PRÁZDNINOVÁ AKCE - Doprava s PPL na výdejní místo pro objednávky nad 500,- ZDARMA

Wi-Fi chytrý měřič spotřeby Sonoff POWR320D

Works with alexa
Značka: Sonoff
419 Kč / ks 346,28 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
  • připojení WiFi 
  • napájení do sítě
  • aplikace eWeLink

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Chytrý spínač elektroměru Sonoff POWR320D

Pohodlně spravujte své domácí spotřebiče, aniž byste museli vstát z pohovky! Chytré relé Sonoff POWR320D umožňuje vzdálené ovládání spotřebičů pomocí aplikací nebo hlasových asistentů. Umožňuje sledovat kumulované údaje a také nastavit konkrétní hodnoty denní, týdenní nebo měsíční spotřeby energie. Je také vybaveno ochranou proti přetížení a jeho maximální zatěžovací proud je 20 A pro odporové zátěže.

Šetřete energii a peníze

Nastavte si vlastní parametry spotřeby energie a snižte tak své účty za elektřinu. Hodnoty denní, týdenní i měsíční spotřeby energie si můžete snadno nastavit například doma - po dosažení cílové spotřeby obdržíte oznámení na svůj chytrý telefon. Vypínač nabízí také režim inching, který vždy po určité době automaticky vypne spotřebiče. Šetřit peníze nebylo nikdy jednodušší!

 

Řada aplikací

Spínač značky Sonoff se osvědčí téměř kdekoli. S jeho pomocí mimo jiné zkontrolujete měsíční spotřebu elektřiny v nákupním centru nebo na farmě. Můžete jej také použít ke kontrole denní spotřeby energie v garáži nebo u bazénu.

Na míru vašemu dni

Přizpůsobte zařízení připojená k vypínači svému dennímu rozvrhu. Výrobek je vybaven časovačem, takže si můžete nastavit, kdy se má například rozsvítit světlo a kdy zhasnout. Přepínač navíc může fungovat i bez přístupu k Wi-Fi - stačí využít funkci podpory sítě LAN.

Ještě lepší přístup k informacím

Pohodlně ovládejte data shromážděná spínačem. Připojte spínač POWR320D k aplikaci eWeLink a sledujte jej ze svého telefonu! Můžete si také nainstalovat speciální doplněk do svého notebooku a zjistit, které spotřebiče jsou zapnuté, nebo zkontrolovat spotřebu energie ve svém bytě. Relé navíc ukládá nashromážděná data až po dobu 6 měsíců - pokud chcete, můžete je úspěšně exportovat a uložit do telefonu. Zařízení má také zabudovaný LCD displej, který vás mimo jiné informuje o celkové spotřebě energie, aktuálním výkonu a aktuální spotřebě přijímače.

Hlasové ovládání

Chytrý vypínač spolupracuje s hlasovými asistenty Google Assistant a Amazon Alexa. Stačí pár slov a můžete pohodlně ovládat připojená zařízení! Nemusíte ani vstávat z postele, abyste zhasli světla. Výrobek je navíc kompatibilní s IFTTT a softwarem Alexa Energy Dashboard, který vám umožní sledovat spotřebu elektřiny.

Dokonalé zabezpečení

Používejte chytrý vypínač Sonoff bez obav o bezpečnost. Zařízení je vybaveno pokročilou ochranou proti přetížení, která automaticky vypne připojené zařízení při dosažení nastavených hodnot proudu. Kryt zařízení je navíc vyroben z kvalitního PC materiálu, který poskytuje účinnou ochranu proti požáru.

Součástí dodávky je

  • inteligentní spínač
  • rukojeť
  • návod k použit

Parametry

Model POWR320D
Rozměry 98 x 54 x 31 mm
Barva Bílá
Vstup/výstup 100-240 V, 50/60 Hz, max. 20 A
Materiál krytu PC V0
Připojení WiFi IEEE 802.11 b/g/n 2,4GHZ
Maximální zátěžový proud: 20A pro odporové zátěže

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.144 kg
Aplikace: IFTTT
Hlasový asistent: Google Assistant, Alexa
Připojení / protokol: Wi-Fi

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sonoff je mladá společnost založená v roce 2015 s cílem zlepšit životy lidí prostřednictvím jejich chytrého elektrického příslušenství. Navrhují, testují a vytvářejí inovativní, jednoduché a cenově dostupné produkty pro každou domácnost. Mezi jejich produkty patří chytré vypínače, zásuvky, žárovky a bezpečnostní zařízení, která lze snadno ovládat pomocí aplikace eWeLink pro Android a iOS a jsou kompatibilní s hlasovými asistenty, jako je Google Assistant a Amazon Alexa. Slogan značky Sonoff "Your Smart Home Solution" perfektně vystihuje zaměření a poslání této inovativní společnosti.