Vodní fontána Catlink Pure

2 290 Kč / ks 1 892,56 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Inteligentní vodní fontána pro domácí mazlíčky Catlink Pure

  • určena pro kočky a malé psy

 

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Vodní fontána pro domácí mazlíčky Catlink Pure
Postarejte se o zdraví svého domácího mazlíčka. Inteligentní fontána Catlink Pure je inovativní zařízení, které vás seznámí s návyky vašeho domácího mazlíčka. Fontánka se připojí k aplikaci, díky které získáte přístup k hotovým zprávám o zdraví koček / psů. Umožňuje vám včas detekovat alarmující příznaky a poté zabránit vzniku onemocnění. Kromě toho rozpoznává zvířata, které používají fontánku a vyniká svým pečlivě promyšleným designem.

 
Čistá voda
Mějte jistotu, že voda, kterou váš mazlíček pije, je čistá a bezpečná pro jeho zdraví. Catlink Pure je vybaven filtrem, který čistí vodu od nečistot v něm, jako jsou vlasy/chlupy, stejně jako ionty vápníku a hořčíku, zabraňuje usazování vodního kamene a zápachu. Také změkčuje vodu a chrání vašeho chlupatého přítele před onemocněním ledvin.

 
 
V zájmu zdraví vašeho domácího mazlíčka
Catlink Pure dokáže rozpoznat domácí zvířata pomocí fontány nepřetržitě, takže budete znát zvyky každého domácího mazlíčka. Data automaticky přejdou do aplikace a na jejich základě se vygeneruje sestava. Tímto způsobem můžete sledovat zdraví svého mazlíčka a zabránit vzniku možných onemocnění.
Upozornění: Aby zařízení fungovalo správně, měli by vaši domácí mazlíčci nosit přiložené obojky a přívěsky.

 
Bezpečnost používání
Inteligentní fontána Catlink Pure je navržena tak, aby byla zcela bezpečná. Automaticky se vypne, když v nádrži dojde voda, čímž se zabrání poškození zařízení. Kromě toho zobrazuje množství vody v nádrži a připomene vám, abyste ji doplnili. Tato zpráva bude signalizována červeným indikátorem a oznámením v aplikaci (pokud je její úroveň nižší než 25%).

 
Více možností s aplikací

Stáhněte si vyhrazenou aplikaci a převezměte plnou kontrolu nad zařízením. Z jeho úrovně můžete přizpůsobit provoz fontánky potřebám vašeho domácího mazlíčka, sledovat provoz zařízení a zdravotní stav vašeho domácího mazlíčka. Catlink nabízí 4 provozní režimy.

 
Promyšlený design
Keramická miska inteligentní fontány Catlink je antibakteriální a bezpečná. Modulární konstrukce navíc usnadňuje čištění. Jednotka je také odolná vůči vodě a korozi a plastová konstrukce ABS zajišťuje optimální hmotnost a stabilitu. Polokruhový kryt usnadňuje udržování čistoty a zabraňuje stříkající vodě. Kromě toho zařízení pracuje tiše (<35 dB) a kapacita nádrže je 2,3 litru, což snižuje frekvenci doplňování na přibližně 2 týdny (pro 1 kočku).


Balení obsahuje:

  • inteligentní fontána
  • obojek x2
  • Přívěsek UFO x3
  • návod k použití

 

Výrobce Catlink
Název Vodní fontána pro zvířata Catlink Pure
Brava Bílá
Připojení Wi-Fi
Jmenovité napětí 5V
Material ABS, keramika
Kapacita 2.3 l
Hlučnost <35 dB 
Aplikace Catlink App
Určeno pro kočky, malé psy
Rozměry 230 x 236 x 262 mm
Hmotnost 1.88 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Pet
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3.491 kg
Připojení: Wi-Fi
Materiál: ABS
Účel: Kočky
Hmotnost: 1,88 kg
Kapacita: 2,3 l
Odkaz: WiFi
Barva: biały
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Catlink specializuje se na výrobu a prodej moderních výrobků pro domácí zvířata. Jejich nabídka zahrnuje široký sortiment produktů pro psy a kočky, jako jsou hrací pomůcky, pelíšky, oblečení, ale také speciální stravovací doplňky a léčiva. Jejich hlavním cílem je poskytovat bezpečné a kvalitní produkty, které zvyšují kvalitu života domácích mazlíčků i jejich majitelů. Společnost Catlink aktivně inovuje a přichází s novými výrobky, které odpovídají potřebám a přáním zákazníků.