AQARA Water Leak Sensor T1 (WL-S02D) - Zigbee 3.0 záplavový senzor

Works with Apple Home SmartThings
Značka: Aqara
489 Kč / ks 404,13 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Aqara Water Leak Sensor T1 detekuje záplavy a chrání váš majetek.

 • Když hladina vody dosáhne 0.5 mm, senzor úniku s certifikací IP67 vám pošle upozornění nebo spustí automatizaci.
 • Shromažďování historických dat.
 • Snadná instalace.
 • Upozornění v reálném čase.
 • 2letá výdrž baterie.

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Spouští alarm hubu Aqara a upozornění push: Když hladina vody dosáhne 0,5 mm, snímač úniku vody T1 upozorní hub, aby zazněl alarm a odeslal upozornění na váš telefon.
Hodnocení odolnosti vůči prachu a vodě IP67: Aqara Water Leak Sensor T1 splňuje požadavky na prachotěsnost IP67 a hodnocení vodotěsnosti. Zaručeně funguje ve vlhkém a prašném prostředí.
Navržen tak, aby se vešel všude: Senzor úniku vody Aqara T1 lze umístit kdekoli podle vašich potřeb, hlídá váš domov svým elegantním designem. Navíc oblast pokrytí lze snadno rozšířit připojením jakýchkoli drátů ke šroubům sondy.
Podpora více ekosystémů: Po připojení k centru Aqara může být senzor vystaven platformám třetích stran, jako je například Apple Home (s kritickými upozorněními). Navíc jej lze nativně integrovat se Samsung SmartThings a Yandex Smart Home.
Domácí automatizace Aqara: Různé scény si můžete přizpůsobit pomocí naší sady inteligentních domácích produktů. Například po zjištění úniku senzor spustí inteligentní zásuvku Aqara, aby se okamžitě zavřel vodní ventil.*
Pokročilá technologie: Vnější plášť je vyroben z anti-UV materiálu a chrání snímač před zabarvením. Senzor je také energeticky účinný a jedna baterie vydrží při běžném používání více než 2 roky.
(NOVINKA) Podpora aktualizace OTA: Ve srovnání s původními snímači Série T1 má podporu aktualizace OTA, která zlepšuje jejich stabilitu a funkčnost.
* Tato scéna vyžaduje vodní ventil napájený střídavým proudem a inteligentní zásuvku Aqara.

Specifikace:

 • Model: WL-S02D
 • Baterie: CR2032
 • Bezdrátový protokol: Zigbee 3.0
 • Rozměry: 50 × 50 × 15 mm 
 • Provozní teplota: 0 °C ~ 55 °C 
 • Provozní vlhkost: 0 – 100 % RH
 • Balení obsahuje: Senzor úniku vody T1 (1x), uživatelská příručka (1x)

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Kompatibilita: Apple HomeKit, SmartThings
Připojení: Zigbee

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Aqara je dynamická značka inteligentní domácí automatizace, která patří pod světoznámého výrobce Xiaomi. Specializuje se na vývoj chytrých domácích zařízení, jako jsou senzory, spínače, kamery a centrální jednotky. Jednotlivé produkty značky Aqara jsou navržené tak, aby spolu dokonale komunikovaly a vytvářely tak integrovaný systém, který lze ovládat jednoduše přes mobilní aplikaci. Díky široké kompatibilitě s dalšími platformami jako jsou Apple HomeKit, Google Assistant či Amazon Alexa, je Aqara oblíbenou volbou pro ty, kteří hledají flexibilní a uživatelsky příjemné řešení pro chytrou domácnost. Ať už jste nadšenec do technologií, usilujete o zvýšení bezpečnosti vašeho domova, nebo se snažíte snížit energetickou stopu, Aqara má řešení, které se přizpůsobí vašim potřebám.