Smart Water Leak Sensor Meross MS400 (HomeKit) (vyžaduje HUB Meross MSH300)

Works with Apple Home SmartThings
Značka: Meross
429 Kč / ks 354,55 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Senzor úniku vody Meross MS400H je ideální pro použití v kuchyni, koupelně a dalších místnostech. S ním budete okamžitě upozorněni na případné úniky vody – zařízení vám pošle upozornění na váš telefon a vydá zvukový signál. Takže můžete okamžitě správně reagovat! Produkt je kompatibilní s aplikací Meross a také s ekosystémy, jako jsou Apple HomeKit a Samsung SmartThings. Může se také pochlubit vodotěsností IP67.


Upozornění: je zapotřebí HUB MSH300 který není součástí balení!

04Meross/MS400HK-EU/2

Zajistěte bezpečnost ve svém domě

Už se nemusíte bát, že by vám pračka nebo myčka náhle bez vašeho vědomí vytekly. Senzor MS400H se vyznačuje vysokou přesností. Okamžitě zaznamená jakýkoli potenciální únik a ihned vás o něm informuje, spustí hlasitý zvukový signál (přibližně 60 dB) a odešle upozornění na váš telefon. To vám umožní reagovat včas! V aplikaci Meross můžete také najít historii událostí zaznamenaných zařízením.

04Meross/MS400HK-EU/6

Dobře navržený v každém detailu

Senzor je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, díky čemuž je velmi odolný a má dlouhou životnost. Je také voděodolný s krytím IP67, takže jej můžete bez obav nainstalovat do kuchyně nebo koupelny. Nízká spotřeba energie navíc znamená, že baterie zařízení vydrží až 18 měsíců používání.

04Meross/MS400HK-EU/5

Pohodlné ovládání

Pohodlně spravujte provoz senzoru pomocí speciální aplikace Meross. Produkt je také kompatibilní s Apple HomeKit a Samsung SmartThings, takže jej můžete přidat do ekosystému, který denně používáte. Jeho stav můžete zkontrolovat také pomocí hlasových příkazů – model MS400H spolupracuje se Siri a HomePodem. Je zde také možnost připojit senzor k dalším zařízením Meross a automatizovat jejich provoz.

04Meross/MS400HK-EU/3

Značka Meross
Model MS400
Zdroj napájení CR123A (vyměnitelná)
Úroveň zvuku alarmu cca 60 dB v dosahu 1 metr
Rozměry 71.5 x 41.5 mm
Podporované systémy iOS 13 a novější, Android 6.0 a novější
Aplikace Meross
Kompatibilita Apple HomeKit, Samsung SmartThings
Provozní teplota  0°C - 40°C
Provozní vlhkost 10-90% (bez kondenzace)

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.131 kg
Kompatibilita: Apple HomeKit, SmartThings

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Meross je společnost založená v roce 2016, která se zaměřuje na kreativitu a inovace v oblasti chytrých domácností. Jejich tým odborníků se snaží vytvářet produkty, které zlepšují životy lidí a přinášejí inteligentní a jednoduché řešení pro domovy. Meross se rychle rozrůstá a nabízí širokou škálu chytrých zařízení, jako jsou zástrčky, žárovky, spínače, ochrany před přepětím, otvírače garážových vrat a termostaty. Jejich produkty jsou kompatibilní s různými platformami jako Apple HomeKit, Amazon Alexa, Google Assistant a SmartThings.