AQARA Adjustable Cylinder (AL-D04E) - modulární zámková vložka




Související produkty
Detailní popis produktu
Ideální partner pro váš chytrý zámek
Tato nastavitelná cylindrická vložka byla vyvinuta speciálně pro zámek AQARA Smart Lock U200. Pokud chcete přejít na chytré zamykání, ale vaše stávající vložka není kompatibilní nebo nemá potřebné bezpečnostní funkce, tento modulární válec vyřeší celý problém za vás.
Univerzální řešení pro každé dveře
Zapomeňte na složité měření dveří a strach, že koupíte špatný rozměr. Vložka má unikátní modulární konstrukci, kterou lze přímočaře prodlužovat nebo zkracovat. Díky tomu se dokáže přizpůsobit téměř jakýmkoliv dveřím v Evropě. Vnější stranu nastavíte v rozsahu 32–67 mm a vnitřní v rozmezí 30–65 mm.
Domů se dostanete za každé situace
Velkou předností je takzvaná nouzová a havarijní funkce (označovaná také jako BSZ). Ta zajišťuje, že dveře můžete zvenčí kdykoliv odemknout klasickým klíčem, i když je z vnitřní strany nasazený otočený chytrý zámek AQARA U200. Nikdy se tak nestane, že byste kvůli vybité baterii v elektronice zůstali zabouchnutí venku.
Maximální bezpečí pro vaši domácnost
Vložka nabízí špičkovou ochranu proti mechanickému vloupání a neoprávněné manipulaci. Součástí balení jsou čtyři speciální klíče. Z důvodu maximálního důrazu na bezpečnost, k těmto klíčům nelze v běžných zámečnictvích vyhotovit žádné duplikáty.
Obsah balení
- Sada nastavitelného válce × 1
- Adaptér válce × 1
- Klíč × 4
- Šestihranný šroubovák × 1
- Sada šroubů × 1
- Uživatelská příručka × 1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smart Home |
|---|---|
| EAN: | 6975833358519 |
| Celková nastavitelná délka: | 62 mm až 132 mm |
| Kompatibilita: | AQARA Zámek U200 |
| Možnost vyhotovení duplikátů klíčů: | Ne |
| Nastavitelná délka - vnější strana: | 32 mm až 67 mm |
| Nastavitelná délka - vnitřní strana: | 30 mm až 65 mm |
| Nouzová funkce (BSZ): | Ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Aqara je dynamická značka inteligentní domácí automatizace, která patří pod světoznámého výrobce Xiaomi. Specializuje se na vývoj chytrých domácích zařízení, jako jsou senzory, spínače, kamery a centrální jednotky. Jednotlivé produkty značky Aqara jsou navržené tak, aby spolu dokonale komunikovaly a vytvářely tak integrovaný systém, který lze ovládat jednoduše přes mobilní aplikaci. Díky široké kompatibilitě s dalšími platformami jako jsou Apple HomeKit, Google Assistant či Amazon Alexa, je Aqara oblíbenou volbou pro ty, kteří hledají flexibilní a uživatelsky příjemné řešení pro chytrou domácnost. Ať už jste nadšenec do technologií, usilujete o zvýšení bezpečnosti vašeho domova, nebo se snažíte snížit energetickou stopu, Aqara má řešení, které se přizpůsobí vašim potřebám.
| Výrobní společnost : | Lumi United Technology Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | No. 18, Changsheng West Road, Nanxiang Township, Jiading District, Shanghai, China |
| Zástupce výrobce v EU : | Aqara GmbH |
| Adresa zástupce v EU : | Hansaallee 299, 40549 Düsseldorf, Německo |
| E-mail zástupce v EU : | eu.support@aqara.com |
