Chytrá zásuvka WiFi NEO NAS-WR15W Tuya 16A FR

SmartThings Works with alexa
Značka: Neo
219 Kč / ks 180,99 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
  • hlasového ovládání
  • připojení Wi-Fi

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Chytrá zásuvka WiFi NEO NAS-WR15W Tuya 16A FR

Chcete, aby vaše domácnost byla chytřejší? Chytrá zásuvka vám to umožní! Umožní vám pohodlně ovládat domácí spotřebiče. A co víc, s pomocí speciální aplikace máte možnost vytvářet chytré plány. Pro větší pohodlí má také možnost hlasového ovládání, protože vykazuje kompatibilitu s aplikacemi Google Assistant, Amazon Alexa nebo SmartThings. Ani připojení k němu nebude problém, protože podporuje bezdrátové připojení IEEE 802.11 b/g/n.

Neo/NAS-WR15W-FR/6

Chytrá domácnost

Se zásuvkou Smart Plug si snadno vytvoříte inteligentní domácnost svých snů! Zařízení můžete pohodlně ovládat z úrovně svého telefonu, díky čemuž budete mít kontrolu nad domácími spotřebiči, ať jste kdekoli! Můžete snadno připojit zařízení, jako je pračka, ventilátor, lednička, televizor, lampa, mikrovlnná trouba, ale nejen to! Mějte bezproblémovou kontrolu nad vším!

Neo/NAS-WR15W-FR/2

Komfortní používání

Nebojte se složitého nastavování a instalace. Se zásuvkou Neo se připojíte snadno a rychle! Stačí se připojit k internetu, nainstalovat aplikaci a přidat do ní své zařízení. Navíc funguje s nejoblíbenějšími platformami, jako jsou Tuya Smart, Amazon Alexa, Google Assistant a Tmall Genie. S Neo není prostor pro nepříjemnosti!

Neo/NAS-WR15W-FR/4

Snadné ovládání

Chytrou zásuvku můžete ovládat z telefonu. Díky speciální aplikaci budete moci snadno zapínat a vypínat připojená zařízení, ať jste kdekoli! Navíc můžete vytvářet i chytré plány. Umožní vám také kontrolovat spotřebu energie v reálném čase.

Neo/NAS-WR15W-FR/3

Zabezpečení

Chytrá zásuvka Neo je také zárukou bezpečnosti. Je vybavena funkcí inteligentního dětského zámku, takže si můžete být jisti, že vaši nejmladší členové rodiny budou řádně chráněni před úrazem elektrickým proudem. A co víc, když se doma vypne proud, vaše nastavení se zachová. To vám poskytne nejen pocit bezpečí, ale také zajistí vaše pohodlí.

Neo/NAS-WR15W-FR/1
 
Parametry

Výrobce Neo
Model NAS-WR15W
Jmenovité napětí AC110-230V±10%, 50/60Hz
Jmenovitý proud 16 A
Bezdrátové připojení IEEE 802.11 b/g/n
Provozní rozsah 45 m
Pracovní teplota 0 °C ~ 40 °C
Provozní vlhkost 20 % ~ 85 % RELATIVNÍ VLHKOSTI
Kompatibilita Amazon Alexa, Google Assistant
Rozměry 50 × 50 × 85 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.09 kg
Kompatibilita: Google Assistant, Tuya, Alexa, SmartThings
Připojení: Wi-Fi

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Česká společnost Immax Neo přináší komplexní řešení chytré domácnosti s nejširší nabídkou chytrého designového osvětlení v České republice, zabezpečením domova a dalšími SMART zařízeními. Jejich produkty vynikají jednoduchým ovládáním a jsou kompatibilní s různými systémy jako iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri, Google Assistant a dalšími.