PRÁZDNINOVÁ AKCE - Doprava s PPL na výdejní místo pro objednávky nad 500,- ZDARMA

Sonoff NSPanel - Smart Scene Wall Switch

Works with alexa
Značka: Sonoff
1 199 Kč / ks 990,91 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Multifunkční dvoutlačítkový vypínač s LCD a s možností ovládat jiná zařízení přes aplikaci eWeLink.
Vestavěný termostat.

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Nástěnný vypínač Sonoff NPanel

Vyzkoušejte si, jak jednoduchá a pohodlná může být správa chytré domácnosti. Nástěnný vypínač Sonoff bude vaším vlastním ovládacím centrem, pomocí kterého můžete ovládat svá zařízení, vybírat konkrétní scénu a dokonce kontrolovat počasí. Zařízení podporuje Wi-Fi připojení a je kompatibilní s aplikací eWeLink a asistenty Amazon Alexa, Google Assistant, Siri a Alice. Je také vybaven uživatelsky příjemným HMI panelem, dotykovou obrazovkou, 2 fyzickými spínači a termostatem.


HMI Panel – pohodlné ovládání vašich zařízení

Nyní můžete pohodlně ovládat svá zařízení a aktivovat vybrané chytré scény pouhými několika dotyky. Nástěnný vypínač Sonoff je vybaven dotykovým HMI panelem, který poskytuje rychlý přístup k mnoha užitečným funkcím. S jeho pomocí snadno ovládáte osvětlení, upravujete chod klimatizace a další! Pod displejem jsou navíc 2 fyzická tlačítka, která vám umožní nezávisle ovládat 2 zařízení – například to, které používáte nejčastěji.


Jednodušší ovládání osvětlení

Vypínač je ideální pro ovládání osvětlení. Díky HMI panelu vám umožní rychle a pohodlně ovládat s ním spárované chytré žárovky nebo LED pásky a také upravovat jejich parametry. Pouhými několika dotyky například rozjasníte světlo, ztlumíte jej, změníte jeho barevnou teplotu nebo barvu. Nyní během několika okamžiků můžete vytvořit jedinečnou atmosféru pro každou příležitost!


Vytvářejte chytré scény a plány

Přizpůsobte svá chytrá zařízení svému životnímu stylu. Přepínač umožňuje vytvářet provozní plány pro vybrané spotřebiče. Můžete například nastavit, aby se světlo v ložnici automaticky vypínalo ve 23 hodin, když jdete spát. Můžete také vytvářet chytré scény. Díky tomu můžete například pouhým stisknutím tlačítka zapnout topení a měkké, tlumené osvětlení, když sledujete film. NSPanel může podporovat až 8 widgetů.


Dálkové ovládání s aplikací

Rozlučte se s omezeními a spravujte svá chytrá zařízení, kdekoli chcete – i když jste mimo domov, například na dovolené, v práci nebo v kavárně. NSPanel je kompatibilní s aplikací eWeLink, takže svá spárovaná zařízení můžete ovládat ze svého smartphonu. Pouhými několika kliknutími můžete upravit nastavení nebo zkontrolovat, zda jsou světla ve vaší domácnosti vypnutá.


Ovládejte svá zařízení pomocí hlasových příkazů

Máte zaneprázdněné ruce a potřebujete zhasnout světla? Nebo možná ležíte v pohodlné posteli a chcete vypnout topení? Už se nemusíte hnout ze sedadla nebo pokaždé sahat po smartphonu! NSPanel udržuje vaše spárovaná zařízení v pohotovostním režimu a je kompatibilní s hlasovými asistenty Google Assistant, Siri, Amazon Alexa a Alice, což znamená, že je můžete ovládat hlasem. Pouhými několika slovy můžete zapnout světla nebo klimatizaci!


Možnost skupinového vybavení

Chcete rozsvítit světla v celém domě nebo ve vybraných místnostech, jako je kuchyně a chodba? Již nemusíte zapínat každou lampu nebo žárovku samostatně! Přepínač Sonoff NSPanel umožňuje seskupovat zařízení stejného typu, takže můžete ovládat nejen každé zařízení zvlášť, ale i všechna současně. Vybraná nastavení můžete také kdykoli snadno změnit.


Vestavěný termostat

Zařízení je vybaveno termostatem a pokročilými senzory, které detekují okolní teplotu a pomáhají vám ji udržovat na požadované úrovni. Spárujte s ním své topení nebo klimatizaci a nechte je automaticky pracovat podle vašich preferencí. Můžete také nastavit různé teploty pro různé denní doby. 20°C od poledne do večera? 23°C v noci? NSPanel zajistí, že vaše topení a klimatizace udrží teplotu, kterou preferujete!


Sledujte počasí v reálném čase

Opustit dům? Nyní stačí pohled na NSPanel, abyste věděli, zda stojí za to vzít si s sebou deštník. Zařízení podporuje Wi-Fi konektivitu, takže dokáže v reálném čase zobrazovat nejen datum a čas, ale také počasí. Na displeji zařízení najdete informace o teplotě uvnitř i vně vašeho domova. Speciální ikona vám navíc umožní například zkontrolovat, zda je venku slunečno, zataženo nebo prší.


Široká kompatibilita

Vytvořte si chytrý dům svých snů, kde se vám dobře žije. NSPanel je kompatibilní s většinou produktů Sonoff, jako jsou vypínače, zásuvky, žárovky nebo LED pásky. Umožňuje také pohodlně ovládat vybraná zařízení Philips Hue. To vše vám dává spoustu možností, jak si vytvořit systém chytré domácnosti dokonale na míru.


V balení

  • Přepínač NPanel
  • 2x šroub
  • Uživatelský manuál

Specifikace


Značka Sonoff
Model NSPanel-EU
Vstup 100-240V ~ 50/60Hz 4A max.
Výstup 100-240V ~ 50/60Hz, 2A / kanál, 4A celkem
LED zátěž 150W 110V / kanál, 300W 110V celkem
Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2,4 GHz
Bluetooth standard 4.2 BE
Zobrazovač 3,5″ TFT
Rozlišení displeje 480 x 320 pixelů
Podporované systémy Android, iOS
Materiál pláště PC V0 + CRS + tvrzené sklo
Rozměry 86 x 86 x 41,7 mm
Certifikáty CE, CQC, SRRC, RoHS

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.211 kg
Hlasový asistent: Google Assistant, Alice, Alexa
Připojení / protokol: Wi-Fi, Bluetooth

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sonoff je mladá společnost založená v roce 2015 s cílem zlepšit životy lidí prostřednictvím jejich chytrého elektrického příslušenství. Navrhují, testují a vytvářejí inovativní, jednoduché a cenově dostupné produkty pro každou domácnost. Mezi jejich produkty patří chytré vypínače, zásuvky, žárovky a bezpečnostní zařízení, která lze snadno ovládat pomocí aplikace eWeLink pro Android a iOS a jsou kompatibilní s hlasovými asistenty, jako je Google Assistant a Amazon Alexa. Slogan značky Sonoff "Your Smart Home Solution" perfektně vystihuje zaměření a poslání této inovativní společnosti.