Chytrá Wi-Fi LED žárovka MSL120 Meross (HomeKit)

Works with Apple Home SmartThings Works with alexa
Značka: Meross
349 Kč / ks 288,43 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Meross Smart Wi-Fi LED žárovka RGBWW E27, MSL120HK (verze pro EU) je určena pro připojení k vaší domácí síti Wi-Fi. Tato specifická žárovka nabízí osvětlení RGBWW, což znamená, že dokáže produkovat širokou škálu barev včetně červené, zelené, modré a různých odstínů bílé (teplá bílá až studená bílá).

  • RGBWW
  • Stmívatelná
  • Ovládání hlasem a aplikací
  • Plány a úspora energie
  • E27

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Chytrá LED žárovka Meross MSL120HK (HomeKit)

 

Užijte si pohodlné dálkové ovládání osvětlení a vytvořte jedinečnou atmosféru pro každou příležitost. Chytrá LED žárovka Meross MSL120 umožňuje libovolně nastavovat jas, teplotu barev a dokonce i barvu světla a je mimořádně energeticky úsporná. Můžete ji pohodlně ovládat na dálku pomocí aplikace Meross. Je také kompatibilní mimo jiné s Apple HomeKit, Amazon Alexa a Google Assistant, takže ji můžete ovládat i hlasem.


Ovládání osvětlení na dálku

Stalo se vám někdy, že jste před odchodem z domu zapomněli zhasnout světla? Teď už to není problém - žárovku můžete kdykoli vypnout pomocí svého chytrého telefonu! Aplikace Meross vám umožní ovládat zařízení odkudkoli - v práci, v restauraci nebo dokonce na dovolené v zahraničí. Nyní máte vše potřebné na dosah ruky! Výrobek také spolupracuje se systémy Apple HomeKit, Samsung SmartThings, Amazon Alexa, Google Assistant a Line Clova.


Inteligentní domácnost přizpůsobená vašemu životnímu stylu

Už nemusíte sami zhasínat světlo, když odcházíte do práce, nebo ho zapínat, když se vracíte. Chytrá LED žárovka Meross se vám přizpůsobí! Jak funguje? Jediné, co musíte udělat, je nastavit časový plán. Zařiďte, aby se světlo automaticky rozsvítilo v 7:00, když vstáváte, a zhaslo v 8:00, když jdete do práce. Vracíte se domů obvykle kolem 17. hodiny? Nastavte světla tak, aby se rozsvítila a přivítala vás! Možnosti jsou téměř nekonečné.


Vytvořte si doma tu správnou atmosféru

Věděli jste, že barvou a intenzitou osvětlení můžeme fantasticky podtrhnout charakter zvolené příležitosti, a dokonce ovlivnit naši náladu? Meross vám umožní takové možnosti pohodlně využít! LED žárovka umožňuje zvolit si jas a barevnou teplotu osvětlení, a dokonce i jeho barvu! Široká škála barev RGB umožňuje snadno najít ideální odstín pro sebe. Snadno tak vytvoříte dokonalou atmosféru během romantické večeře, filmového večera nebo domácí párty!


Stačí pár slov

Nechce se vám vstávat z postele, abyste zhasli světlo? Máte plné ruce práce s vařením a potřebujete rozsvítit? Teď už to není problém! LED žárovka Meross MSL120 je kompatibilní s hlasovými asistenty Siri, Google Assistant a Amazon Alexa. To znamená, že ji můžete pohodlně ovládat hlasem. Stačí vydat příslušný příkaz a sledovat, jak se světlo rozsvítí, zhasne, rozzáří nebo zrůžoví.


Snadná instalace a energetická účinnost

Vyberte si ekologické, a přitom úsporné řešení. Žárovka spotřebovává extrémně málo energie - ve srovnání s podobnými modely ušetří až 78,3 % energie. Její instalace a konfigurace vám nebude činit ani sebemenší problém. Pro správný provoz zařízení stačí pouze stávající připojení Wi-Fi ve vaší domácnosti - není třeba kupovat žádné další rozbočovače. S Merossem se můžete rozloučit s vysokými účty za elektřinu a ušetřit peníze!

Balení obsahuje

  • 1x Smart LED žárovka
  • 1x Uživatelská příručka

 Parametry

Značka Meross
Model MSL120HK
Verze EU
Vstup 200-240V ~50/60Hz
Jas 810 lm, ekvivalent 60 W
Stmívatelné Ano
Teplota barev Nastavitelná 2700-6500K
RGB Ano
Úhel vyzařování 180°
Výkon v pohotovostním režimu <0.5W
Spotřeba energie 9W
Životnost Přibližně 22,8 let při provozu cca 3 h/den
Anténa 1 interní anténa
Bezdrátový standard IEEE 802.11 b/g/n, 2,4 GHz, 1T1R
Bezdrátové zabezpečení

Podporuje 64/128bitové WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK

*Nepodporuje podnikové Wi-Fi.

Certifikace USA: FCC, UL; EU: CE, RoHS, WEEE; JP: Telec, PSE
Systémové požadavky iOS 13.0 nebo vyšší, Android 4.1 nebo vyšší, existující připojení Wi-Fi
Provozní teplota 0 °C-40 °C
Teplota skladování -40°C-70°C
Provozní vlhkost 10%-90% (bez kondenzace)
Aplikace Meross
Kompatibilita Apple HomeKit, Google Assistant, Amazon Alexa, Samsung SmartThings

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.092 kg
Kompatibilita: Google Assistant, Apple HomeKit, Line Clova, Alexa, SmartThings
Připojení: Wi-Fi

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Meross je společnost založená v roce 2016, která se zaměřuje na kreativitu a inovace v oblasti chytrých domácností. Jejich tým odborníků se snaží vytvářet produkty, které zlepšují životy lidí a přinášejí inteligentní a jednoduché řešení pro domovy. Meross se rychle rozrůstá a nabízí širokou škálu chytrých zařízení, jako jsou zástrčky, žárovky, spínače, ochrany před přepětím, otvírače garážových vrat a termostaty. Jejich produkty jsou kompatibilní s různými platformami jako Apple HomeKit, Amazon Alexa, Google Assistant a SmartThings.