PRÁZDNINOVÁ AKCE - Doprava s PPL na výdejní místo pro objednávky nad 500,- ZDARMA

Senzor teploty a vlhkosti Avatto WHS20 Tuya

Works with alexa
Značka: Avatto
619 Kč / ks 511,57 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Senzor teploty a vlhkosti s vysokou přesností měření.

  • aplikace Smart Life/Tuya
  • kompatibilní s Amazon Alexa a Google Home
  • budík, stopky a časovačDetailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Snímač teploty a vlhkosti Avatto WHS20 Tuya

Objevte chytrý způsob sledování teploty a vlhkosti ve vaší domácnosti s Avatto WHS20! Senzor poskytuje vysokou přesnost měření, takže budete mít vždy aktuální informace o podmínkách ve vašem prostředí. S aplikací Smart Life/Tuya získáte možnost na dálku sledovat parametry a vytvářet scénáře a kompatibilita s hlasovými asistenty ještě více usnadní používání. Zařízení také nabízí užitečné funkce, jako je budík, stopky a odpočítávání, díky čemuž je všestrannějším nástrojem pro každodenní život.

 

Avatto/WHS20/4

Přesné měření u vás doma

Nyní získáte plnou kontrolu nad podmínkami ve vaší domácnosti! Senzor poskytuje extrémně přesná měření, takže budete mít vždy spolehlivé informace o okolním prostředí. Můžete také libovolně přepínat mezi stupni Celsia a Fahrenheita a upravit tak zařízení podle svých preferencí.

 

Avatto/WHS20/2

Objevte nový rozměr ovládání

Ovládání zařízení je jednodušší, než si myslíte! Pomocí aplikace Smart Life/Tuya Smart můžete prostřednictvím chytrého telefonu sledovat teplotu a vlhkost v reálném čase odkudkoli na světě. Snímač je také kompatibilní s hlasovými asistenty, jako je Amazon Alexa a Google Home. To vám umožňuje ovládat a získávat informace o podmínkách ve vaší domácnosti pomocí jednoduchých hlasových příkazů.

 

Avatto/WHS20/3

Chytrý dům na dosah ruky

Vytvořte si chytrou domácnost s Avatto! Senzor nabízí možnost vytvářet chytré provozní scénáře s dalšími zařízeními ve vaší domácnosti. Nastavte svou klimatizaci, zvlhčovač nebo čističku tak, aby pracovala automaticky v závislosti na hodnotách senzoru! Avatto WHS20 vám navíc umožňuje sdílet přístup k senzoru s ostatními členy rodiny, což znamená, že každý může sledovat a ovládat podmínky ve vaší domácnosti ze svého chytrého telefonu.

 

Avatto/WHS20/8

Další schopnosti

Snímač je vybaven přehledným LCD displejem s nastavitelným jasem, který vám umožní pohodlně odečítat naměřené hodnoty, a také vás informuje o aktuálním čase, datu nebo úrovni nabití. Avatto WHS20 má také funkce, které vám udělají život ještě pohodlnější. Pomocí budíku, stopek a časovače si můžete zařízení přizpůsobit tak, aby vyhovovalo vašim denním potřebám a plánu.

 

Avatto/WHS20/9

Balení obsahuje:

  • senzor
  • nabíjecí stanice
  • napájecí kabel
  • návod k použití

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.202 kg
Aplikace: Tuya, Smart Life
Hlasový asistent: Google Assistant, Alexa
Připojení / protokol: Wi-Fi
Bezdrátové připojení: 2,4 GHz IEEE 802.11 b/g/n
Hmotnost: 130 g
Napájení: 5 V/1 A nebo baterie AA x3
Přesnost měření teploty: ± 1ºC
Přesnost měření vlhkosti: ±5% RELATIVNÍ VLHKOSTI
Rozměry: 80 x 86 x 105 mm
Rozsah měření teploty: 0ºC~60ºC
Rozsah měření vlhkosti: 0% ~99% RELATIVNÍ VLHKOSTI

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Avatto je společnost zaměřená na posílení chytrých domácností po celém světě pomocí bezproblémového ovládání. Jejich inovativní zařízení jsou navržena s důrazem na jednoduchost ovládání prostřednictvím mobilní aplikace a kompatibilitu s hlasovými asistenty jako Google a Amazon. Avatto nabízí širokou škálu produktů pro osvětlení, zabezpečení, správu energie a zábavu, které zvyšují funkcionalitu domova a zjednodušují život. Snaží se zajistit bezproblémovou integraci, vysoký výkon a spolehlivost každého zařízení. Avatto se snaží překonat očekávání zákazníků a umožnit jim využít plné potenciálu chytrého bydlení.