterie CR245

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Chytrý senzor teploty a vlhkosti ZigBee LCD Sonoff SNZB-02D

Monitoruje teplotu a vlhkost v různých místnostech. Snímač Sonoff poskytuje přesné údaje, které obnovuje každých 5 sekund. Umožňuje také vzdáleně sledovat teplotu v reálném čase a při překročení nastavené hodnoty teploty odesílá oznámení v aplikaci. Kromě toho ukládá data do cloudu, takže získáte pohodlný přístup k naměřeným hodnotám.

01Sonoff/SNZB-02D/9

Různá použití

Snímač Sonoff bude dobře fungovat v místnostech, jejichž plocha nepřesahuje 120 metrů. Své využití najde například v teráriích, vinných sklepech, hudebninách, inkubátorech, sklenících apod. Využijete jej také v domácnosti, například v dětském pokoji.

01Sonoff/SNZB-02D/8

Vysoká přesnost

Zařízení je vybaveno švýcarským hygrostatem, který měří teplotu a vlhkost s přesností ±0,2 °C/RH. Naměřené hodnoty jsou navíc každých 5 sekund aktualizovány, takže můžete být neustále v obraze. Můžete také nastavit jednotku teploty na °C nebo °F.

01Sonoff/SNZB-02D/2

Pohodlné ovládání

Snímač se ovládá z aplikace. Díky tomu si můžete snadno přečíst například oznámení o překročení teploty. Navíc můžete zařízení přidat do služby Home Assistant prostřednictvím eWeLink nebo jej používat s dalšími zařízeními chytré domácnosti - když úroveň vlhkosti klesne pod 40 %, zvlhčovač se automaticky zapne. Sonoff SNZB-02D také podporuje Amazon Alexa a Google Home, takže můžete zkontrolovat teplotu nebo vlhkost v místnosti jednoduchým hlasovým příkazem.

01Sonoff/SNZB-02D/6

Široká kompatibilita

Sonoff SNZB-02D připojíte k celé řadě zařízení. Snímač podporuje brány Zigbee, které používají protokol 3.0. Díky tomu je kompatibilní s nástěnným vypínačem NSPanel Pro, chytrou ústřednou Sonoff Zigbee Bridge/Pro, klíčem Sonoff ZBDongle-P/E a systémem Amazon Alexa s vestavěným rozbočovačem Zigbee.

01Sonoff/SNZB-02D/3

Pohodlný přístup k datům

Záleží vám na ukládání uložených měření? S přístrojem Sonoff SNZB-02D k nim máte pohodlný přístup. Aplikace eWeLink umožňuje ukládat naměřené hodnoty, takže si můžete kdykoli zkontrolovat měření za danou hodinu nebo vybraný den a následně je exportovat. Historie měření je navíc k dispozici po dobu šesti měsíců. Pro získání přístupu k ní potřebujete kromě aplikace také bránu Sonoff.

01Sonoff/SNZB-02D/5

3 způsoby montáže

Snímač můžete namontovat 3 různými způsoby, takže si můžete vybrat ten správný pro vás. Pomocí vestavěného stojanu opřete zařízení o stůl nebo pracovní desku, abyste měli rychlý přístup k měření. Magnetické provedení vám také umožní připevnit SNZB-02D na kovový povrch, například na ledničku. Snímač je také možné připevnit na zeď pomocí samolepky 3M.01Sonoff/SNZB-02D/7


Parametry

Výrobce Sonoff
Model SNZB-02D
Barva bílá
Bezdrátové připojení Zigbee 3.0
Provozní vlhkost 5-95% relativní vlhkost
Materiál PC + LCD
Napájení Baterie CR2450 (3 V)
Provozní teplota -9.9 - 60°C
Životnost baterie 2 roky
Rozměry 62.5 × 59.5 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Fibaro, Zigbee, Tuya...
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.078 kg
Kompatibilita: Google Home, Alexa
Připojení: Zigbee
Další dodávka: 11.03.2024
Varianta: univerzální

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: