Vodní fontána pro domácí zvířata Homerunpet WF20

1 090 Kč / ks 900,83 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
Chytrá fontánka/pítko pro psy a kočky Homerunpet WF20

  • kapacita 2 litry

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Chytrá fontánka/pítko pro psy a kočky Homerunpet WF20.

Pracujete dlouho mimo domov a během této doby váš domácí mazlíček již vypil všechnu vodu z misky? Chcete se takovým situacím vyhnout? S chytrou fontánkou pro psy a kočky WF20 tento problém zmizí! Množství vody, které se do zařízení vejde, jsou až 2 litry, takže pro jednu kočku vystačí až na 7 dní! Nemusíte se bát ani toho, že by se zkazila, protože napáječka je vybavena třístupňovým filtračním systémem, který zajistí stále čerstvou a chutnou vodu.


Čerstvá voda

Na neustálou výměnu vody pro vašeho mazlíčka kvůli jejímu znečištění a plnosti chlupů už můžete zapomenout. Napáječka Homerunpet je vybavena 3-úrovňovým filtračním systémem, který se skládá z práškového kokosového uhlí vloženého mezi 2 bavlněné síťky. Ty zabraňují zatuchnutí vody, zajišťují dobrou chuť a také filtrují zvířecí chlupy a nečistoty z vody. Od této chvíle si můžete být jisti, že vaši domácí mazlíčci budou pít vždy čerstvou a chutnou vodu.


Dokonalé pítko pro psy a kočky

Inteligentní napáječka Homerunpet bude stejně vhodná pro psy i kočky, a to díky velkému objemu nádržky, který činí 2 litry. Pro jednu kočku toto množství vystačí až na 7 dní, takže je toto zařízení ideální, pokud jste neustále mimo domov. Díky průhlednému okénku v napáječce navíc můžete sledovat hladinu vody a LED indikátor na přední straně zařízení vás upozorní, když čerpadlo přestane fungovat.


Pohodlné používání

Napáječka Homerunpet bude díky velké vodní ploše na horní straně ideální i pro větší domácí zvířata. Miska byla nakloněna pod úhlem 4,18 pro lepší pohodlí domácího mazlíčka, a navíc, když je přístroj mimo provoz, dokáže uložit určité množství elektrické energie. Tato fontána bude fungovat, i když je v nádobě malá hladina vody. Navíc je toto zařízení díky 20 vodním cestám velmi tiché (jeho úroveň hlasitosti je pouze 20 dB).


Intuitivní ovládání

Obsluha napáječky Homerunpet je velmi intuitivní a sestavení celé konstrukce vám zabere jen chvilku. Pomocí dvou kliknutí můžete měnit režimy, kterými jsou normální režim (který dodává vodu nepřetržitě) a přerušovaný režim (který dodává vodu každé dvě minuty). Jedním kliknutím vypnete LED kontrolku, zatímco pokud chcete časovač zařízení znovu spustit, podržte tlačítko déle. Nemusíte se také starat o čištění zařízení Homerunpet, protože je bezproblémové. Celou konstrukci můžete snadno rozebrat a volně vyčistit.


Bezpečnost

Zařízení Homerunpet zajišťuje bezpečnost vás i vašeho domácího mazlíčka. Základna zařízení byla naprogramována tak, aby se zapnula pouze tehdy, když na ni nasadíte vyhrazené čerpadlo. Když na ni omylem položíte telefon nebo klíče, automaticky se vypne. Kromě toho je toto zařízení díky protiskluzovým nožičkám a speciálnímu designu obtížné převrhnout. Díky tomu je fontána Homerunpet odolná vůči útokům vašich domácích mazlíčků.


 
Výrobce: Homerunpet
Model WF20
Kapacita 2 litry
Rozměry 19,3 × 19,3 × 14,91 cm
Hlučnost 20 dB
Hmotnost 1,4 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Pet
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.841 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Homerunpet se zabývá výrobou a prodejem kvalitních a designových doplňků pro domácí mazlíčky. Jejich sortiment zahrnuje luxusní postele pro psy a kočky, stylové oblečky, hračky, ale také designové misky a chůvy. Produkty Homerunpet jsou navrženy s důrazem na kvalitu materiálů a pohodlí zvířat, aby byly nejen praktické, ale i krásným designovým prvkem vašeho domova.