Chytrý ovladač Wi-Fi Sonoff iFan04-H

Works with alexa
Značka: Sonoff
439 Kč / ks 362,81 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení


Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Inteligentní ovladač Wi-Fi Sonoff iFan04-H

Nyní můžete svůj stropní ventilátor se světlem ovládat ještě pohodlněji. Inteligentní ovladač Sonoff iFan04-H umožňuje ovládat zařízení na dálku pomocí aplikace nebo speciálního dálkového ovladače s frekvencí 433 MHz RF. Vytvářejte provozní plány, vybírejte ze 3 dostupných rychlostí ventilátoru a sdílejte ovládání s ostatními členy rodiny. Výrobek je také kompatibilní s hlasovými asistenty Google Assistant a Amazon Alexa.

3 úrovně rychlosti ventilátoru

Přizpůsobte provoz ventilátoru svým potřebám - s ovladačem Sonoff iFan04-H to bude jednodušší než kdy dříve! Aplikace a dálkový ovladač vám umožní rychle a pohodlně zvolit jednu ze 3 dostupných rychlostí. Slunečný jarní den? Nebo horké letní odpoledne? S ovladačem Sonoff snadno zajistíte optimální výkon ventilátoru v každé situaci!

Dálkové ovládání s aplikací

Po spárování vybraného zařízení s ovladačem získáte možnost ovládat jej na dálku pomocí aplikace eWeLink. Jednoduše sáhněte po svém chytrém telefonu a zapněte nebo vypněte jej, změňte rychlost ventilátoru nebo pro něj nastavte časový plán. Nyní můžete snadno zajistit, aby se vaše zařízení automaticky spustilo v nastavený čas! Stav ventilátoru je navíc synchronizován s vaším telefonem v reálném čase. Vždy tak budete vědět, kdy je zapnutý!

Sdílení ovládání

Tím však možnosti, které aplikace poskytuje, nekončí. Můžete ji také použít ke sdílení zařízení s dalšími uživateli - například s rodinnými příslušníky nebo přáteli. Stačí několik kliknutí a i oni mohou ventilátor dálkově ovládat, kontrolovat jeho stav, vytvářet pro něj pracovní plány nebo upravovat rychlost. Plnou kontrolu máte na dosah ruky!

Dálkové ovládání

Dálkové ovládání RM433 vám také umožní pohodlně ovládat zařízení spárovaná s ovladačem. Pomocí něj můžete například jediným kliknutím zapnout nebo vypnout světlo, zapnout nebo vypnout ventilátor nebo zvolit jeden ze tří dostupných stupňů rychlosti. Dálkový ovladač také umožňuje jednoduché a rychlé spárování zařízení. Stačí stisknout a podržet příslušné tlačítko.

Možnost hlasového ovládání

Chystáte se jít spát, ale nechce se vám vstávat z postele, abyste zhasli světlo? Nebo možná sedíte v pohodlném křesle a chcete zapnout ventilátor, ale nemáte po ruce dálkový ovladač ani telefon? Žádný problém! Ovladač iFan04-H je kompatibilní s chytrými asistenty Google Assistant a Amazon Alexa. Můžete jej tedy ovládat hlasovými příkazy. Stačí vydat příslušný příkaz, například k zapnutí ventilátoru a nastavení jeho rychlosti!

 

Parametry 

Značka Sonoff
Model iFAN04-H
Vstup 100-240V AC 50/60Hz 5A
Materiál (kryt) PC V0
Certifikace CE, FCC, RoHS
Hmotnost 125g
Rozměry 116x55x26mm
RF dálkové ovládání 433,92 MHz (není součástí dodávky)
Wi-Fi IEEE 801.11 b/g/n 2,4GHz
Výstup Ventilátor: 100-240 V AC 50/60 Hz 2A;
Osvětlení: 100-240V AC 50/60Hz 3A;

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.224 kg
Kompatibilita: Google Assistant, Alexa
Připojení: Wi-Fi

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sonoff je mladá společnost založená v roce 2015 s cílem zlepšit životy lidí prostřednictvím jejich chytrého elektrického příslušenství. Navrhují, testují a vytvářejí inovativní, jednoduché a cenově dostupné produkty pro každou domácnost. Mezi jejich produkty patří chytré vypínače, zásuvky, žárovky a bezpečnostní zařízení, která lze snadno ovládat pomocí aplikace eWeLink pro Android a iOS a jsou kompatibilní s hlasovými asistenty, jako je Google Assistant a Amazon Alexa. Slogan značky Sonoff "Your Smart Home Solution" perfektně vystihuje zaměření a poslání této inovativní společnosti.