Chytrý spínací modul ZigBee Avatto N-LZWSM01-3 Bez neutrálu TUYA

Works with alexa
Značka: Avatto
419 Kč / ks 346,28 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

ZigBee Avatto N-LZWSM01-3 Bez neutrálu TUYA

Modul chytrého spínače Avatto vám umožní pohodlně ovládat osvětlení ve vaší domácnosti. Je kompatibilní s aplikací TUYA / Smart Life, takže jej můžete ovládat na dálku. Funguje také s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Assistant. Výrobek se také velmi snadno instaluje. Vytvářejte pracovní plány, nastavujte časovače a sdílejte zařízení s ostatními členy rodiny - s Avatto se rozlučte s omezeními! Vypínač je tříkanálový a podporuje komunikační protokol ZigBee 3.0 - pro provoz je nutná další brána ZigBee (prodává se samostatně).

Avatto/N-LZWSM01-3/4

Dálkové ovládání pomocí aplikace

Nejste si jisti, zda jste před odchodem do práce vypnuli lampu? Nyní to můžete udělat pomocí svého chytrého telefonu! Vypínač Avatto je kompatibilní s aplikací TUYA / Smart Life, takže můžete světlo ovládat na dálku - pouhými několika kliknutími! Chcete, aby i zbytek domácnosti mohl ovládat osvětlení na dálku? Žádný problém - aplikace umožňuje sdílení vybraných zařízení. Vypínač si navíc pamatuje poslední nastavení a obnoví je, pokud například dojde k výpadku proudu.

Avatto/N-LZWSM01-3/2

Získejte ještě více možností

Přizpůsobte osvětlení ve své domácnosti svému životnímu stylu. Aplikace umožňuje používat časovače a nastavit provozní plány pro vybrané spotřebiče - zařiďte, aby se světlo automaticky vypnulo ve 23:00, když jdete spát, a zapnulo v 7:00, když vstáváte. Výrobek můžete také propojit s dalšími zařízeními nebo senzory a vytvořit inteligentní scénu. Je také možné skupinově ovládat několik vypínačů najednou.

Avatto/N-LZWSM01-3/5

Jednoduchá instalace - bezproblémový provoz

Instalace spínače je velmi snadná - nebude vám činit žádné problémy ani nezabere příliš mnoho času. Zařízení také nevyžaduje nulový vodič. Navíc můžete bez problémů ovládat jedno svítidlo pomocí 2 spínačů - ideální například v blízkosti schodů. Pohodlně zapnete světlo v přízemí a vypnete v prvním patře - můžete tak bezpečně vylézt nahoru a vyhnout se nehodám!

Avatto/N-LZWSM01-3/3

Kompatibilní s hlasovými asistenty

Uvolněte si ruce a užijte si ještě více svobody. Vypínač je kompatibilní s chytrými asistenty Google Assistant a Amazon Alexa. To znamená, že můžete své osvětlení ovládat hlasem! Nyní vám například k zapnutí nebo vypnutí světel stačí jen několik slov. Ležíte v posteli a chcete zhasnout lampu, ale nemáte po ruce telefon? Vydejte jednoduchý příkaz a sledujte, jak se vám osvětlení přizpůsobí!

Avatto/N-LZWSM01-3/8

 
Parametry

Značka Avatto
Model N-LZWSM01-3
Barva Bílá
Počet kanálů 3
Napětí AC 200-240 V 50/60 Hz
Maximální zatížení 3x (10-100 W)
Provozní frekvence 2,405-2,480 GHz IEEE 802.15.4
Provozní teplota -10 °C až 40 °C
Komunikační protokol ZigBee 3.0
Rozsah Až 100 m
Rozměry 39,2 x 39,2 x 18 mm
Stupeň ochrany IP20
Aplikace TUYA / Smart Life
Kompatibilita Amazon Alexa, Google Home

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.05 kg
Kompatibilita: Google Assistant, Google Home, Tuya, Alexa
Připojení: Zigbee

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Avatto je společnost zaměřená na posílení chytrých domácností po celém světě pomocí bezproblémového ovládání. Jejich inovativní zařízení jsou navržena s důrazem na jednoduchost ovládání prostřednictvím mobilní aplikace a kompatibilitu s hlasovými asistenty jako Google a Amazon. Avatto nabízí širokou škálu produktů pro osvětlení, zabezpečení, správu energie a zábavu, které zvyšují funkcionalitu domova a zjednodušují život. Snaží se zajistit bezproblémovou integraci, vysoký výkon a spolehlivost každého zařízení. Avatto se snaží překonat očekávání zákazníků a umožnit jim využít plné potenciálu chytrého bydlení.