Chytrý spínací modul ZigBee Avatto ZWSM16-W1 TUYA

Works with alexa
Značka: Avatto
259 Kč / ks 214,05 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

ZigBee Avatto ZWSM16-W1 TUYA

Usnadněte si ovládání osvětlení ve vaší domácnosti. Funkční jednokanálový spínač Avatto ve vstupu vám umožní ovládat světla na dálku - pomocí aplikace TUYA / Smart Life nebo hlasových asistentů Google Assistant nebo Amazon Alexa. Umožňuje také vytvářet provozní plány, časovače a automatizace. Zařízení je zároveň kompaktní a velmi snadno se instaluje. Podporuje komunikační protokol ZigBee 3.0 - pro jeho správnou funkci je nutná brána ZigBee (prodává se samostatně).

Mnoho možností s aplikací

Už se nemusíte bát, že zapomenete vypnout světlo před odchodem z domu - nyní to můžete udělat pomocí svého chytrého telefonu! Aplikace TUYA / Smart Life vám umožní zapínat a vypínat světla na dálku. Umožňuje také seskupovat vypínače a spravovat jich více najednou. Zařízení můžete také sdílet s ostatními členy domácnosti. I oni tak budou moci ovládat světlo na dálku! K dispozici je také funkce blokování.

Avatto/WSM16-W1/7

Další zařízení

Přimějte světla ve své domácnosti, aby se přizpůsobila vašemu rozvrhu. Pomocí aplikace můžete snadno nastavit časovač nebo rozvrh tak, aby se světla automaticky rozsvítila v době, kdy obvykle vstáváte, a zhasla, když jdete spát. Máte také možnost propojit více zařízení a automatizovat jejich provoz. Vypínač si také dokáže zapamatovat poslední nastavení a obnovit je, pokud například dojde k výpadku proudu.

Avatto/WSM16-W1/5

Bezproblémová instalace

Díky svému kompaktnímu provedení je ZWSM16-W1 kompatibilní s různými typy vypínačů a hodí se až do 95 % instalačních krabic na trhu. Můžete jej také připevnit na svítidlo. Jeho instalace vám nezpůsobí žádné problémy ani nezabere příliš mnoho času. Navíc můžete použít i 2 vypínače k ovládání jednoho svítidla, což je ideální například v blízkosti schodiště. Takto můžete pohodlně zapnout světlo v přízemí a vypnout ho, když jdete nahoru!

Avatto/WSM16-W1/3

Hlasové ovládání

Hnětete koláč, máte plné ruce práce a potřebujete další světlo? Nebo už ležíte v posteli a chcete jít spát, ale přesto potřebujete zhasnout světlo? Se systémem Avatto je vše mnohem jednodušší - vypínač ZWSM16-W1 je kompatibilní s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Assistant. Díky tomu můžete ovládat osvětlení jednoduchými příkazy! Nyní stačí k vypnutí nebo zapnutí světla jen pár slov - nemusíte ani sahat po telefonu.

Parametry
Značka Avatto
Model ZWSM16-W1
Barva Bílá
Počet kanálů 1
Napětí AC 100-240 V 50/60 Hz
Maximální zatížení LED 800 W 16 A
Provozní frekvence 2,405-2,480 GHz IEEE 802.15.4
Provozní teplota -10 °C až 40 °C
Komunikační protokol ZigBee 3.0
Rozsah Až 100 m
Rozměry 39 x 39 x 20 mm
Stupeň ochrany IP20
Aplikace TUYA / Smart Life
Kompatibilita Amazon Alexa, Google Home

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.04 kg
Kompatibilita: Google Assistant, Google Home, Tuya, Alexa
Připojení: Zigbee

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Avatto je společnost zaměřená na posílení chytrých domácností po celém světě pomocí bezproblémového ovládání. Jejich inovativní zařízení jsou navržena s důrazem na jednoduchost ovládání prostřednictvím mobilní aplikace a kompatibilitu s hlasovými asistenty jako Google a Amazon. Avatto nabízí širokou škálu produktů pro osvětlení, zabezpečení, správu energie a zábavu, které zvyšují funkcionalitu domova a zjednodušují život. Snaží se zajistit bezproblémovou integraci, vysoký výkon a spolehlivost každého zařízení. Avatto se snaží překonat očekávání zákazníků a umožnit jim využít plné potenciálu chytrého bydlení.