Zesilovač Zigbee signálu - AEOTEC Range Extender Zi (ZGA001-C15)

SmartThings
Značka: Aeotec
699 Kč / ks 577,69 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Inteligentní domácnost je ještě jednodušší. Nyní naše inteligentní produkty Zigbee fungují téměř v každé domácnosti. Zejména pokud je váš dům velmi velký nebo má silné cihlové stěny, náš prodlužovač dosahu zopakuje a rozšíří signály vašich chytrých zařízení.

  • Rozšiřte rozsah své sítě Aeotec SmartThings
  • Opakuje a zesiluje signály Zigbee až na 100 m
  • Pasuje do standardních zásuvek

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Moderní inteligentní domy nejsou závislé na drahých kabelech. Jsou bezdrátové. To znamená, že stejně jako Wi-Fi nebo 4G existují oblasti, kde signál nemusí být optimální. Náš Range Extender Zi odstraňuje nedostatky bezdrátového připojení. Nainstalujte extender do standardní nástěnné zásuvky, připojte jej k vaší bráně a Range Extender Zi začne optimalizovat váš inteligentní dům napájený Zigbee. Díky své specializované anténě opakuje a zesiluje rádiové signály Zigbee.

Extender má dosah signálu až 100 ma využívá nejnovější technologii Zigbee, díky které nebudou mrtvá místa ve vaší inteligentní domácnosti existovat.
Range Extender Zi je Zigbee 3.0 zařízení a funguje s certifikací SmartThings. Dá se připojit k většině řešení s podporou Zigbee, jako jsou SmartThings nebo Homeassistant. Spolu s našimi produkty Aeotec SmartThings zdokonaluje inteligentní domácnost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Kompatibilita: SmartThings
Připojení: Wi-Fi, Zigbee
Aplikace: SmartThings
Dosah: až 100 m s účelovou anténou
Max. spotřeba energie: 1W
Provozní teplota: 0°C až 40°C
Relativní vlhkost: 8% až 80%
Síla RF signálu: 8,90 dBm
? Typ zásuvky: E/F
Vstup: 230V 50Hz, Max. 0,15A
Zigbee 3.0 Repeater: Ano
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PV Avatar autora | 8.6.2024
Vše ok.
5
PN Avatar autora | 7.2.2024
OK.

Aeotec Group GmbH je nadnárodní společnost pro domácí automatizaci a elektroniku se sídlem v Hamburku v Německu a je známá jako Aeotec. Dříve byla známá jako Aeon Labs. Byla založena v roce 2006. Specializuje se na výrobu a prodej zařízení kompatibilních s technologií Z-Wave, což je standard bezdrátové komunikace speciálně navržený pro smart home systémy. Produkty Aeotec zahrnují širokou škálu inteligentních senzorů, ovladačů, spínačů a bezpečnostních zařízení. Tyto produkty jsou vhodné pro ty, kteří chtějí zvýšit pohodlí, bezpečnost a účinnost svého domova prostřednictvím automatizace. Aeotec také pravidelně aktualizuje firmware svých zařízení, aby zajistil nejnovější funkce a opravy chyb.