Chytrý přepínač Sonoff SPM-Main

959 Kč / ks 792,56 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
  • připojení Wi-Fi
  • Vstup 100-240V ~50/60Hz 50mA max

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Chytrý přepínač Sonoff SPM-Main

Chytrý přepínač Sonoff SPM-Main, který umožňuje měření spotřeby energie a podporuje připojení přes Ethernet i Wi-Fi. Zvládne až 128 kanálů - můžete jej kombinovat až s 32 přepínači SPM-4Relay (každý po 4 kanálech), které lze zakoupit samostatně. Navíc ochrana proti přetížení zabraňuje poškození vašich zařízení. Výrobek se také velmi snadno instaluje.

Více aplikací

Přepínač SPM-Main se osvědčí v mnoha různých aplikacích. Umožní vám například zjistit, kolik elektřiny měsíčně spotřebují vaši nájemníci, nebo zjistit spotřebu energie v obchodním centru či kanceláři. Výrobek se osvědčí také v serverovně nebo v kryptoměnovém dole - funkce ochrany proti přetížení vám umožní zabránit poškození některých zařízení.

Spolehlivý přenos signálu

Užijte si možnost připojení zařízení. SPM-Main komunikuje s cloudem prostřednictvím ethernetového nebo Wi-Fi připojení. Připojuje se také k přepínačům SPM-4Relay prostřednictvím RS-485, takže dokáže zajistit stabilní přenos na velké vzdálenosti. Problémy s připojením jsou minulostí!

Měřič spotřeby energie

Chcete kontrolovat změny spotřeby energie v jednotlivých místnostech v kanceláři? Nebo vás zajímá, kolik elektřiny spotřebují vaši nájemníci? Se společností Sonoff je to možné! Spínače SPM-Main a SPM-4Relay vám umožní přesně měřit spotřebu elektrické energie. Všechny informace najdete v aplikaci eWeLink. Díky tomu můžete kontrolovat spotřebu energie, aniž byste museli opustit dům - stačí sáhnout po telefonu!

Ochrana proti přetížení

Zvyšte bezpečnost ve své serverovně a nebojte se poškození svých zařízení. Spínač nabízí funkci ochrany proti přetížení. Po její aktivaci se zařízení automaticky vypne, když proud, napětí nebo výkon dosáhne hodnoty uvedené v aplikaci. K dispozici je také funkce zpoždění zátěže.

Podporuje až 128 kanálů

Jeden modul SPM-Main umožňuje ovládat až 32 spínačů SPM-4Relay. Navíc každý SPM-4Relay nabízí až 4 nezávislé kanály s maximální zátěží 20 A každý. To znamená, že modul SPM-Main může obsluhovat až 128 kanálů! Díky tomu je ideální například v bytovém domě, kde umožňuje kontrolovat spotřebu energie nájemníků pronajímaných bytů.

Další zařízení

Nyní můžete ukládat historii měření spotřeby energie za posledních 180 dní. Přepínač je vybaven slotem pro kartu SD (8-32 GB, SDHC). Díky tomu můžete data pohodlně exportovat a máte jistotu, že nepřijdete o žádné důležité informace. Problémy vám nebude činit ani montáž přepínačů SPM-Main a SPM-4Relay. Můžete je snadno namontovat na vodicí lištu. Poznámka: karta SD není součástí sady.

 

Parametry

Značka Sonoff
Model SPM-Main
Barva Bílá
Vstup 100-240V ~50/60Hz 50mA max.
Wi-Fi 802.11 b/g/n 2,4GHz
Materiál PC V0
Rozměry 142,5x90x66,5 mm
Kompatibilní karty SD 8-32 GB, SDHC

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.214 kg
Připojení: Wi-Fi

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sonoff je mladá společnost založená v roce 2015 s cílem zlepšit životy lidí prostřednictvím jejich chytrého elektrického příslušenství. Navrhují, testují a vytvářejí inovativní, jednoduché a cenově dostupné produkty pro každou domácnost. Mezi jejich produkty patří chytré vypínače, zásuvky, žárovky a bezpečnostní zařízení, která lze snadno ovládat pomocí aplikace eWeLink pro Android a iOS a jsou kompatibilní s hlasovými asistenty, jako je Google Assistant a Amazon Alexa. Slogan značky Sonoff "Your Smart Home Solution" perfektně vystihuje zaměření a poslání této inovativní společnosti.