Chytrá Wi-Fi čistička vzduchu Meross MAP100

Works with Apple Home SmartThings Works with alexa
Značka: Meross
2 290 Kč / ks 1 892,56 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Inteligentní čistička vzduchu Wi-Fi je zařízení určené ke zlepšení kvality vzduchu v interiéru odstraněním polétavých částic, alergenů, znečišťujících látek a pachů ze vzduchu. Tuto Wi-Fi čističku vzduchu lze ovládat na dálku přes aplikaci.

  • Hladina hluku již od 24 dB.
  • H13 True HEPA filtr zachytí 99,97% nečistot ve vzduchu.
  • Funguje s Apple HomeKit, Amazon, Google a SmartThings.
  • Ideální pro místnosti do 19 m2

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Chytrá čistička vzduchu Meross MAP100HK (HomeKit)

 

Víte, kolik škodlivých chemických látek a mikroorganismů se může vznášet ve vzduchu? S čističkou Meross MAP100 se jich můžete účinně zbavit! Díky třístupňové filtraci si přístroj dokonale poradí například s prachem, vlasy a pylem. Pracuje mimořádně tiše a je ideální pro místnosti do 19 m2. Můžete ji ovládat na dálku - pomocí aplikace nebo hlasových příkazů. Výrobek je kompatibilní mimo jiné s Apple HomeKit a Samsung SmartThings.


Účinná třístupňová filtrace

Díky čemu dokáže čistička tak účinně zlepšit kvalitu vzduchu ve vaší domácnosti? Přístroj nabízí 3stupňovou filtraci. Nejprve jsou izolovány větší nečistoty, jako jsou vlasy a prach. Poté filtr HEPA H13 zachytí až 99,97 % jemných částic a eliminuje kouř, pyl a znečištění. Nakonec filtr s aktivním uhlím redukuje pachy, těkavé organické látky a další nebezpečné látky. Díky tomu se můžete těšit z vynikající kvality vzduchu v interiéru!


Snadné použití

Čistička byla navržena tak, aby její používání bylo pro vás co nejjednodušší. Pohodlný přístup k jejím základním funkcím zajišťuje 1 tlačítko. Tímto tlačítkem můžete přístroj nejen zapnout a vypnout, ale také zvolit jednu z dostupných rychlostí. Pouhými několika kliknutími můžete přizpůsobit provoz čističky svým potřebám - je to tak snadné! V případě potřeby můžete také rychle obnovit tovární nastavení výrobku.


Využijte výhod dálkového ovládání

Nyní můžete čističku pohodlně ovládat ze svého chytrého telefonu. Aplikace Meross umožňuje nejen její dálkové zapínání a vypínání, ale také například vytváření jejích pracovních plánů. Můžete tak snadno zařídit, aby se přístroj staral o kvalitu vzduchu ve vaší domácnosti, když jdete do práce. Chcete více? Čistička je kompatibilní se Siri, Google Assistant a Amazon Alexa. Můžete ji tedy pohodlně ovládat hlasem - stačí zadat správný příkaz!


Spolehlivé čištění vzduchu v celé místnosti

Kuchyň, obývací pokoj nebo třeba ložnice? Sami se rozhodněte, kde chcete, aby čistička fungovala. Zařízení je ideální pro místnosti o velikosti až cca 19 m2. Díky 360° výstupu dokáže účinně vyčistit vzduch v každém koutě místnosti. Výrobek vyniká také působivou účinností - jeho hodnota CADR je 160 m3/h. Jednoduše jej umístěte do vámi vybrané místnosti a proměňte ji v bezpečné, zdraví prospěšné místo!


Překvapivě tichý

Spěte klidně, zatímco se čistička značky Meross postará o vynikající kvalitu vzduchu ve vaší domácnosti. Nemusíte se obávat nepříjemného hluku, který by rušil váš odpočinek! Přístroj pracuje překvapivě tiše - v režimu spánku jeho hladina hluku nepřesahuje 24 dB a v režimu High se pohybuje kolem 48 dB. Pro srovnání, v každodenním venkovním prostředí se tato hodnota pohybuje kolem 70 dB a více. Při používání zařízení MAP100 se tedy nemusíte obávat nepříjemného hluku.


Balení obsahuje:

  • 1 x čistička vzduchu Smart Wi-Fi
  • 1 x uživatelská příručka
  • 1 x napájecí adaptér
  • 1 x 3-stupňový filtr H13 True HEPA

 Parametry

Značka Meross
Model MAP100HK
Verze EU
Rozměry 180 x 180 x 390 mm
Hmotnost 2,3 kg
CADR 160m3/h
Doporučená plocha místnosti Do cca 19 m2
Příkon DC 12V 2A
Úroveň hlasitosti 24-48 dB
LED 4x indikátor rychlosti ventilátoru
Délka kabelu adaptéru 1.5m
Bezdrátový standard IEEE 802.11 b/g/n, 2,4 GHz
Certifikace CE, FCC, WEEE
Systémové požadavky iOS 13.0 nebo vyšší, Android 4.1 nebo vyšší, existující připojení Wi-Fi
Provozní teplota 0 °C-40 °C
Teplota skladování -40°C-70°C
Provozní vlhkost 10%-90% (bez kondenzace)
Skladovací vlhkost 5-90 % (bez kondenzace)
Kompatibilita Apple HomeKit, Amazon Alexa, Google Assistant, Samsung SmartThings

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 4.782 kg
Kompatibilita: Google Assistant, Apple HomeKit, Alexa, SmartThings
Připojení: Wi-Fi

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Meross je společnost založená v roce 2016, která se zaměřuje na kreativitu a inovace v oblasti chytrých domácností. Jejich tým odborníků se snaží vytvářet produkty, které zlepšují životy lidí a přinášejí inteligentní a jednoduché řešení pro domovy. Meross se rychle rozrůstá a nabízí širokou škálu chytrých zařízení, jako jsou zástrčky, žárovky, spínače, ochrany před přepětím, otvírače garážových vrat a termostaty. Jejich produkty jsou kompatibilní s různými platformami jako Apple HomeKit, Amazon Alexa, Google Assistant a SmartThings.