Dálkový ovladač Sonoff RM433R2 433MHz

169 Kč / ks 139,67 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
  • baterie CR2450
  • aplikace eWeLink

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Dálkový ovladač Sonoff RM433R2 433MHz

Užijte si pohodlné ovládání svých zařízení. Dálkový ovladač Sonoff RM433 umožňuje dálkově ovládat vybraná zařízení. Je vybaven 8 tlačítky, která poskytují rychlý přístup k různým funkcím. Jeho instalace a konfigurace je velmi snadná. Vyznačuje se širokou kompatibilitou se zařízeními Sonoff a minimalistickým, elegantním designem.

K dispozici je mnoho funkcí

V závislosti na tom, s jakým zařízením dálkový ovladač spárujete, budou některá tlačítka odpovídat různým funkcím. Pomocí nich můžete nejen zapnout nebo vypnout konkrétní zařízení, ale také například upravit jas světla nebo nastavit rychlost ventilátoru.

Široká kompatibilita - rychlé párování

Dálkový ovladač je kompatibilní s mnoha zařízeními Sonoff. Můžete jej snadno spárovat například s ovladačem světla a ventilátoru iFan03, spínačem 4CH Pro R2 nebo spínačem řady TX. Proces párování je velmi jednoduchý - stačí stisknout tlačítko! Dálkový ovladač navíc umožňuje ovládat spárované zařízení i bez připojení Wi-Fi.

Moderní design

Díky minimalistickému designu a klasické bílé barvě dálkový ovladač dokonale zapadne do téměř jakéhokoli uspořádání. Jeho moderní, stylový design pravděpodobně osloví většinu uživatelů. Zařízení nejenže nebude narušovat výzdobu místnosti, ale také decentně podtrhne její charakter.

2 způsoby montáže

O způsobu montáže zařízení rozhodujete sami. Můžete jej nainstalovat na speciální podstavec a připevnit ke zdi pomocí šroubů. Existuje také možnost montáže pomocí pásky. Poznámka: podstavec a páska nejsou součástí sady, je třeba je zakoupit zvlášť.

 

Parametry

Značka Sonoff
Model RM433
RF 433,92 MHz
Rozměry pilotu 86x45x12,5 mm
Rozměry základny (prodává se samostatně) 86x86x15,8 mm
Napájení Baterie 27A (12V)
Materiál PC V0

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.052 kg
Připojení: Wi-Fi

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sonoff je mladá společnost založená v roce 2015 s cílem zlepšit životy lidí prostřednictvím jejich chytrého elektrického příslušenství. Navrhují, testují a vytvářejí inovativní, jednoduché a cenově dostupné produkty pro každou domácnost. Mezi jejich produkty patří chytré vypínače, zásuvky, žárovky a bezpečnostní zařízení, která lze snadno ovládat pomocí aplikace eWeLink pro Android a iOS a jsou kompatibilní s hlasovými asistenty, jako je Google Assistant a Amazon Alexa. Slogan značky Sonoff "Your Smart Home Solution" perfektně vystihuje zaměření a poslání této inovativní společnosti.