Chytrý zásuvkový vypínač ZigBee Avatto ZDMS16-2 TUYA

Works with alexa
Značka: Avatto
379 Kč / ks 313,22 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

ZigBee Avatto ZDMS16-2 TUYA

Chytrý spínač Avatto je řešení, které přináší novou kvalitu do vašeho domova a umožňuje vám ovládat osvětlení na dálku. Tento kompaktní produkt byl vytvořen s ohledem na pohodlí a efektivitu a nabízí řadu funkcí, které vám usnadní a zpříjemní život. Přepínač podporuje obousměrné ovládání.

Malá velikost, velké možnosti

Přes své malé rozměry (39 x 39 x 19,4 mm) nabízí přepínač skvělé možnosti. S ním můžete na dálku ovládat osvětlení ve vaší domácnosti, ať jste kdekoli. Jeho instalace je jednoduchá a nevyžaduje žádné speciální dovednosti. Připojte jej přes systém ZigBee a užívejte si chytré osvětlení.

Ovládání pomocí aplikace

Ovládejte osvětlení ve svém domě, aniž byste vstávali z pohodlí křesla. Mobilní aplikace umožňuje intuitivní ovládání přepínače. Světla můžete zapínat a vypínat, upravovat jejich jas a nastavovat provozní plány – to vše ze smartphonu.

Alexo, zhasni světlo

Ovládání může být ještě jednodušší. Přepínač TUYA Avatto ZDMS16-2 je kompatibilní s hlasovými asistenty, jako jsou Amazon Alexa a Google Home. To znamená, že své osvětlení můžete ovládat hlasovými příkazy. Už nemusíte vstávat z postele, abyste zhasli světla před spaním – chytrý vypínač to udělá za vás!

Světlo, které vyhovuje potřebám celé rodiny

Pomocí funkce "Family Share" můžete sdílet ovládání přepínače s více uživateli ve vaší rodině. Jedná se o skvělé řešení, které vám umožní přizpůsobit osvětlení aktuálním potřebám všech obyvatel.


Funkce časovače a plánování

Spínač Avatto ZDMS16-2 TUYA umožňuje nastavit časovače a plány osvětlení ve vaší domácnosti. To vám umožní ušetřit energii a upravit osvětlení podle vašich potřeb. Nechte světlo automaticky zhasnout v nastavenou dobu, aby signalizovalo před spaním, nebo vás probudí ráno, když je za oknem ještě tma.


Možnost skupinových přepínačů

Užijte si možnost ovládat osvětlení v celém domě! Avatto nabízí možnost seskupovat jednotlivé přepínače, což vám umožňuje ovládat je současně z aplikace. Nyní můžete vypnout světla v jednotlivých místnostech pomocí několika kliknutí v aplikaci.

Balení obsahuje

Přepínač
Držák
Uživatelský manuál

 

Parametry

Výrobce Avatto
Model ZDMS16-2
Napětí AC 100-240V 50/60 Hz
Maximální zatížení AC 230V 2 x100W/ AC 120V 2x60 W
Provozní frekvence 2.412 GHz-2.484 GHz
Provozní teplota -10℃ + 40℃
Připojení Zigbee Tuya
Provozní rozsah <100 m
Rozměry 39 x 39 x 19.4 mm
Krytí IP20

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.055 kg
Kompatibilita: Google Home, Tuya, Matter, Alexa
Připojení: Zigbee

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Avatto je společnost zaměřená na posílení chytrých domácností po celém světě pomocí bezproblémového ovládání. Jejich inovativní zařízení jsou navržena s důrazem na jednoduchost ovládání prostřednictvím mobilní aplikace a kompatibilitu s hlasovými asistenty jako Google a Amazon. Avatto nabízí širokou škálu produktů pro osvětlení, zabezpečení, správu energie a zábavu, které zvyšují funkcionalitu domova a zjednodušují život. Snaží se zajistit bezproblémovou integraci, vysoký výkon a spolehlivost každého zařízení. Avatto se snaží překonat očekávání zákazníků a umožnit jim využít plné potenciálu chytrého bydlení.