Chytrý spínač Sonoff SPM-4Relay

1 390 Kč / ks 1 148,76 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
  • v kombinaci s modulem SPM-Main (prodává se samostatně) umožňuje měření spotřeby energie
  • Vstupní proud: 100-240V ~50/60Hz, 20A na kanál, 80A max
  • Výstupní proud: 100-240V ~50/60Hz, 20A na kanál, 80A max
  • připojení Wi-Fi

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Chytrý vypínač Sonoff SPM-4Relay

Chytrý spínač Sonoff SPM-4Relay, který v kombinaci s modulem SPM-Main (prodává se samostatně) umožňuje měření spotřeby energie. Zvládne 4 nezávislé kanály a umožňuje také použít ochranu proti přetížení, která chrání zařízení před poškozením. Výrobek se zároveň velmi snadno instaluje - můžete jej snadno namontovat na vodicí lištu.

Více aplikací

Přepínače Sonoff SPM-4Relay se osvědčí v mnoha aplikacích. Umožní vám například zkontrolovat, kolik elektřiny měsíčně spotřebují vaši nájemníci, stejně jako spotřebu energie v obchodním centru nebo kanceláři. Výrobek se osvědčí také v kryptoměnovém dole nebo serverovně. Díky funkci ochrany proti přetížení snížíte riziko poškození zařízení.

Spolehlivé připojení

Jak to všechno funguje? Sonoff vám dává možnost připojit vaše zařízení. Přepínač SPM-Main komunikuje s cloudem pomocí připojení Ethernet nebo Wi-Fi. Díky tomu může ovládat přepínače SPM-4Relay prostřednictvím rozhraní RS-485. Díky tomu je zajištěn stabilní přenos dat na velké vzdálenosti. Nebojte se problémů s připojením!

Měření spotřeby energie

Chcete mít možnost kontrolovat spotřebu energie v každé místnosti v kanceláři? Nebo snad chcete kontrolovat, kolik energie spotřebovávají vaši nájemníci? Přepínače Sonoff SPM-Main a SPM-4Relay vám to umožní! Zařízení umožňují přesně měřit spotřebu energie a pohodlný přístup k informacím zajišťuje aplikace eWeLink. Pro kontrolu spotřeby energie již nemusíte opouštět dům - stačí sáhnout po telefonu!

Ochrana proti přetížení

Pomocí vypínačů značky Sonoff můžete také zvýšit bezpečnost ve své serverovně nebo kryptoměnovém dole. Výrobek nabízí funkci ochrany proti přetížení. Stačí ji aktivovat a připojené zařízení se automaticky vypne, jakmile aktuální parametry dosáhnou hodnot uvedených v aplikaci.

4 kanály na jeden spínač

Každý spínač SPM-4Relay nabízí 4 nezávislé kanály s maximální zátěží 20 A každý. Navíc může jeden SPM-Main ovládat až 32 spínačů SPM-4Relay. To znamená, že jeden hlavní modul zvládne až 128 kanálů! To je ideální řešení například pro bytový dům, kde umožní kontrolovat spotřebu energie nájemníků pronajímaných bytů. Propojte přepínače dohromady a těšte se z výsledků!

 

Parametry

Značka Sonoff
Model SPM-4Relay
Barva Bílá
Vstupní proud 100-240V ~50/60Hz 20A na kanál, 80A max.
Výstupní proud 100-240V ~50/60Hz 20A na kanál, 80A max.
Materiál PC V0
Rozměry 250x90x66,5mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.584 kg
Připojení: Wi-Fi

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sonoff je mladá společnost založená v roce 2015 s cílem zlepšit životy lidí prostřednictvím jejich chytrého elektrického příslušenství. Navrhují, testují a vytvářejí inovativní, jednoduché a cenově dostupné produkty pro každou domácnost. Mezi jejich produkty patří chytré vypínače, zásuvky, žárovky a bezpečnostní zařízení, která lze snadno ovládat pomocí aplikace eWeLink pro Android a iOS a jsou kompatibilní s hlasovými asistenty, jako je Google Assistant a Amazon Alexa. Slogan značky Sonoff "Your Smart Home Solution" perfektně vystihuje zaměření a poslání této inovativní společnosti.