ZigBee Gateway Sonoff ZigBee 3.0 USB Dongle Plus-E

569 Kč / ks 470,25 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Sonoff Dongle-E lze použít jako bránu Zigbee

  • Umožňuje připojit až 32 zařízení současně

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Sonoff Zigbee 3.0 USB Dongle Plus - Zigbee Gateway

Sonoff Dongle-E lze použít jako bránu Zigbee v aplikacích Home Assistant, openHAB, Zigbee2MQTT nebo jiných open-source platformách pro místní ovládání všech zařízení Zigbee. Umožňuje připojit až 32 zařízení současně a pracuje efektivněji než CC2531 nebo ConBee 2. Už nemusíte investovat do rozbočovačů Zigbee různých značek, stačí vám univerzální brána - Dongle Plus!

Široká kompatibilita

Dongle Plus využijete jako bránu Zigbee 3.0 v open-source platformách pro správu různých zařízení různých značek nebo pro flashování firmwaru routeru pro rozšíření dosahu sítě. Pro větší dosah signálu můžete navíc dokoupit 1,5metrový kabel USB. Výrobek pracuje s platformami, jako jsou Home Assistant, openHAB, Zigbee2MQTT atd. Kromě toho podporuje systémy Linux, Ubuntu, Raspbian, Windows a MacOS.


Pečlivě promyšlený design

Výrobek je vyroben z hliníkové slitiny, která zlepšuje přenos signálu. Kromě toho eliminuje rušení od periferních zařízení. Je vybaven externí anténou SMA - její polohu můžete také nastavit. Navíc výstupní zisk +20 dBm ovlivňuje 3x větší dosah signálu.
Parametry

Výrobce: Sonoff
Název Sonoff Zigbee 3.0 USB Dongle Plus - brána Zigbee
Vstupní napětí DC 5V (max. 100mA)
Provozní teplota -10°C ~ 40°C
Bezdrátové připojení Zigbee 3.0
Materiál Slitina hliníku
Rozměry 75 x 25,5 x 13,5 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.038 kg
Připojení: Zigbee

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sonoff je mladá společnost založená v roce 2015 s cílem zlepšit životy lidí prostřednictvím jejich chytrého elektrického příslušenství. Navrhují, testují a vytvářejí inovativní, jednoduché a cenově dostupné produkty pro každou domácnost. Mezi jejich produkty patří chytré vypínače, zásuvky, žárovky a bezpečnostní zařízení, která lze snadno ovládat pomocí aplikace eWeLink pro Android a iOS a jsou kompatibilní s hlasovými asistenty, jako je Google Assistant a Amazon Alexa. Slogan značky Sonoff "Your Smart Home Solution" perfektně vystihuje zaměření a poslání této inovativní společnosti.